Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

+26
petia_18
natali 29
blueflower
desi borisova
zornica.gencheva
fionna_sv
ment
styyni
elinor
mimka
iordanka21
iananeshkova
lenig
Ванчето
mariela82
Tery76
деси
Дени :)
Фифито
bambolina
Schatzе
Dani
Cveti789
vilijov
mavi
mamazavinagi
30 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Гост Пон 22 Юни 2009, 09:17

Да много ми помага във всичко свързано с децата
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by zornica.gencheva Пон 22 Юни 2009, 10:25

КОГАТО НЕ Е НА РАБОТА МИ ПОМАГА,ПОНЯКОГА СИ КЪПЕ САМ МАЛКАТА,
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by desi borisova Пон 22 Юни 2009, 11:03

ПОМАГА ТАТЕ ДА
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by blueflower Пон 20 Юли 2009, 14:01

Когато си е в къщи много ми помага - къпе я, храни я, преоблича я, сменя и памперса. От време на време и на разходка ходят само двамата. Усмивка
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by natali 29 Вто 28 Юли 2009, 09:23

МНОГО МИ ПОМАГА НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ЗА КЪПАНЕ ,УСПИВАНЕ,ИЗВЕЖДАНЕ НА ВЪН
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by petia_18 Пет 04 Сеп 2009, 13:04

Много ми помага във всяко нещо,дори и в готвенето Razz Евала
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by KALI Съб 22 Май 2010, 01:18

Татко и помага за къпането и сменя памперса по някои път
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by schatz Вто 15 Юни 2010, 09:33

Много ми помага и много му благодаря!Работата му зависи от него и се съобразява с моите изпити в университета,оставям ги за няколко часа самички да се гледат и се справят доста успешно.
Преди само отговаряше за приспиването,само аз мога да я нахраня а с къпането го беше шубе да не й направи нещо,съответно аз сменях и памперсите Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 84556 Сега изявява желание и той да участва,още е само наблюдател
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Lindzi Вто 15 Юни 2010, 11:34

Хубаво е че се включва, снимай ги някой път.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by pumpal21 Вто 15 Юни 2010, 14:45

аз не мога да се похваля със същото.помага ми свекървата.нашият татко е шофйор,а и в тези жеги и неговите килца..........връща се като пребито ку4е.помага ми за големия извежда го,занимава се с него докато аз и майка му се опраяме с малкия. Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? - Page 2 Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите