Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

+35
stanchova
Ani Dinkova
didoni 27
mimi281977
уляляя
blueflower
iletoili
zornica.gencheva
*poli*
fionna_sv
styyni
lusien
mimi_dani
mariela82
ment
malkata_v87
Ванчето
lenig
petia_18
Tery76
bebe6o4e
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
aallyy
desa_84
bambolina
vilijov
ralito
Dani
Дени :)
dachi
momoni
Cveti789
cveti555
mavi
mamazavinagi
39 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Гост Вто 02 Юни 2009, 16:22

Всичко си купих предварително.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Гост Вто 02 Юни 2009, 16:32

Преди! Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 12:17

Една част от дрешките ги бях купила преди да се роди бебето. Просто не знаех в какво състояние ще съм за да ходя по магазините след раждането да пазарувам. А пък не исках свекърва ми всичко да взима, не знам дали ще ми хареса това дето е взела. Предпочитам сама да го направя. С моята майка отидохме един месец преди термина и си напазарувах за бебо. dance
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by ment Пет 05 Юни 2009, 15:43

Това е едно от нещата, за който и до ден днешен ме хваща яд. Почти нищо не купих преди раждането, да слушам глупапите суеверие на бабите. Голяма съм шматка.
Поне кошарата бяхме запазили два дни преди раждането, а останалото като дрешки, комплект за изписване, обиколници и спално комплектче за кошарата...всичко това избраха бабите. блъскам се в стената
Заради глупави предрасъдъци не успях да изживея емоцията от тази част подготовката за бебето. Ако има втори път- такава грешка не правя.
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by mariela82 Съб 06 Юни 2009, 15:37

vilijov написа:Ние напазарувахме всичко след като се роди Боби!
Така бях решила! Не давах никой да купува,каквото и да било! Razz
И при нас беше така.Бабите и таткото купиха за първо време нещата,а после като се възтанових след раждането си купих и дреги неща.Не съжалявам,че съм постъпила така.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by mimi_dani Съб 06 Юни 2009, 19:41

Започнах да купувам когато бях в 7 месец,а докато родя имах 95% от необходимите вещи.Не съжалявам че съм купувала предварително,защото е незебравимо преживяване.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by lusien Нед 07 Юни 2009, 14:44

Да си призная честно аз също бях суеверна и не купувах почти до последния момент. Напазарувах всичко, когато бях в осмия месец. Обаче се оказа, че доста се изморих да простирам и гладя с огромния корем всички нещица за бебето, които никак не са малко. Количката и креватчето купихме десет дни преди да се роди Марти, но баща му ги сглоби след като се беше родил. Спомням си, че изпитвах голямо наслаждение, като гладех малките дрешки. Не мисля, че щом разбереш, че си бременна трябва да хукнеш да пазаруваш, но пък в осмия или деветия месец да обикаляш по магазини с часове и да переш и гладиш на мен ми се стори трудно... Ами, ко да направя
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by styyni Нед 07 Юни 2009, 14:49

Въпреки суеверието купувах някой необходими неща,кошарата пристигна 1 месец преди да родя,за да не мирише на дърво и лепило в стаята,да има време да се отмириши докато дойде бебо.Количката е купих след като родих -на 20 дни беше малкия.Отидох с него в магазина и на място пробвах Намигане и после си излезнахме нагласени в нея Усмивка
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by fionna_sv Нед 07 Юни 2009, 20:08

Аз не съм суеверна и си бях накупила почти всичко преди раждането на голямата ми дъщеря. Само количката и поставката за къпане купих след раждането. Всичко друго памперси, шищета, биберони, дрешки, чаршафи, креватче, корито, помпичка за кърма и т.н. я очакваше само да се роди. С малката пак така, още щом се уверих, че пак ще имам момиченце й купих комплект за изписването. В деня в който ни изписаха от родилният дом само ни оставаше да си купим нова количка.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by *poli* Нед 14 Юни 2009, 21:16

Аз също си купихвсичко преди раждането,но изчаках да влезна в деветия месец,а количката я купихме след раждането
*poli*
*poli*
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by zornica.gencheva Нед 14 Юни 2009, 23:20

ВСИЧКО КУПИ МЪЖ МИ КОГАТО БЯХ В БОЛНИЦАТА САМО БЯХМЕ ХОДИЛИ ДА РАЗГЛЕЖДАМЕ КОЛИЧКА И КРЕВАТЧЕТО,Е АЗ ПОСЛЕ СИ ДОКУПИХ НЯКОЙ НЕЩА НО КАТО СЕ ПРИБРАХМЕ С МАЛКАТА ВСИЧКО БЕШЕ ГОТОВО
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by iletoili Пон 15 Юни 2009, 12:14

взех  си  някои  неща  преди  да  родя  други  след  това
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by blueflower Вто 21 Юли 2009, 16:04

И трите пъти си купувах всичко предварително и се наслаждавах на момента с избирането, купуването, изпирането, гладенето и подреждането на всичко, което е необходимо за бебето. Мисля, че ако не си суеверен този вариант е най-добър и за майката, и за всички останали. Усмивка
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by уляляя Пет 24 Юли 2009, 14:46

Аз накупувах всичко преди раждането.Исках да си ми е нагласено, опрано, изгладено.Като се прибрахме и да си ни е уютничко.
уляляя
уляляя
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by mimi281977 Пон 10 Авг 2009, 09:07

Почти всичко,си го бях купила предварително.
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by didoni 27 Сря 02 Сеп 2009, 22:18

Май някои неща трябва да се купят предварително,а други след раждането.
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Ani Dinkova Пон 28 Дек 2009, 11:00

Ние си купихме всичко като влязох в 9м. и така бяхме спокойни че всичко е готово
Ani Dinkova
Ani Dinkova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Гост Сря 30 Дек 2009, 08:15

след раждането пазарувахме ние,само леглото беше купено преди да се роди
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by stanchova Сря 30 Дек 2009, 10:41

Аз също купих всичко предварително,дори бях едва в седмия месец.Бях с високо кръвно и не се знаеше какво може да последва-така,че исках да съм готова.Можех да разчитам и на тати,но имах нужда от тръпката,невероятно е да пазаруваш за мъника...
stanchova
stanchova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by stasy321 Чет 28 Яну 2010, 09:08

Вси4ко си бях накупила предварително макар 4е казват 4е не било хубаво.Да ама аз не вярвам на тези работи. Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 58058
stasy321
stasy321
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by paolena Чет 28 Яну 2010, 17:27

И аз си бях купила всичко преди да се роди бебо , само количката я купихме след като се роди и ако зависеше от мен щях и нея да я взема преди това Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 999340 не съм суеверна а и мился че така е по лесно като знам със какво време разполагах като се роди бебо щеше да ми е много трудно Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 58058
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by dragon - fly Съб 06 Фев 2010, 12:14

Всичко си бях взела още преди да се роди бебето. Още не бях влязла в 9 месец и всичко ми беше готово . Не съм чакала последниямомент.
dragon - fly
dragon - fly
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Гост Пет 12 Фев 2010, 15:03

Аз бях купила само някои дрешки,но много сайалявам че не си приготвих всичко.Щеше да ми е много по - спокойно!!! Ако имам 2-ро дете ще си приготвя всичко преди да се роди и няма да слушам какво ми казват и да вярвам на суеверия.
Успех и се вслушвайте в себе си ,всеки сам знае правилния отговор! Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 96229
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Bebs Пон 28 Юни 2010, 09:47

Ние купихме всичко преди беба да се роди.От дрешките до количката.След раждането взехме само някои дребни нещица които бяхме пропуснали.Ако имам второ дете пак бих купила всичко преди раждането.Само количката ще оставя да е след това.
Bebs
Bebs
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by stasy321 Пон 28 Юни 2010, 18:07

Всичко си накупих предварително.Няма нищо по-вълнуващо
от това,а и така можеш да си избереш нещата по свой вкус,
а не да чакаш после някой да ти ги купува.Аз дори една седмица
преди да се роди вече бях застлала и чаршафчетата на леглото.
Голямо нетърпение ме беше обхванало. Голяма усмивка
stasy321
stasy321
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането? - Page 2 Empty Re: Пазаруването на всичко за бебето- преди или след раждането?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите