Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

+9
Далия
gert
cveti555
Xandria
ralito
teqnstal
mamazavinagi
деси
Dani
13 posters

Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Dani Сря 28 Май 2008, 13:34

Мъжкото бельо е изключително определящо за жените. Ние може да не обръщаме много внимание с какво е облечена жената в леглото ни, а по-скоро да ни интересува само как ще го съблечем, но при жените не е така.


Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Osnovn10


Темата за мъжкото бельо е деликатна, но много ясна материя. Жените имат навика да обръщат внимание на това в какво е обут и облечен представителят на мъжкия пол (). Бельото до голяма степен влияе на женското либидо.

Според това какво е бельото, в което е облечен мъжа и как му стои, нейната възбуда може да нарастне максимално или да рухне за секунди.

Ще разгледаме отделните части от мъжкото бельо поотделно, определяйки техните плюсове и минуси и след това ще посочим най-недопустимите комбинации, с които никога не трябва да бъдетш облечен, като си лягаш с мацка.





Боксерки.

Има два вида боксерки – плътни с широк ластик отгоре и широки, с които при едно малко по- рязко движение с крачето, малкият висва от крачола. Плътните боксерки са по-неудобни – факт, но пък това е най-сексапилното бельо според женската аудитория. Цветовете не са толкова определящи, колкото начина, по който едни плътни боксерки стоят. Мацката се възбужда от вида на голо мъжко тяло (ако е добро оформено е просто плюс ) и от това как боксерките описват мъжествеността и дупето му.

Широките боксерки са малко по-небрежни. Те са приемливи, но жените не ги определят като секси. Може да си оставите някой чифт в гардероба, но само за спорт, не и за секс – вечер.





Слипове

Слиповете са най-остарелият тип бельо. Удобни са, но могат да убият всяко желание у партньорката ти. Защо ли? Не питайте мен. Това си е женско мнение и аз само го пресъздавам за общото ни благо.

Прашки

Прашките са нещото, което няма да ни донесе никакво добро. Ако при вида на слипове, мацката се изненадва неприятно, то очаквайте искрено да се шокира от прашките. Никак не е секси мъжки задник в прашки. На много малко мъже им стоят приемливо. Да кажем на стегнато и стриктно епилирано дупе. В противен случай е пълна катастрофа и по-вероятно е да стреснете момичето, вместо да я придумате за секс.





Потник

Един съвет – оставете потника в гардероба на баща си. По-подхожда на едно две поколения назад във ремето. Веднага изниква въпроса: „Е, ами като ми е студено?“ Като ти е студено, ще си сложиш тениска, или блузка с дълъг ръкав, но не и потник. Носи потник като искаш, когато няма да прекарваш вечерта с мацка. Ако случайно стане така , че си легнете, а ти си така пременен под връхната си блуза, като я сваляш, събличаш и потника и директно си оставаш гол до кръста, без да си и дал времето да огледа как ти стои белият памучен потник.


И накрая ви представяме комбинацията от бельо, с която за нищо на света не трябва да встъпваш в леглото на жена:

Потник + слипове/ боксерки/прашки + чорапи

Само си представете гледката. Отговорете си на въпроса „Това секси ли е?“ и тогава вече се облечете така. Ако не намирате нищо притеснително, аз съм безсилен. Сами ще усетите последствията от подбора на бельо.

В крайна сметка, човек се учи от грешките си.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by деси Пет 27 Юни 2008, 15:17

Абе да ти кажа май ще е по добре да е без бельо,хем по идобно хем няма да се тревожи дали е в крак с модата Razz
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by mamazavinagi Пет 27 Юни 2008, 15:23

деси написа:Абе да ти кажа май ще е по добре да е без бельо,хем по идобно хем няма да се тревожи дали е в крак с модата Razz

Мда, много, много си права. Излишни пари на вятъра. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Гост Пет 27 Юни 2008, 16:33

Точно щях да напиша преди да видя майтапа че е по добре "без" и да е натюр Хихихи че аз понякога ходя без бельо, но все пак много си зависи какви са външните панталони, че често се получават "инфекции" и кофти протъркване Шокиран Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by teqnstal Сря 02 Юли 2008, 00:50

tuci_iv написа:
деси написа:Абе да ти кажа май ще е по добре да е без бельо,хем по идобно хем няма да се тревожи дали е в крак с модата Razz

Мда, много, много си права. Излишни пари на вятъра. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях

Разбира се във това трудно време.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by ralito Пон 07 Юли 2008, 18:28

tuci_iv написа:
деси написа:Абе да ти кажа май ще е по добре да е без бельо,хем по идобно хем няма да се тревожи дали е в крак с модата Razz

Мда, много, много си права. Излишни пари на вятъра. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
ralito
ralito
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Xandria Пон 07 Юли 2008, 20:55

Хип хип , ура за чисто голите мъже по бели чорапи.... Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Смешко Дявола
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by cveti555 Чет 17 Юли 2008, 15:16

Абе с бельо или без,все е интересно. Един път ще му скъсаш ластика на боксерките с зъби,друг път пък,направо към основното!
Обаче това ,което може да ме направи фригидна,е гол мъж с чорапи Шокиран
УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by mamazavinagi Чет 17 Юли 2008, 15:38

cveti555 написа:Абе с бельо или без,все е интересно. Един път ще му скъсаш ластика на боксерките с зъби,друг път пък,направо към основното!
Обаче това ,което може да ме направи фригидна,е гол мъж с чорапи Шокиран
УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ
Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
Не мога да спра да се смея. Ма наистина сигурно има такива екземпляри. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Xandria Чет 17 Юли 2008, 21:13

Nowak написа:Хип хип , ура за чисто голите мъже по бели чорапи.... Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Смешко Дявола
ох,просто се шегувах ,че ги харесвам...
ама наистина има такива екземпляри...
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by gert Чет 19 Мар 2009, 18:16

kolko ste pravi! :: Az sa6to prdpo4itam bez kogato moge! A ina4e bokserkite sa 1

колко сте прави! Голяма усмивка Аз са6то прдпо4итам без когато моге! А ина4е боксерките са 1


Мнението е редактирано от Admin
Писането на кирилица е задължително - точка 1.9 от
ПРАВИЛАТА!
gert
gert
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Далия Съб 21 Мар 2009, 08:48

Мъж по прашки ми идва в повече. Тениска и слипове е бельото на съпругът ми. Голяма усмивка
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Lindzi Сря 22 Апр 2009, 15:43

Моя мъж предпочита тениски, потници и широки боксерки.
Намират му се и слипове и тесни боксерки, но за секса, това не е важно при нас, на първо място е удобството!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Raleto Вто 12 Май 2009, 17:18

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Subforum_read cveti555 on Чет 17 Юли 2008, 12:16

Абе с бельо или без,все е интересно. Един път ще му скъсаш ластика на боксерките с зъби,друг път пък,направо към основното!
Обаче това ,което може да ме направи фригидна,е гол мъж с чорапи Шокиран
УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ



хахахахах и мен..
Raleto
Raleto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by gert Вто 12 Май 2009, 22:20

Аз съм Българче
gert
gert
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by lusien Пон 01 Юни 2009, 15:57

Честно да си призная с бельо или без.... все ми е едно, важно е работа да върши Хихихи А пък и без това на нашия татко аз му купувам бельото, така че каквото избера това носи :)
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by didoni 27 Чет 16 Юли 2009, 23:53

Абе бельото има значение,нали знаете опаковката е важна,а че без е най-добре-спор няма! Търкалям се от смях
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by gert Съб 18 Юли 2009, 17:41

Съвършено прави Сте! dance
gert
gert
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност Empty Re: Мъжкото бельо предопределя женската сексуалност

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите