Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

+4
bambolina
деси
teqnstal
mamazavinagi
8 posters

Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by mamazavinagi Пет 13 Юни 2008, 10:46

Според Вас съществуват ли още джентълмени и какъв смисъл влагате в тази дума? Чеша се по главата
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by Гост Пет 13 Юни 2008, 11:00

Ха! Тези мъже са рядка находка! Срещнах един, веднъж. Ама леееко беше по-голям от мен тамън с 20 години Срам ме е Та този мъж беше джентълмен! Ама от най-истинските! Той влагаше много елементарен смисъл в това понятие. Според него, за да бъдеш такъв, не е достатъчно да бъдеш само кавалер, трябва просто да не пречиш на останалите и да ги караш да се чувстват комфортно. Мдаааа, изчезващ вид... Намигане
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by teqnstal Вто 17 Юни 2008, 08:59

Според мен има почва но няма кой да се грижи.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by деси Вто 17 Юни 2008, 09:16

Според мен джентълмени вече не се срещат.Много рядко вече може да видиш мъж да прави място на жена,да и подари ей така цвете защото днес е по красива от всякога,да и каже две три мили думи,да и отвори вратата на колата и т.н.
Да имат почва и могат да се развиват такива джентълмени у нас,но просто така са възпитани,може и от срам да не го правят,а е хубаво да бъдем глезени от такива мъже.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by bambolina Пон 24 Ное 2008, 22:51

Разбира се че има - в Енциклопедиите , Речниците , художествената литература , романите ......
Аз съм сигурна, че има толкова истински джентълмени , колкото са и истинските Дами
(малко са за съжаление)
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by cveti555 Вто 27 Яну 2009, 16:13

Много точно казано! Как да има джентълмени , като няма дами. Ами ние жените все повече се оправяме сами с почти всичко. Как да ни отварят вратата,като нямаме време да ги чакаме и си отваряме сами! Ми страхуват се момчетата Хихихи
Ивсе пак,може да сме супер момичета, но в душите сме си невръстни момиченца Срам ме е
Така че момчета,пробвайте,ще ни хареса...
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by gabigabi 3399 Сря 28 Яну 2009, 09:00

Съжалявам Случвало ми се е .Чужд мъж да ми се прави на кавалер
но само докато се опитва да ме сваля.И като го отрязах-
си беше същинско нашенско българско Говедо... Търкалям се от смях
gabigabi 3399
gabigabi 3399
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by didoni 27 Сря 17 Юни 2009, 14:49

Съществуват,но са на изчезване!
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by fionna_sv Пон 22 Юни 2009, 12:05

Джентълмените са рядка ценност, също като шлифованите диаманти. Затова й са толкова редки и скъпи. Ще е лъжа, ако напиша, че в ежедневието си срещам джентълмени на всеки ъгъл. Но тъй като имам изострено на моменти до болка самоуважение, с ръка на сърцето мога да напиша: Джентълмените в моят живот не са никак малко, защото тяхното място е около дамите, а аз съм дама,след като вече се отказах да бъда мъжко момиче. Та това е моята рецепта. Много е хубаво и е много важно да сме силни жени, да се борим, да побеждаваме и да ме мотивирани. Но не по-малко важно е и да бъдем крехки и деликатни, да бъдем оставени от любимите си мъже да бъдем носени на ръце.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Джентълмен - що е то и има ли почва у нас? Empty Re: Джентълмен - що е то и има ли почва у нас?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите