Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модно лексиконче

+2
teqnstal
Дени :)
6 posters

Go down

heart Модно лексиконче

Писане by Дени :) Нед 22 Юни 2008, 20:13

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон?

2 - Колко поли имате, а рокли?

3 - Колко чифта дънки и панталони имате?

4 - Носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът?

5 - Носите ли чорапогащник под панталона зимата? А боди?

6 - Какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя...

7 - Маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас? Колко чифта имате?

8 - Колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? На токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток?

9 - Какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктооо и да са големи Модно лексиконче Icon_lol

10 - Носите ли корсети, жартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само Модно лексиконче Icon_rolleyes )?

11 - Обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар?

12 - Имате ли мания към дреха, обувки, чанти?

13 - Държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива?

14 - Доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое - не
?
15 - Какви бижута харесвате?
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by Дени :) Нед 22 Юни 2008, 20:32

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон? -панталон

2- колко поли илмате, а рокли? -ми нз, почти всеки ден си купувам нещо ново

3-Колко чифта дънки и панталони имате? -същото Намигане

4-носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът? -не нося често костюми, а за полата и панталона-нз Усмивка

5- носите ли чорапогащник под панталона зимата?а боди? -боди-да, чорапогащник-рядко Голяма усмивка

6- какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя... боксерки/розовко, светло синьо и оранжево Усмивка /.

7- маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас?Колко чифта имате? -за всеки ден/ми 2-3 чифта Razz /

8- колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? на токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток? -ботуши/1-2/;сандали/0/;чехли/2-3/;обувки/1-2/...не обичам токчета Razz

9- какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктоо и да са големи Модно лексиконче Icon_lol -к'вит ми харесват =);1-на;всичко събират Усмивка

10- носите ли корсети, щартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само Модно лексиконче Icon_rolleyes ) -не

11- обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? -да, много/любим-нямам/

12- имате ли мания към дреха, обувки, чанти? -не

13- държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива? -не държа...имам си само един потник на Calvin K., рокля от Германия /забравих точно марката/ и няколко дрешки на D&G(не си купувам никак често)

14- доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое-не -ми харесвами/горе-долу/

15- какви бижута харесвате? -с златни с малки камъчета
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by teqnstal Нед 22 Юни 2008, 21:40

1- какво предпочитате да носите- Ами попринцип панталон със полите съм скарана от едно време.

2- колко поли илмате, а рокли?-Нито една нямам.

3-Колко чифта дънки и панталони имате?-О доста дънки около десет но сама 4 носа.А панталони имам само летни.

4-носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът?-Не не нося попринцип,но предпочитам костюма да е със панталон

5- носите ли чорапогащник под панталона зимата?а боди?-Чорпогашник не но боди нося.

6- какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя...-Бикини тип прашка,цвят почти всички ми харесват,а за материята всичко без дантела.

7- маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас?Колко чифта имате?-Поне четери различни цветове

8- колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? на токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток?-Два чифта ботуши два чифта боти.А обичам да нося ниски обувки по-удобни ми са

9- какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктоо и да са големи Модно лексиконче Icon_lol --О за чантите имат три четери и предпочитам да са по големи да побират повече неща

10- носите ли корсети, щартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само Модно лексиконче Icon_rolleyes )-Не нито корсети нито щартиери нито силиконови чорапи

11- обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? -Да обичам.много са да ги изброявам

12- имате ли мания към дреха, обувки, чанти?-Най вече за бельо

13- държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива?-Ами предполагам че навсеки му харесват и иска да има такива но аз предпочитам да са ми удобни най-вече

14- доволни ли сте от модата за този сезон? -Кое ви харесва и кое-не.-Ами да доволна съм аз много обичам щаренията,но не всичко ми харесва

15- какви бижута харесвате?-Най вече злато
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by cveti555 Вто 24 Юни 2008, 14:39

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон?- панталон

2 - Колко поли имате, а рокли?- николко. А една рокля-сватбената Хихихи

3 - Колко чифта дънки и панталони имате?- около 15-20

4 - Носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът?

5 - Носите ли чорапогащник под панталона зимата? А боди?- чорапогащник

6 - Какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя...-памук и ликра-прашки, черно

7 - Маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас? Колко чифта имате?-за спорт 1чифт

8 - Колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? На токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток?-ботуши нямам,боти,чехли- 5см

9 - Какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктооо и да са големи Модно лексиконче Icon_lol -Всичко събирам,имам около 10броя.Нося ги според настроението

10 - Носите ли корсети, жартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само Модно лексиконче Icon_rolleyes )?- Имам едни чорапи със силиконова дантела,ама не съм ги обувала след раждането Плаче ми се

11 - Обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? - Да,колани,очила,разни верижки Razz

12 - Имате ли мания към дреха, обувки, чанти?-не

13 - Държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива?- не

14 - Доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое - не- не съм роб на модата.Нося това,което и стои добре и се чувствам удобно
?
15 - Какви бижута харесвате?-подарени Razz
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by Dani Пет 27 Юни 2008, 01:29

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон? -Панталон

2 - Колко поли имате, а рокли? - Хммм 3-4(общо)

3 - Колко чифта дънки и панталони имате? - Дънки 7-8,панталони 2-3

4 - Носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът? -Нямам костюми

5 - Носите ли чорапогащник под панталона зимата? А боди? -Ооо,не търпя чорапогащник,но нося бодита.

6 - Какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя... Прашки,нямам предпочитан цвят(луд на шарено се радва Хихихи ),а материятя нещо с памук и ликра.

7 - Маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас? Колко чифта имате? - За всеки ден,имам 4 чифта

8 - Колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? На токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток? -Ботуши-4 чифта,сандалки и др 5-6 някъде.Всички са с равна подметка,само едни обувки са с висок ток-9-10см(нещо от сорта,не съм ги мерила)

9 - Какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктооо и да са големи -Оооо,имам много чанти,но наскоро ги дадох на майка ми,защото не ги ползвам.Предимно съм с някоя раничка.

10 - Носите ли корсети, жартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само )? Случвало се е да сложа силиконови чорапи.

11 - Обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? -Обичам колани.

12 - Имате ли мания към дреха, обувки, чанти? - Маратонки

13 - Държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива? По скоро-да,но предимно спортни .

14 - Доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое - не -Харесва ми това което ми седи добре.Не се съобразявам много с модата.
?
15 - Какви бижута харесвате? -Сребърни
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by деси Чет 17 Юли 2008, 17:35

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон?-и двете ги нося
2 - Колко поли имате, а рокли?-поли имам доста,ама нещо от към роклите съм зле
3 - Колко чифта дънки и панталони имате?-доста
4 - Носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът?-не ненося,имам един за всеки случай(панталон и сако)
5 - Носите ли чорапогащник под панталона зимата? А боди?-чорапогащник не нося,ама боди да.Цяла зима карам с боди
6 - Какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя...прашки,само да не са от дантела,цвета няма значение,а материята да е по мекичка
7 - Маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас? Колко чифта имате?-маратонки имам 5 чифта,нося ги когато съм спортно облечена
8 - Колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? На токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток?Ботуши имам 4 чифта,сандали 3-4чифта,абе маниачка съм на обувки и чехли.Имам и на висок и на нисък ток.
9 - Какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктооо и да са големи-имам и малки и големи чанти,но винаги няма място за всичко в тях.
10 - Носите ли корсети, жартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само )?нося само когато съм пред мъжо Хихихи
11 - Обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? о да обичам,имам много.
12 - Имате ли мания към дреха, обувки, чанти?-да
13 - Държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива?-не не държа
14 - Доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое - не-не робувам много много на модата,нося това което ми харесва и ми е удобно.
15 - Какви бижута харесвате?лъскави
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by Гост Чет 17 Юли 2008, 21:39

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон?И двете

2 - Колко поли имате, а рокли?-Много поли,а рокли 5-6

3 - Колко чифта дънки и панталони имате?-и от двете по-много,но има такива,които въобще не нося

4 - Носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът?-имам десетина елегантни костюма,само 3 са с пола,нося ги на работа;иначе имам и няколко по-спортни костюмчета

5 - Носите ли чорапогащник под панталона зимата? А боди?чоропогащник рядко,а боди почти винаги

6 - Какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя...обичам по-раздрижени моделчета,дантела,за цветовете-предпочитам черно,червено,ярко розово

7 - Маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас? Колко чифта имате?-имам 2чифта,само за спорт

8 - Колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? На токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток?-това ми е слабото място,имам много и всякакви модели,повечето са на висок ток,не мога да ходя с ниски обувки.Най-високите ми е 13см.Обувки си купувам почти всяка седмица Срам ме е

9 - Какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктооо и да са големи Модно лексиконче Icon_lol Купувам големи чанти и при тях като при обувките-доста са

10 - Носите ли корсети, жартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само Модно лексиконче Icon_rolleyes )?силиконови чорапи нося често,по удобно ми е отколкото с чаропогащтник,а корсети само изненада за любимия,имам 3

11 - Обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? -слънчеви очила,и по предназначение и като диадема,и бижута обичам

12 - Имате ли мания към дреха, обувки, чанти?-обувките и чантите са моята мания,на моменти и бельо Срам ме е

13 - Държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива?-не,държа да ми седи добре,да отговаря на стила ми

14 - Доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое - не?-доволна съм от това,че жълтото и лилавото са на мода,не ми харесват обувките на платформа и обувките тип пантофки.
Нося само това,което харесвам,не робувам на модата

15 - Какви бижута харесвате?-зависи от дрехите,но предпочитам нещо по семпло,нося основно бяло злато и сребро
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by Lindzi Нед 10 Авг 2008, 09:00

1- какво предпочитате да носите- пола или панталон? - и двете

2- колко поли илмате, а рокли? - рокли - 10, полите са около 5
3-Колко чифта дънки и панталони имате? - дънки - 1 бр, панталони - около 10-на Намигане

4-носите ли костюми често? Колко костюма имате? С пола или панталон предпочитате да е костюмът? -не нося често костюми, предпочитам с пола 5- носите ли чорапогащник под панталона зимата? а боди? -боди - да, чорапогащник - също Cool

6- какъв тип бельо предпочитате- модел, цвят, материя... бикини, памучни от ликра и дантела, същия тип потниче за зимата, и сутиен за лятото, предпочитам от цветовете - син, черен, бял, оранжев и червен Усмивка .

7- маратонките- за всеки ден или само за спорт са за вас? Колко чифта имате? - за разходка, но за момента нямамRazz

8- колко чифта ботуши имате? А сандалки, чехли, обувки? често ли си
купувате? на токче или ниски? Колко см е най-високият ви ток? - ботуши/2/;сандали - 1/;чехли/5/;обувки/1/...и на токчета за официални случаи, а ниските за всеки ден са най-удобни. Най - високият см е 10. Купувам си според нуждата. Намигане

9- какви чанти предпочитате? Колко имате? Всичко ли успявате да съберете в тях или все са ви тесни, колктоо и да са големи Хммм - малки за работа, голяма за разходка с детето, раничка за пътуване, кожена за зимата, да не я вали дъжда, сламена, и ...около 12-на, за всеки случай или повод, обикновено са черни и бежави.Усмивка

10- носите ли корсети, щартиери, силиконови чорапи често или в много редко случаи( изненада за любимия само Модно лексиконче Icon_rolleyes ) - в редки случаи, но се намират из шкафчето ми.
11- обичате ли аксесоарите? Кой е любимият ви аксесоар? - любим нямам, но коланите ги харесвам, а също и брошките и шаловете, но ги слагам изключително рядко.
12- имате ли мания към дреха, обувки, чанти? - към някои неща се привързвам и ги нося постоянно, но да си купувам само това, по скоро - не!
13- държите ли на марковите дрехи, често ли си купувате такива? -не
14- доволни ли сте от модата за този сезон? Кое ви харесва и кое-не - ами да, някои неща са хубави, по принцип нося за момента тип туниките, но с цветовете не се съобразявам, кой знае колко.

15- какви бижута харесвате? - златни, сребърни, джунджурии, с камъчета, кожени, всякакви!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Модно лексиконче

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите