Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шест неща, с които мъжете влудяват жените

3 posters

Go down

Шест неща, с които мъжете влудяват жените Empty Шест неща, с които мъжете влудяват жените

Писане by mamazavinagi Вто 22 Юли 2008, 10:36

1.Непрекъснато предлагат решения и дават съвети.
2.Все щракат с дистанционното и сменят каналите.
3.Никога не спират да попитат за пътя ако се заблудят с колата.
4.Винаги оставят капака на тоалетната чиния вдигнат.
5.Все мърморят когато харчим пари.
6.Смеят се на дебелашки шеги.

Ако някой има желание да допълни Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Шест неща, с които мъжете влудяват жените Empty Re: Шест неща, с които мъжете влудяват жените

Писане by cveti555 Вто 22 Юли 2008, 13:18

Точно така! И не само че превключват каналите с дистанционното,ами като излязат,оставят канала на който са превключили,а не този ,който се е гледал от жената преди тяхната брутална намеса тъпо, тъпоооооооооо
И освен това,когато жената даде някаква идея,примерно как да се направи басей в двора,я поглеждат с един такъв поглед ,сякаш току що е излязла изпод земята !
Апък аз сега ще ви разкажа прясна случка от снощи!
Клима работи с пълна сила,маркуча му отвън е потопен в туба от мин.вода ,да се изтича.И вечерта започна да капе вода вътре,в къщи и аз викам на моя че тубата е пълана и понеже маркуча се е потопил,връща вода обратно.
А той: Не може да е пълна,преди малко я видях!
Е нали аз цял ден съм вкъщи и знам с каква скорост се пълни тубата,та излязох и му я показах че вече прелива girl_werewolf
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Шест неща, с които мъжете влудяват жените Empty Re: Шест неща, с които мъжете влудяват жените

Писане by Гост Сря 23 Юли 2008, 10:26

Точки 3 и 4 не се отнасят за мен. Макар и с огромно нежелание и срам ми се е случвало да спра да попитам за пътя. Капака го вдигам. Тю - прерових си снимките, не намирам, и съм забравил от къде съм я копирал и къде съм я поствал - имаше една карикатура на която в тоалетната жената беше сложила голям надпис за мъжа си: "Пикай седнал!". И пича наистина пикае седнал - обаче на пода - не на тоалетната чиния - и струята опръсква цялата тоалетна и си мисли: "проклети жени..." Търкалям се от смях
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Шест неща, с които мъжете влудяват жените Empty Re: Шест неща, с които мъжете влудяват жените

Писане by bambolina Сря 23 Юли 2008, 22:41

моя значи не ме влудява срам ме е абсолютно нищо от по горе написаното не прави Усмивка
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Шест неща, с които мъжете влудяват жените Empty Re: Шест неща, с които мъжете влудяват жените

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите