Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

5 posters

Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by mamazavinagi Вто 22 Юли 2008, 12:40

Вярно ли е това? Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty Re: За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by cveti555 Вто 22 Юли 2008, 12:46

Вярно е,ако съдя по един много стар лаф,казан от мъж,разбира се!
Разликата между красивата и грозната жена е....ДВЕ ВОДКИ (или кой колкото може) За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? 867926
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty Re: За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by Гост Вто 22 Юли 2008, 17:03

Амиии - да.... Ами, ко да направя . Няма грозни жени - има трезвени мъже! Ами, ко да направя

и един припев по темата - мисля че на Хиподил беше, но не съм сигурен, няма значение - "Снощи се напил к'ът алигатор, сутрин се събудил с крокодил! Изтрезнял - спрял да бъде алигатор - тя - остана крокодил!" Ами, ко да направя
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty Re: За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by Dani Сря 23 Юли 2008, 10:50

Хммм Хммм ,знам ли.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty Re: За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by bambolina Сря 23 Юли 2008, 14:36

аз мисля че един мъж колкото и да се нашльока вижда и малкото красота в жената ..... но след като е пил не му пука колко е красива ....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty Re: За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by деси Сря 23 Юли 2008, 16:49

Да верно е всички са красиви,абе бройка да става.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви? Empty Re: За подпийналият мъж всички жени изглеждат красиви?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите