Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мъжът или жената- кой е по пестелив?

+23
Tina
renisvet
g-gimova
petia_18
DoDenCe
desi borisova
zornica.gencheva
lusien
nessa
Tiny
Далия
mimi_dani
descata
sani
Cveti789
gabigabi 3399
Dani
desimon
Schatzе
bambolina
деси
cveti555
mamazavinagi
27 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by mamazavinagi Сря 23 Юли 2008, 12:44

При нас това определено съм аз, въпреки, че мога и аз да си разперя пръстите и да харча, но винаги съм била по- пестеливата от двама ни. Razz
Е кой е по- пестеливият във вашата връзка?
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by cveti555 Сря 23 Юли 2008, 14:51

Мъжо е по-пестеливия! На мен това занимание изобщо не ми се удава Много смешно Много смешно Много смешно
Опитвала съм ,ама не мога и не мога!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by деси Сря 23 Юли 2008, 16:51

При нас е мъжо,а определено съм с много"широки"пръсти. Razz
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by bambolina Сря 23 Юли 2008, 23:13

пестенето при нас е много комплециран процес ....
Това е процес с много неизвестни логични за нас ...
много ни е трудно да пестим .... може да посъберем някой лев за някакво си временце но след това всичко се "продухва" за да не се задръсти чувала Голяма усмивка
Така че въпрос на философия и опит е това Пестене ....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Schatzе Сря 23 Юли 2008, 23:51

cveti555 написа:Мъжо е по-пестеливия! На мен това занимание изобщо не ми се удава Много смешно Много смешно Много смешно
Опитвала съм ,ама не мога и не мога!

Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях И при нас така.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by desimon Сря 23 Юли 2008, 23:57

май аз съм по пестеливата ама малко Хихихи
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Dani Чет 24 Юли 2008, 00:40

Мъжо е по-разумен,що се отнася до финанси.Мен хич ме няма за пестене Ами, ко да направя
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Гост Вто 02 Сеп 2008, 23:09

Определено половинката пести повече,аз хич не го владея това,харча много Ти ма преби
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by gabigabi 3399 Пон 06 Окт 2008, 14:23

Е,ТУКА МЪЖА МИ МЕ БИЕ ПО ТОЧКИ-АЗ ХАРЧААААА Razz
gabigabi 3399
gabigabi 3399
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Гост Съб 11 Окт 2008, 19:38

La Charmante написа:Определено половинката пести повече,аз хич не го владея това,харча много Ти ма преби
И аз така,хареса ли ми нещо го купувам,а чак после мисля.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Cveti789 Съб 11 Окт 2008, 23:12

tuci_iv написа:При нас това определено съм аз, въпреки, че мога и аз да си разперя пръстите и да харча, но винаги съм била по- пестеливата от двама ни
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by sani Нед 24 Май 2009, 01:18

Аз съм с широки пръсти , но съпругът ми е с още по-широки, та в случая май аз се очертавам като по-пестеливия човек в семейството ни.
sani
sani
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Гост Нед 24 Май 2009, 09:55

Туй,пестенето въобще не е за мен.Ако трябва да спестим някаква сума за нещо,отговорността се пада на половинката ми.Той е по пестеливия от двама ни.Аз харча поголовно.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by descata Нед 24 Май 2009, 10:57

ааааа,ако трябва да се пести аз ще съм.Е не че с харченето не се справям Търкалям се от смях но да ви кажа все повече и това го владея,той мъж ми харчи яко и аз все пак "с какъвто се събереш ,такъв ставаш" та и аз харча,няма как Търкалям се от смях
descata
descata
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by mimi_dani Нед 24 Май 2009, 11:26

И двамата харчим много,но ако трябва да се събират за нещо,аз съм насреща. Голяма усмивка
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Гост Нед 24 Май 2009, 12:06

Откакто сме с мъжа ми съм го оставяла да разполага с парите само един месец.След точно 10дни нямахме и стотинка и се наложи да вземем заем. Ядосан съм Та...кой е по-пестелив? Razz
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Далия Нед 24 Май 2009, 20:09

Аз харча като бясна Срам ме е , добре че мъжо е по-пестелив.
Хората са го казали - Жена с пари е като луд с картечница. Голяма усмивка
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Tiny Нед 24 Май 2009, 21:23

Преди време моя мъж твърдеше че много харча, и понеже ми писна да се ядосвам с него, го назначих за финансов министър. Дадох му както се полага доверие за 100 дни. И на 101 -я ден с гръм и трясък го уволних - бюджета не само че беше фалирал, ами и отнякъде се бяха появили 800лв дългове. Та вече изобщо да не ми приказва че съм харчела.
Аз съм по планираните разходи, а той по безумно неразумно малкоумно и прочие разходи. Така че купона е пълен. Добре че с консенсус решихме всеки месец да отделяме 10 % от месечния ни доход, та да успеем да събеем някой лев, за всеки случай.
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by nessa Пон 25 Май 2009, 11:47

И двамата харчим доста, но ако стане дума за пестеливост - аз съм на преден план, че той...... Все решава, че трябва да похарчи "някой лев" за "нещо си" за колата, или си харесал дрешки или обувки....а има в изобилие Ааааама ха
nessa
nessa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by lusien Пон 25 Май 2009, 23:23

Ле-ле, при нас добре, че е мъжо иначе да 10-ия ден след като вземем заплата всичко да съм изхарчила. Както някой вече каза, като видя пари и съм като луд с картечница. Особено след като се роди дребосъчето, постоянно си измислям, че трябва да му се купи нещо, само и само да харча. Като съм ядосана веднага отивам на пазар или как му се викаше шопинг терапия Голяма усмивка
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by zornica.gencheva Съб 18 Юли 2009, 14:15

И ДВАМАТА НЕ СМЕ МНОГО ОТ ПЕСТЕЛИВИТЕ
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by desi borisova Съб 18 Юли 2009, 15:25

И двамата не сме от пестеливите има ли пари харчим като луди.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by DoDenCe Пон 27 Юли 2009, 14:27

В нашето семейство,аз определено съм големият прахосник...Винаги е било така,добре,че мъжът ми е по-разумен...
DoDenCe
DoDenCe
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by petia_18 Пон 19 Окт 2009, 12:38

Ние и двамата сме пестеливи,но по някога и двамата нямаме пари. Ядосан съм
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by g-gimova Пон 28 Дек 2009, 16:56

при нас аз съм по пестелива мъжът ми е с широки пръсти и затова все нямаме пари Мъжът или жената- кой е по пестелив? 771875
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Мъжът или жената- кой е по пестелив? Empty Re: Мъжът или жената- кой е по пестелив?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите