Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко деца трябва да има в едно семейство?

+22
KALI
pumpal21
ann_
bobeto
Пипилота
Lindzi
Беата Симеонова
silvenaiv
ividari
fionna_sv
Ruseva
g-gimova
blueflower
desi borisova
Mimoza
didoni 27
mimi281977
natali 29
gabigabi 3399
bambolina
cveti555
mamazavinagi
26 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by mamazavinagi Вто 05 Авг 2008, 22:54

Според Вас има ли точна бройка или .... Cool
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Гост Сря 06 Авг 2008, 00:00

Не мисля, че има точна бройка, но най- малко според мен две, за да си имат другарче в къщи.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by cveti555 Вто 12 Авг 2008, 17:51

Точна бройка определена от някой не може да има! Семейството си решава колко деца да има! Аз лично съм мечтала за поне три деца,но тук в тези условия не мога да си ги позволя. Тъжен
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by bambolina Вто 12 Авг 2008, 21:51

колко трябва само един Господ може да каже ........ но знам че всеки получава това което заслужава (било мъж , деца, ......и ред.т.)
Не знам дали съм заслужила ама искам поне 3 ......

Усмивка срам ме е
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by gabigabi 3399 Пон 06 Окт 2008, 14:25

НА ВРЕМЕТО КОЛКОТО ПОВЕЧЕ,ПОВЕЧЕ РАБОТНА РЪКА.А СЕГА СПОРЕД ВЪЗМОЖНОСТИТЕ
НА РОДИТЕЛИТЕ И СПОРЕД МИСЛЕНЕТО ИМ.АЗ СМЯТАМ,ЧЕ 1 ДЕТЕ ПОВЕЧЕ НИКОГА НЕ Е В ТЕЖЕСТ! dance
gabigabi 3399
gabigabi 3399
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by natali 29 Съб 15 Авг 2009, 15:16

Всеки преценява сам за себе си .Мисля, че поне 2
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by mimi281977 Чет 03 Сеп 2009, 13:07

мисля,че 2 Усмивка
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by didoni 27 Чет 10 Сеп 2009, 23:12

Колкото могот да се отгледат и издържат,но тук май не е възможно да се гледат много деца,затова и 1 е много.
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Mimoza Нед 13 Сеп 2009, 23:12

поне 2, за да си имат другарче, приятел, опора.
Аз не бих си представяла живота си без сестра ми.
А ако може и още едно, ще е най - добре.
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by desi borisova Пон 14 Сеп 2009, 07:24

Според мен 2 деца е нормално в едно семейство ,но всеки си преценява Колко деца трябва да има в едно семейство? 999340 .
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by blueflower Пон 14 Сеп 2009, 10:20

Лично за мен три деца! За моя радост, успях да го осъществя. Обаче, за съжаление е и въпрос на възможности, не само на желание, така че всеки сам преценява колко деца да има. Колко деца трябва да има в едно семейство? 999340
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by g-gimova Пон 14 Сеп 2009, 16:47

И аз мисля че поне 2 деца Колко деца трябва да има в едно семейство? 704135 трябва да има във едно семейство Колко деца трябва да има в едно семейство? 287564 но всеки сам преценява това Колко деца трябва да има в едно семейство? 999340
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Ruseva Съб 19 Сеп 2009, 21:24

Според мен колкото повече толкова по-добре.Но все пак според възможностите на семейството. flower
Ruseva
Ruseva
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by fionna_sv Пон 23 Ное 2009, 10:23

Зависи от самото семейство. Или по скоро от родителите. Има родители, който имат само по едно дете. И въпреки това съумяват да го възпитат добре и да не го разглезват. Аз лично искам да си имаме още едно детенце. Но мисля, че колкото са повече, толкова по добре.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by ividari Пон 23 Ное 2009, 15:11

И аз мисля ,че едно семейство трябва да има поне две деца ,но това зависи дт възможностите на родителите.Аз познавам семейства,коитто искат още едно дете , но нямат възможност да го гледат.
ividari
ividari
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by silvenaiv Вто 24 Ное 2009, 08:24

Аз също съм на мнение, че две деца в семейство е добре. А ако някой може да си позволи и повече е още по -добре.... Колко деца трябва да има в едно семейство? 25291
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Беата Симеонова Пет 12 Фев 2010, 17:28

Зависи кой колко може да отгледа и да възпита...В Европа гледат и по пет,но в нашата държавица...Може да ми се иска да имам повече от две,но като не мога да си го позволя финансово ще се задоволя с толкова,колкото имам...но мисля,че поне две трябва да са!
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Lindzi Пет 12 Фев 2010, 17:30

Няма определение колко деца трябва да са в семейството.
Всичко е до желание, възможности и състояние.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Пипилота Пет 12 Фев 2010, 21:51

Няма точна бройка,много е относително,всяко семейство си преценява желанията и възможностите и си решава.Аз бих искала две деца.
Пипилота
Пипилота
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by bobeto Нед 14 Фев 2010, 18:25

аз лично мисля,че 2 са напълно достатъчни Колко деца трябва да има в едно семейство? 84556
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Lindzi Сря 17 Фев 2010, 11:25

То, който има възможности, като моите съседи, са с три дечица, и биха искали още.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by bobeto Сря 17 Фев 2010, 12:08

да ви кажа честно има хора който нямат толкова възможности, а пък са с 3 и повече деца и пък се оправят някак Колко деца трябва да има в едно семейство? 34184, а аз незнам ние как ще се оправяме с 2 Колко деца трябва да има в едно семейство? 84556
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by ann_ Пет 12 Мар 2010, 21:30

Според мен, това колко деца трябва да има  в семейството е решения на членовете на това семейство, което е строго индивидуално, предвид много обстоятелства. Лично аз бих искала две дечица, за да изживея радостта от създаването, раждането и отглеждането на още едно дете, което е най-страхотното изживяване в живота на един човек. 
ann_
ann_
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by pumpal21 Сря 30 Юни 2010, 00:37

минимум по 2,но в нашата смотана държава няма как да се гледат.То с тези детски..............накъде? Колко деца трябва да има в едно семейство? 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by KALI Пет 09 Юли 2010, 12:43

Според мен 2
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко деца трябва да има в едно семейство? Empty Re: Колко деца трябва да има в едно семейство?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите