Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как избрахте име на детето?...

+26
styyni
zornica.gencheva
marisela
Тони-Рая
tanqpetrova
fionna_sv
mimka
Ванчето
lusien
mariela82
Далия
Lindzi
деси
bambolina
vilijov
mamazavinagi
Schatzе
iva
cveti555
teqnstal
Cveti789
gerito_81
nellyyy
mavi
Dani
momoni
30 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by tanqpetrova Вто 26 Май 2009, 21:58

много лесно го избрахме,аз исках да се казва Виктория,защото харесвам това име
tanqpetrova
tanqpetrova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by Тони-Рая Вто 26 Май 2009, 22:14

Още преди да разберем,че ще имаме момиченце бяхме си харесали името Рая,не сме я кръщавали на никого просто името много ни хареса.Сега си имаме един малък Рай в къщи. целувчица
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by marisela Сря 27 Май 2009, 12:36

Таткото го избра. А сега ме тресе същата треска за второто.
marisela
marisela
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by zornica.gencheva Чет 04 Юни 2009, 23:53

Голямата ми дъщеря е на свекър ми Даяна-Дамян.Малката каката си избра името Наталия
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by styyni Пет 05 Юни 2009, 08:03

Когато забременях предложих на мъжът да го кръстим изцяло на баща му Борислав,така реших Как избрахте име на детето?... - Page 2 58058 Той е един страхотен човек отгледал двете си деца(близнаци),мисля,че го заслужа малкия да е кръстен на него Как избрахте име на детето?... - Page 2 999340Мъжът ми искаше на майка му,но знам,че на починал човек не е хубаво да се кръщава Как избрахте име на детето?... - Page 2 595144
Наистина е така не се кръщава
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by mimi281977 Пет 12 Юни 2009, 15:08

да,на баща ми-Емил
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by petia_18 Нед 01 Ное 2009, 15:33

Вики е на свекъра и свекървата-Владо и Ваня.Така бяхме решили като разбрах,че съм бременна.За момче не съм мислила.Ще видим второто какво ще е. Голяма усмивка
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by schatz Сря 21 Апр 2010, 00:13

Христина на свекър ми Христо
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by bebe6o4e Вто 18 Май 2010, 13:53

Още от дете го бях измислила и мъжът ми се съгласи с избора ми за щастие. Кръстен е на баща ми, като основаната причина е , че ми харесва името, а не че се чувства длъжна или нещо подобно.
bebe6o4e
bebe6o4e
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как избрахте име на детето?... - Page 2 Empty Re: Как избрахте име на детето?...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите