Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпрос за грешен отговор

3 posters

Go down

Въпрос за грешен отговор Empty Въпрос за грешен отговор

Писане by nellyyy Пет 14 Мар 2008, 20:09

Аз по-дебела ли съм от нея? Аз по-красива ли съм от нея?

За жените е важно както качеството така и количеството на вниманието, то трябва да е дозирано спрямо нейният потребности. Например мъжете тънко трябва да усещат нуждата от комплименти и обич в безразборни дози преди цикъла на жената, когато тя е раздразнителна и уязвима психически. Уверената съвременна жена изисква нежно уважение, нежна обич, зачитане, деликатна подкрепа, но бидейки в мъжки свят тя започва да действа като мъж. В началото на връзката си тя провокира мъжа с жестове, усмивки, погледи и думи да бъде по –внимателен, галантен, и да изказва комплименти, а по – късно забравя този от векове изпитан начин да прелъстява и да получава и започва да изисква в пряк текст по не особено романтичен начин романтични неща. Всъщност зад нейните въпроси се таи надеждата мъжът да отговори галантно, романтично на нейния романтичен порив, който е изказан в една ежедневна символика . И така жените започват да си просят “ Ти обичаш ли ме?”, като очакват на това да им се отговори с треперещ глас –“ винаги”, но обикновено получават незаинтересовано “да” или” абе не мога да го повтарям това постоянно щом съм с теб значи да”. Ако усетите, че една жена ви тормози да й отговаряте непрестанно на един и същи въпрос то предприемете мерки- направете така, че тя да се почувства обичана дори може малко да попрекалите –така тя няма да ви закача по тази тема още дълго време.

Често срещани са неприятните въпроси от типа “Ти желаеш ли ме още?” след 20 годишен брак - това разбира се не е измъчване с цел мъжете да повтарят до невнятност едно изречение - ако все още мъжа им чувства е добре да вложи сърце и й да отговори, че именно затова сте с нея и досега. Жените често искат да бъдат смятани за единствени и това да е завинаги, но поради факта, че не могат да бъдат сигурни във вашите обещания задават въпроси от типа “Тя повече ли те привлича от мен?” за жена видяна на реклама или съпруга на друг , която мъжът си е позволил да похвали за външността. Това обикновено поражда порой от въпроси,чиято цел е жената да се увери, че тя е единствената и, че вие няма да хукнете след момичето от рекламата или хубавата колежка. Мъжете трябва да внимават когато одобряват визията на друга жена, защото неминуемо започва сравнението в главата на собствената му партньорка, което е първоначално наум. Жената започва да прехвърля своите и на одобрената особа качества и най- накрая експлодира като залива мъжа със сравняващи въпроси - Аз по-дебела ли съм от нея? Аз по-красива ли съм от нея? Ти мен ли харесваш повече или нея? Кое и е толкова привлекателното? - обикновено на тези въпроси няма правилен отговор.

Каквото и да отговори един мъж, той ще бъде порицан,че се загледал по някоя друга. Разиграването на този вид разговори прилича много на въпросите и отговорите за теглото на една дама> Например ако жена ви попита “ Аз дебела ли съм” или “ дебело ли ми е дупето” ще бъде фатално, ако мъжа започне да обяснява. Най- лесният и най-правилният отговор тук би бил да се превърнете в огледалото от приказката “Снежанка и седемте джуджета”: “Ти си най- красива на света и друга няма да погледна”. След такъв отговор никога мъжът не трябва да добавя каквото и да било от типа: дори и да беше по-слаба, даже да си по-дебела или уточнение , което според него е успокояващо, (например, че преди жената е била къде къде по-дебела, сега е много слаба и т.н.). Ако все пак той сгреши и направи уточнения това ще разрази нова вълна от въпроси с липса на правилни отговори и така може дори да се достигане до скандал. След скандалът жената ще бъде убедена, че мъжа не я харесва каква е и ще се чувства нещастна и невзрачна поради, което ще бъде агресивна и раздразнителна поне няколко дена, а мъжът ще остане озадачен и одосаден от тези въпроси, на които не иска да отговаря вече.
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Въпрос за грешен отговор Empty Re: Въпрос за грешен отговор

Писане by Dani Съб 24 Май 2008, 20:16

Всеки иска да чува от любимия човек,че той е единствен,и го харесва такъв какъвто е.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Въпрос за грешен отговор Empty Re: Въпрос за грешен отговор

Писане by bambolina Пон 24 Ное 2008, 22:49

Dani написа:Всеки иска да чува от любимия човек,че той е единствен,и го харесва такъв какъвто е.
това е форма на "ОБИЧАМ ТЕ"
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Въпрос за грешен отговор Empty Re: Въпрос за грешен отговор

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите