Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Реплики, които мразят жените да чуват по време на секс.

3 posters

Go down

Реплики, които мразят жените  да чуват по време на секс. Empty Реплики, които мразят жените да чуват по време на секс.

Писане by деси Вто 13 Яну 2009, 15:45

За да ти помогна напълно, направих списък с най-глупавите фрази, които може да получи една жена от един мъж в леглото. Изпробвани и преживени са.

Ще те скъсам и ще викаш от удоволствие.“ Това едва ли ще секне ентусиазма й, но ще й станеш достатъчно смешен, че да гледа на теб със снизхождение. Да не говорим и за това, че много приказки може действително да вдигнат летвата и тя да очаква чудеса от теб, които трудно може да изпълниш. Жените си имаме правило: „Има два вида мъже – такива, които говорят за секс и такива, които го правят добре.“

„Скачай тук!“ Подобни приканвания на разплут и мързелив мъж, излегнал се на леглото, може само да изпарят всички мераци на жената срещу него. Когато лягаш с някоя жена, независимо дали за първи или хиляда и първи път, никога не се дръж като секс кукла, която трябва да бъде обслужена. Когато една жена иска да е водеща в леглото, тя сама го показва и намира начин да го постигне.

„Айде да ми духаш.“ Не, никога не си проси свирка. Това е нещо, което жените мразят. В днешно време почти всяка жена прави орална любов, но почти никоя не иска да бъде принудена да го прави. Има и други начини да го получиш, не става само с просене.

„Пуснала си коремче.“ Никога, ама никога не прави забележки за дебелината на жената, с която си лягаш. Запомни, че няма по-смъртна обида за някоя мадама от това да й кажеш, че е напълняла, независимо, че за теб това нищо не означава. Когато сте в леглото, нейното тяло трябва да е перфектно в твоите очи. Иначе тя ще се почувства глупаво и нежелана.

„Гърдите ти са ...“ Продължението на това изречение винаги, ама винаги трябва да е „страхотни“, „хубави“, „невероятни“ или „стегнати“. Позволиш ли си да й направиш забележка за вида на гърдите й, забрави нощта да има продължение. Същият ефект ще има, ако я помолиш да остане по сутиен.

„Айде малко по-тихо, че ще те чуят.“ Ако си попаднал на някоя разкрепостена и гореща мадама, която почти вика от удоволствие по време на секс, не си позволявай да й направиш сериозна забележка по време на акта. Така ще секнеш ентусиазма й и тя ще се почувства глупаво. Ако наистина е твърде шумна и има опасност да се изложите, просто подметни нещо шеговито, като изтъкваш колко е гореща и тя сама ще се усети.

„Стига си ме драла, боли.“ Ако мацката забива нокти в гърба ти и това не ти е приятно, не й го казвай в прав текст и грубо. Намери начин да се измъкнеш и да й намекнеш деликатно, че когато ти свали кожа от гърба, възбудата преминава в болка. Ако обаче й се скараш, тя ще загуби всякакъв ентусиазъм и страстта ще се изпари. Имаше един екземпляр, който ме беше надрал и ме беше питал злорадо „Много ли ти е хубаво сега на теб така?“ Повече не го видях в хоризонтално положение.

„Не прави това, внимавай с онова...“ Забележките и правилата преди играта, ще развалят цялата игра. Не си поканил някой приятел да запивате, а момиче, с което да имате интимни преживявания. Ако започнеш да й правиш забележки да не изцапа някоя мебел, да не намачка или раздърпа блузата ти или нещо от сорта, тя ще се почувства все едно е дошла да изпълни някой ангажимент, а не да имат секс-вечер.

Понякога мъжете може да бъдете царе на изпарената страст. И го постигате двойно по-бързо, отколкото да разпалите страстта. Затова, когато имаш мацка в леглото си, повече действай, отколкото филосоствай и така ще имаш максимален резултат.

Източник:палавата Кармен
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Реплики, които мразят жените  да чуват по време на секс. Empty Re: Реплики, които мразят жените да чуват по време на секс.

Писане by cveti555 Вто 13 Яну 2009, 16:41

Ма направо, с тия реплики могат да ме превърнат в ледена кралица Хммм
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Реплики, които мразят жените  да чуват по време на секс. Empty Ето какво може да откаже жените:

Писане by mamazavinagi Вто 13 Яну 2009, 16:58

"Помогни ми да си сваля дънките" е готино. "Помогни ми да си сваля чорапите" е прекалено.
"Искаш ли да ползваме презерватив? Имам един Durex, който си пазя за специални случаи." Защото иначе ползвате какво? Козе черво?
"Уф,
защо са ти сатенени бикините? С тях не мога да се избърша хубаво,
хлъзгави са." или "Ще се избърша в пердето - нали не е проблем?"
Използвайте определените за целта места.
"Чакай, чакай да ида да се
измия, че днес нямах време след тренировка." Не й го казвайте, просто
недейте. Идете до тоалетна и там правете, каквото си знаете, не е нужно
тя да го знае.
"Абе луда ли си? Как ще те целувам? Иди се измий и
тогава." Може да се простите с оралната любов. Щом е гнусно, тя няма да
го направи повече.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Реплики, които мразят жените  да чуват по време на секс. Empty Ето и какво идва прекалено за мъжете:

Писане by mamazavinagi Вто 13 Яну 2009, 16:59

На първо място разбира се са "Обичаш ли ме?" и "Нали не съм много
дебела?" Щом си е легнал с вас, смята ви за привлекателна, не си
просете комплименти, когато умът му е съсредоточен другаде.
"Стига
си я пилял навсякъде де, искам да си намажа лицето." Нямате право да му
разваляте удоволствието така. Той тъкмо се е почувствал като герой в
мръсен разказ, а вие му казвате, че е просто донор на маска за лице.
"Супер ми е, мило, наистина. Ти купи ли хляб като се прибираше?" Има ли смисъл да коментираме? Битовизмът вън от леглото.
"Извади го, не съм ходила до тоалетна от няколко дни." Бляк! Защо въобще се е стигнало до там?
"Казах
в устата, не в носа. Цялата ти работа е такава." Ако се ядоса
достатъчно, следващият път ще е в очите. Ако не - следващият път е под
въпрос.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Реплики, които мразят жените  да чуват по време на секс. Empty Re: Реплики, които мразят жените да чуват по време на секс.

Писане by cveti555 Вто 13 Яну 2009, 17:09

Търкалям се от смях Оооо нееееееееееее,не мога да се въздържа
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Реплики, които мразят жените  да чуват по време на секс. Empty Re: Реплики, които мразят жените да чуват по време на секс.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите