Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

5 posters

Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by Гост Нед 16 Мар 2008, 19:11

моят архитип е:среден на ръст,леко набит(мусколест),с кестенява коса.Но моят мъж не е съвсем такъв
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by teqnstal Вто 18 Мар 2008, 22:54

Според мен един човек на първо място трябва да има вътрешна красота.И след това външна.Не казвам че и външната не е от значение но тя със годините се променя .
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by momoni Сря 19 Мар 2008, 23:33

Тъмен със зелени очи...

Мъжа ми е руус и синеок.Не я обичам тази комбинация,ама нА. Намигане
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by mavi Пон 14 Апр 2008, 23:25

Аз също харесвам мургави със зелени или много тъмни очи.
Въпреки,че моят мъж не е от тях за мен си е най-хубавия. Намигане
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by lady sibel Нед 15 Авг 2010, 16:31

Съпругът ми е високичък,сега по е скилограми,но не чак толкова та да дразни окото(за мен е много готин).С черна коса и кафеви очи.Харесвам такива мъже,ама май само моичкия.Добре,че го имам.Красавец,сладура ми той. Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? 101311
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by pumpal21 Нед 15 Авг 2010, 16:45

Моят скъп е висок и пълен. Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? 704135 С тъмна коса и тъмни очи,но като за мен е перфектен. Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? 999340 Обича ме и ме разбира.Това е най-важно. Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? 890153
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева? Empty Re: Как изглежда вашия Адам, и вашата Ева?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите