Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дени на дъската застани и всичко си кажи!

3 posters

Go down

star Дени на дъската застани и всичко си кажи!

Писане by Lindzi Чет 25 Юни 2009, 21:02

Дени на дъската застани и всичко си кажи! E804fc1c6885ca6e060f276fdf0cccb7

Дени на дъската застани и всичко си кажи! Chair-on-fire-thumb3167912
1. Коя държава би искала да посетиш?
2. Пушиш ли?
3. Коя ти е най-добрата приятелка и как се запознахте?
4. Какви езици владееш?
5. Какъв Интернет браузър използваш (Internet Explorer, Firefox, Opera.......)?
6. Какво може да те отегчи в един човек?
7. Ранчо на морето или замък в планината.
8. Кецове или ботуши?
9. Риза или блуза с дълбоко деколте?
10. Каква музика слушаш?
11. Имаш ли любима реплика, девиз?
12. Приятелка ли си с майка си?
13. Какъв е най-хубавият подарък, който си получавала?
14. За какво най-силно мечтаеш в момента?
15. Коя песен те описва най-добре?
16. Кое е нещото без което не можеш?

Дени на дъската застани и всичко си кажи! 914f455fdc5a94071279133b0f60597b
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

star Re: Дени на дъската застани и всичко си кажи!

Писане by Дени :) Чет 25 Юни 2009, 22:09

Ехее, к'во става тукаа..?! Дени на дъската застани и всичко си кажи! F0f70510
Най-сетне и аз да се опаря.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 47b20s0 Дени на дъската застани и всичко си кажи! Greenstars
Хайде, започвам с първото романче.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! Laie_210
----------
Ами не съм се замисляла върху въпроса за държавата, но винаги съм искала да обиколя света.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 1603795307 Но може би Италия, Франция.. Нещо от към САЩ.. Не знам.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 84573010 Но ако отида някъде обещавам картички!!! Дени на дъската застани и всичко си кажи! 84216610
Аз не пуша, но имам едно определено чувство към цигарите...
Най-добрата ми приятелка се казва Деси *Десислава*. Тя ми е съученичка още от първи клас.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 1111 Споделяме всичко, но не всичко мога да й кажа.. Някой неща предпочитам да споделям с момчета.. Но в крайна сметка най-добрата ми приятелка си остава мама..!!! Дени на дъската застани и всичко си кажи! Smilie_wet_046
Aми български най-добре.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! Bg4 Английски.. разбирам.. Но много искам да науча някой други.. Може би френски или нещо такова.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! Bd2
Използвам Mozilla Firefox.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! Hippo
Ами може би това че повтаря едни и същи думи и изрази или че не е себе си, т.в. че се прави на такъв какъвто не е.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 45362730no3
Замък в планината..!!! Дени на дъската застани и всичко си кажи! Vishen10
Ами честно казано не мога да избирам между кецове и ботуши.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 2lbkos0
Риза може би.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 7
Слушам всичко.. абсолютно всичко!! Дени на дъската застани и всичко си кажи! Music10
Ами любима нямам, но мога да ви покажа 2-3, които ми харесват.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! Vishen12
"Настоящето е това, което минава неусетно покрай нас, докато премисляме миналото и се тревожим за бъдещето."
"Научи се да слушаш, защото понякога шанса чука много тихо на вратата."
"Какво ти пука когато говорят зад гърба ти. Нали вървиш пред тях та нека гледат гъза ти!"
"Днес се ударих в шкафа и реших да ти драсна 2-3 лафа.
Исках да ти напиша, че главата ти издиша,
че имаш походка на смазана котка
и усмивка на счупена мивка.
Че си ангел небесен от кенефа изнесен.
Тежиш ми на сърцето, като свиня на шосето!
Обичам се страстно, магаре прекрасно..! Дени на дъската застани и всичко си кажи! Love0511Дени на дъската застани и всичко си кажи! 1119824334 "
Разбира се че съм приятелка с майка ми!! Ако не със нея, с кой друг..?! Дени на дъската застани и всичко си кажи! Z_ffeetrmker_2
Най-хубав подарък.. Може би приятелска прегръдка, мамина целувка.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 84216610
Mечтите ми са много и очаквам рано или късно да се преборя за тях.. *btw.. няма да споделям.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! 80121310 *
Оу, това за песента ме затруднява..
Родители, приятели, шоколад и музика.. Дени на дъската застани и всичко си кажи! Tongue10
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

star Re: Дени на дъската застани и всичко си кажи!

Писане by Schatzе Пет 26 Юни 2009, 23:18

И аз да те попитам?: Голяма усмивка
1.Коя е любимата ти кухня ? А храна ? А напитка ?
2.Любимото ти животно ?
3.А растение ?
4.Любим филм ? Актьор/актриса ?
5.Любима група ? Певец /Певица /Дует?
6.Искаш ли да летиш в космоса ?
До коя планета ?
7.Каква искаш да станеш ?
8.Хобито ти ?

9.Какви ще са желанията ти ако намериш вълшебна лампа?Помти,че те са само три на брой.

10.Любим виц?
11.Най- екстремното ти преживяване?
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

star Re: Дени на дъската застани и всичко си кажи!

Писане by Дени :) Сря 15 Юли 2009, 18:41

Попринцип нямам любими ястия и напитки.. :) Но много обичам фанта лимон.. макар и да не ми се отразява много добре на външния вид и на здравето :)
Всички животни са прекрасни :) Но много обичам хамстерчета, кучета, рибки и папагали.. :))
Както всички казват, розата е прекрасно цвете.. ии аз казвам така :)
Любим филм може би нямам.. Но обожавам да гледам Кварталът на богатите, макар ии да е сериал Голяма усмивка Попринцип нещата от сорта "любими".. нямам такива.. :) Но си падам по Хилари Дъф..
И любима група нямам, но харесвам Linkin park, Simple Plan, HIM, Metallica, Bullet for My Valentine,Hoobastank и разни такива :) а за певци.. Avril Lavigne, Krisko, TATU, Rihanna, Paramore, Bon Jovi, LadyGaga и доста такива.. Голяма усмивка
Като малка много мечтаех :)) Ами не знам за планета.. може би Венера.. :))

Ами "готина" Голяма усмивка Ок, т'ва беше в кръга на шегата :) Ами честно казано не знам.. Просто искам да направя хубаво семейство ии да имам добри приятели :)
Нямам хоби.. Но който ме познава може да каже че обожавам музиката и компютъра си :)) Ноо повече музиката Голяма усмивка Винаги съм искала да свиря на китара ии малко успявам Голяма усмивка Обичам да се разхождам с приятели, да ходя на шопинг, да карам скейтборд и просто да се забавлявам :))
Ами честно казано не знам.. Но две желания ще запазя за най-готините ми приятелки, които много обичкам.. !! <333
Аз съм най-готиния виц!!!... Голяма усмивка
Не знам.. Голяма усмивка
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

star Re: Дени на дъската застани и всичко си кажи!

Писане by Lindzi Вто 17 Ное 2009, 09:30

1. Импулсивна или дипломатична?
2. Какво би помислила за човек, който не те гледа в очите като разговаря с теб?
3. А ти правиш ли го?
4. Мислиш ли, че човек се променя?
5. Какво значи добър приятел?
6. Сънуваш ли цветно?
7. Според теб каква е разликата между мечта и цел?
Дени на дъската застани и всичко си кажи! 67986
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

star Re: Дени на дъската застани и всичко си кажи!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите