Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Използвали ли сте лубриканти?

+6
didoni 27
Lindzi
Tiny
ssoonniiaa
lusien
mavi
10 posters

Go down

Използвали ли сте лубриканти?

Използвали ли сте лубриканти? Vote_lcap33%Използвали ли сте лубриканти? Vote_rcap 33% 
[ 3 ]
Използвали ли сте лубриканти? Vote_lcap67%Използвали ли сте лубриканти? Vote_rcap 67% 
[ 6 ]
 
Общо гласове : 9
 
 

r7h473 Използвали ли сте лубриканти?

Писане by mavi Вто 14 Юли 2009, 13:14

Използвали ли сте лубриканти? Ако да, какви? Какви видове има и изобщо подходящи ли са за бременни?
Напоследък след полов контакт усещам не точно болка, но някакво парене, не знам на какво точно се дължи, защото имам някакво овлажняване, но явно не е достатъчно. Мислех си да си вземем някакъв лубрикант, но изобщо не съм наясно подходящи ли са за бременни, и изобщо какви видове има. Ако някой има повече опит нека сподели.
Намигане
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Гост Вто 14 Юли 2009, 13:38

Подходящи са за бременни!Провери в аптеките.Аз почти винаги използвам,но не защото липсва "смазка",а заради усещането.НАй ми харесва на Дюрекс(червения,белият и лилавият не съм ги пробвала още).
Всъщност провери в упътването,сега се сещам,че имаше и такива,които предизвикваха дразнене.Специално дюрекса са много приятни,даже при орална любов...вкусни са! Срам ме е
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by lusien Сря 15 Юли 2009, 14:18

Я, гледай ти?! Не съм ползвала лубриканти, защото мислех, че се използват само при нужда, ако ти е по-сухо Хихихи Малко съм задръстена... Моля ви, светнете ме как и къде се маже това чудо Срам ме е
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by ssoonniiaa Сря 15 Юли 2009, 14:41

И аз съм от задръстените и любопитните.
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Гост Сря 15 Юли 2009, 14:43

МАви,забравих да ти кажа да внимаваш в аптеката,защото има доста завеяни аптекарки.Има спермицидни гелове,които могат д апредизвикат дразнене и не са подходящи,пък и те имат противозачатъчен ефект,който при теб.....е излишен.
Люси,аз никога не ъм имала проблем с овлажняването,но почти винаги сме използвали.Например едни имат загряващ ефект,триенето е много приятно.Има и едни ,които в началото създават усещане за хлад,после за боцкане и т.н.Всичко е въпрос на усещане и предпочитание.Особено пък,ако с еправи вагинален масаж...
А,да не забравя,че трябва да се използват гелове само на водна основа,защото маслените може д аповредят кондома и дори да са предпоставка за появата на гъбички така,че никакви бебешки олиа на маслена основа или вазелини.
За любителките на аналния секс направо са си задължителни любрикантите Срам ме е
Люси,изтисква се на пръстите или направо върху гениталиите и мъжо ти може да прояви майсторство и да те поглези с едно вагинално(или анално) масажче.Слагаш толкова,колкото ти искаш,много са икономични.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Tiny Чет 16 Юли 2009, 15:09

Божкеее, одъртях вече а за първи път чувам за вагинален масаж. Абе момиче, я ни светни за туй масажче..Усмивка
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Lindzi Чет 16 Юли 2009, 15:15

Сладка мама написа:Подходящи са за бременни!Провери в аптеките.Аз почти винаги използвам,но не защото липсва "смазка",а заради усещането.НАй ми харесва на Дюрекс(червения,белият и лилавият не съм ги пробвала още).
Всъщност провери в упътването,сега се сещам,че имаше и такива,които предизвикваха дразнене.Специално дюрекса са много приятни,даже при орална любов...вкусни са! Срам ме е

Едно към едно с моето мнение, аз съм също привърженичка на Дюрекс - най-обичам зеленият, лилавият е много мазен и овлажнява мигновено, но няма нищо, а червеният е пиперлив и също ми харесва. Белият не съм ползвала!
Използвали ли сте лубриканти? Afdc01935b041217f109f14b73f7fa05Използвали ли сте лубриканти? 290a613d10124bad75182e74c7ee3611
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Гост Чет 16 Юли 2009, 16:03

Еххххххххх,Тини,чак ми е неудобно сега! Срам ме е Всъщност мога да препоръчам на бременните да изискват от мъжовете си по едно перинеално масажче от време на време и ще си спестят шевовете(външните) Срам ме е .
МЕжду другото едно време много отдавна гинеколозите са правели задължително такъв масаж на своите пациентки,но ...религията... Ами, ко да направя
Бени,ако го купиш преди мен ,пиши как е! Cool
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by lusien Чет 16 Юли 2009, 16:17

Ле-ле момичета, май вярно съм много задръстена Хихихи Значи се мажеш с това нещичко и било готино, а?! Трябва да се пробва значи Cool Дано само мъжо не ме гледа странно като му предложа Срам ме е
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Tiny Чет 16 Юли 2009, 17:54

Жанииииииии, ай стига си просвещавала само бременните де, кажи и за нас някое полезно масажче, за кво си ни спеца по масажите, ама ха!
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by didoni 27 Съб 05 Сеп 2009, 10:06

Аз неползвам,но може да опитам,все хубави еща сте писали! Голяма усмивка
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Lindzi Съб 05 Сеп 2009, 10:51

Сега четох и за други лубриканти, които не съм ползвала, но някои от вас може и да ги знаят - за орално приложение с вкус на праскова или други подобни. В сайтовете вървят до 25 лева. Някой нещо по въпроса?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by petia_18 Нед 01 Ное 2009, 16:41

не
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Гост Нед 01 Ное 2009, 19:52

Lindzi написа:
Сега четох и за други лубриканти, които не съм ползвала, но някои от вас може и да ги знаят - за орално приложение с вкус на праскова или други подобни. В сайтовете вървят до 25 лева. Някой нещо по въпроса?
Аз не съм ползвала от тях,но мислех да взимам(има ги и в сексшоповете).Някои от тях знам,че са с обезболяващо за любителите на аналния секс.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by kalipso Пон 08 Мар 2010, 20:42

Здравейте, аз съм нова и не знам дали тази тема вече е актуална, ама искам да споделя - в никакъв случай не използвайте случайни кремове за овлажняване, защото преди време така получих доста сериозна инфекция. След като се консултирах с гинеколога си - препоръча ми Лубекс - един немски лубрикант, има го в аптеките и е на водна и силиконова основа - просто забравете за всичко друго. Удовоствието е страхотно и никакви проблеми с инфекции, петна, алергии и т.н.
Надявам се да съм била полезна
kalipso
kalipso
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Lindzi Вто 09 Мар 2010, 12:10

Благодаря, полезна информация. Ще потърся за продукта.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by schatz Нед 18 Апр 2010, 20:50

Използвали ли сте лубриканти? T_4942
А,който е ползвал това,почувствал ли е нещо?
Използвали ли сте лубриканти? Durex-play-feel-light-silky-lubeИзползвали ли сте лубриканти? 41bgS24KZgL._SL500_AA280_Използвали ли сте лубриканти? Lubricants_Durex_WarmingПолзваме ама не винаги Най-много ми допадат на Дюрекс
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Lindzi Пон 19 Апр 2010, 12:14

Само пръстенът на Дюрекс и геловете съм ползвала, но белият и зеленият. Като зеленият ми е любим.
Ти ползвала ли си ги тези посочените?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by schatz Пон 19 Апр 2010, 16:56

Да ползвала съм ги :) И зеления съм ползвала,ама от тази ментичка ми е гадно.
С пръстена нещо не успяхме да се справим Използвали ли сте лубриканти? 392713
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Lindzi Пон 03 Май 2010, 12:56

Защо така. Слага се на мъжкия атрибут, с копченцето отдолу, с гумичката към теб, и включвате, много гъделичка.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by schatz Пон 12 Юли 2010, 19:55

Защо така. Слага се на мъжкия атрибут, с копченцето отдолу, с гумичката
към теб, и включвате, много гъделичка.
Мииии,как да ти кажа ... не гъделичка където трябва Използвали ли сте лубриканти? 84556
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by lady sibel Съб 17 Юли 2010, 11:35

Не сме ползвали,но като видях отзивите на всички ви,замислям се честно казано.Интересно ми стана и за вибриращия пръстен. Използвали ли сте лубриканти? 287564 Използвали ли сте лубриканти? 192852 Използвали ли сте лубриканти? 192852 Използвали ли сте лубриканти? 192852
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

r7h473 Re: Използвали ли сте лубриканти?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите