Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БРАВО на екипа !

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

01032008

Писане 

heart БРАВО на екипа !




Туци ,форума е страхотен! Има много теми и то интересни! Благодаря за възможността! Няма начин да не успее! Голяма усмивка


Последната промяна е направена от tuci_iv на Нед 08 Фев 2009, 16:42; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Позволявам си да променя заглавието на темата, защото не само аз заслужавам поздравления, а всички хора от екипа.:))
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

БРАВО на екипа ! :: Comments

gerito_81

Писане Вто 07 Окт 2008, 13:50 by gerito_81

здравей Туци много се радвам че вие не сте ме забравили и ви казвам отново едно БРАВО
В никой друг форум не се сещат да потърсят хората си
аз просто нямам много време, малката непрекъснато иска вниманиет о ми
пък и преди две седмици се случиха доста неприятни неща в семейството ми и ако намеря подходящата темичка ще сподделя с вас
Извинявайте ако аз съм ви обидила и продължавайте да бъдете така грижовни както се досега ОБИЧАМ ВИ

Върнете се в началото Go down

cveti555

Писане Вто 07 Окт 2008, 13:53 by cveti555

Абсолютно никого не си обидила! Радвам се че се обади,защото се бяхме притеснили! Като изчезне някой и се тревожим да не се е случило нещо.
Когато имаш време,пиши. На всички ни е много приятно че се завърна!
БРАВО на екипа ! - Page 2 465484 БРАВО на екипа ! - Page 2 465484 БРАВО на екипа ! - Page 2 465484

Последната промяна е направена от cveti555 на Вто 07 Окт 2008, 13:54; мнението е било променяно общо 1 път

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Вто 07 Окт 2008, 13:53 by mamazavinagi

gerito_81 написа:здравей Туци много се радвам че вие не сте ме забравили и ви казвам отново едно БРАВО
В никой друг форум не се сещат да потърсят хората си
аз просто нямам много време, малката непрекъснато иска вниманиет о ми
пък и преди две седмици се случиха доста неприятни неща в семейството ми и ако намеря подходящата темичка ще сподделя с вас
Извинявайте ако аз съм ви обидила и продължавайте да бъдете така грижовни както се досега ОБИЧАМ ВИ
Не си ни обидила, но си помислихме, че си ни забравила. Съжалявам за това, което се е случило, дано премине бързо и дано да ни навестяваш, когато имаш време.
За детето те разбирм напълно, защото и моята сега е в този период, и на мен не ми остава много време, но пък не мога да оставя всички Вас.
Сърдечни целувки за теб и малката банбина. cuni cuni cuni

Върнете се в началото Go down

gerito_81

Писане Сря 08 Окт 2008, 13:57 by gerito_81

страхотни сте винаги ми е драго да влизам във вашия сайт

Върнете се в началото Go down

Lindzi

Писане Пон 10 Ное 2008, 14:16 by Lindzi

Върнете се в началото Go down

sa6ito

Писане Вто 11 Ное 2008, 11:36 by sa6ito

Супер Супер Супер
БРАВО на екипа ! - Page 2 65084 БРАВО на екипа ! - Page 2 65084 БРАВО на екипа ! - Page 2 65084 БРАВО на екипа ! - Page 2 65084 БРАВО на екипа ! - Page 2 65084 БРАВО на екипа ! - Page 2 65084 БРАВО на екипа ! - Page 2 65084

Върнете се в началото Go down

avatar

Писане Сря 12 Ное 2008, 01:03 by Гост

БРАВО на екипа ! - Page 2 Product_5_72

Върнете се в началото Go down

kami_nikolova

Писане Нед 18 Яну 2009, 13:05 by kami_nikolova

Туци форума е супер евала

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Нед 18 Яну 2009, 15:07 by mamazavinagi

kami_nikolova написа:Туци форума е супер евала
Благодаря от свое име и от името на целият екип, който се грижи за него. Всички ние се потрудихме здраво, за да създадем това местенце и се надявам, хората да го оценят. Голяма усмивка

Върнете се в началото Go down

lenig

Писане Нед 18 Яну 2009, 15:10 by lenig

И на мен ми харесва. Само да питам- вие ли сте го правили - изглежда различен от повечето такива форуми?

Върнете се в началото Go down

cveti555

Писане Нед 18 Яну 2009, 15:16 by cveti555

Аз ще отговоря от името на екипа. Да,правихме го всички заедно,но основната заслуга е на Туци! Тя е мозъка на операцията Голяма усмивка
А е различен от всички останали , защото е правен с много любов и мисъл за потребителите!

Върнете се в началото Go down

lenig

Писане Нед 18 Яну 2009, 15:24 by lenig

БРАВО НА ВАС. Аз едвам се оправям с компютара, а вие -

браво, браво.

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Нед 18 Яну 2009, 15:47 by mamazavinagi

cveti555 написа:Аз ще отговоря от името на екипа. Да,правихме го всички заедно,но основната заслуга е на Туци! Тя е мозъка на операцията Голяма усмивка
А е различен от всички останали , защото е правен с много любов и мисъл за потребителите!
срам ме е срам ме е срам ме е срам ме е срам ме е

прегръдка за Цветка прегръдка за Ал прегръдка За Мави прегръдказа Деси прегръдка За Данипрегръдка за Тонито
прегръдка За Денитопрегръдка За Тедката прегръдка За Бенитопрегръдка За Цветито
Прегръдки за всички Вас момичета.

Може би трябва да поясня, че е използвана готова платформа, която сама по себе си не предлага толкова възможности, които в момента има тук. Повечето от тях са дело на програмиране и надстройка над вече готовата платформа. Голяма усмивка

Върнете се в началото Go down

Дени :)

Писане Нед 18 Яну 2009, 17:55 by Дени :)

Туци и ние ти даваме една голяма прегрътка! Приятели
Личи си че форумчето се издига само към върха. Вярно, имаше много тругности по черния път, може би и ще има, имаше много падания и колебания, нерви и в същото време много забава и любов! танц
Мисля че можем и да стигем до "Еверест"...Пък и скоро имаме рожден ден! Трябва да се учим да прохождаме и да говорим в буквалния смисъл!!! бръм, бръм
Целувам те СИЛНО!!! денс прегръдка cuni

Върнете се в началото Go down

lenig

Писане Нед 08 Фев 2009, 16:38 by lenig

аз пак ще ви поздравя, просто не мога да се наситя на всичко, което сте сътворили- всичко е толкова лесно и удобно направяно - всички функции, които наистина липсват по другите форуми- личи си, че с любов си вършите работата.Супер

Върнете се в началото Go down

mama

Писане Пет 20 Фев 2009, 17:25 by mama

Тук съм едва от няколко минути и разгледах,Браво супер форум,много теми и като гледам май ще ми хареса.

Върнете се в началото Go down

ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО

Писане Сря 25 Фев 2009, 21:12 by ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО

СТРАХОТЕН ФОРУМ МНОГО МИ ХАРЕСВА И СМЯТАМ ДА СЪМ РЕДОВНО В НЕГО БРАВО НА ЦЕЛИЯ ЕКИП ЗА ФОРУМЧЕТО СТРАХОТНО Е

Върнете се в началото Go down

malkata_v87

Писане Пет 20 Мар 2009, 00:35 by malkata_v87

Не зная как мога да изкажа искрената си благодарност на екипа ви .Искам да кажа едно голямо благодаря ама ей така благодаря и също да ви кажа че не съм посещавала подобен форум в който всеки ден има нещо ново.Това е супер просто.Продължавайте така момичета ,от мен имате титла Професионалисти за всичко това което правите. cuni cuni

Върнете се в началото Go down

Далия

Писане Пет 20 Мар 2009, 15:08 by Далия

Приемете и моето огромно БЛАГОДАРЯ! Поздравления на създателите и тези, които се грижат всеки ден тук да се чувстваме уютно и комфортно!

Върнете се в началото Go down

liliana29

Писане Съб 02 Май 2009, 23:00 by liliana29

teqnstal написа
Да и на мен ми харесва независимо че още не съм го разгледала напълно.Браво Туци
Съгласна съм с всички. Евала

Върнете се в началото Go down

avatar

Писане Съб 27 Юни 2009, 23:30 by Гост

прегръдка Целуувка

Върнете се в началото Go down

koala59

Писане Нед 16 Мар 2014, 17:52 by koala59

Здравейте! БРАВО на екипа ! - Page 2 465484  Туци, тук е много уютно, пъстро и приятно. С удоволствие се присъединявам към вас и пожелавам добро настроение и успех! мама  flower

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Нед 16 Мар 2014, 19:53 by mamazavinagi

Здрасти Стефи, приятно ми е да те видя и тук. Радвам се, че ти харесва нашето местенце. Надявам се в най- скоро време, тук да се оживи. Желая ти само приятни моменти!

 прегръдка  прегръдка  прегръдка  БРАВО на екипа ! - Page 2 371951прегръдка

Върнете се в началото Go down

koala59

Писане Нед 16 Мар 2014, 22:49 by koala59

целувчица  БРАВО на екипа ! - Page 2 153381

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите