Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Количество храна нужна на бебетата!

Go down

alert Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Нед 11 Окт 2009, 09:21

Количество храна нужна на бебетата! 101573 Искам да попитам колко трябва да яде бебе на 2-3 месеца, защото всеки казва различно и аз се притеснявам че моя бебо яде малко?!Моля ако някои може нека си даде мнението и опита!!! Количество храна нужна на бебетата! 872488 Благодаря предварително!!!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Нед 11 Окт 2009, 09:29

Бебето трябва да поема толкова храна,от колкото има нужда.Сподели с нас кърмите ли се или сте на АМ,или и двете!По колко наддава месечно?Колко пъти на ден се храните?
Вслушвай се в детето си,защото дете по книга не се гледа! Количество храна нужна на бебетата! 999340
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Нед 11 Окт 2009, 14:54

Ами смесено хранене АМ и кърма,по около 7-8 пъти за 24h. okolo 600ml, може и по-малко и повече.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Нед 11 Окт 2009, 14:59

А това го прави от 2 седмици с яденето. Иначе 1-я месец наддаде 1.300кг а сега ще видим на 16 сме на контролен преглед и ще видим тогава.Ама се притеснявам Количество храна нужна на бебетата! 145255 . Казаха ми че е наи вероятно да е от коликите,защото още са много силни. милото ми бебече каса се от Количество храна нужна на бебетата! 71369 рев от тези колики!!!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Нед 11 Окт 2009, 15:11

1300 за един месец е повече от отлично,дори е множко,което означава,че се храни повече от достатъчно!НЕ разбирам изобщо защо се притесняваш!КАква е причината да е на смесено хранене?Откога е на такова?
НЕ знам при кой педиатър е записано детенцето,но ще ти кажа,че като цяло количеството храна ,което препоръчват повечето лекари като необходимо всъщност е повече от това,от което се нуждае бебето.стомахчето на бебето е колкото неговото юмруче,сама можеш да прецениш от колко храна се нуждае всъщност,за да бъде хем здраво,хем нахранено! Количество храна нужна на бебетата! 999340
Исе,какво правиш за коликите?
Ето инфо за ръста и кг-ите,и не забравяй,че всичко е само ориентир! Количество храна нужна на бебетата! 999340

Имай на ум и това,че един месец може да наддаде колкото за два,а следващия изобщо,това не бива да те тревожи,ако общото му здравословно състояние е добро.Всяко детенце има индивидуален темп на развитие!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Пон 12 Окт 2009, 11:27

Ами за коликите пробвахме всичко- капки за колики Sab simplex, Colief, Espumisan, Infacol ама нищо не помага!!! Нужно е само тарпение д отминат!!! Количество храна нужна на бебетата! 999340
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by mavi Пон 12 Окт 2009, 11:40

Ох, това с коликите ми е до болка познато. Когато малкия имаше колики нищо не му помагаше. Постоянно плачеше и си присвиваше крачетата от болка. По цяла нощ съм му топлила кърпи с ютията и му слагах на коремчето. Само това го облекчаваше и се успокояваше. И ти си права обаче, иска се само търпение да отминат. Дано скоро отшуми този кошмарен период.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Гост Пон 12 Окт 2009, 12:12

Наистина е така.А капките между другото непонятно за мен,но лекарите не предупреждават,че водят до лениви черва.Исе,защо не пробваш и ти като Мави!Поне ще го облекчиш милото...дано поне със зъбите няма проблем,че на нас коликите ни не бяха свършили,когато те ни започнаха Количество храна нужна на бебетата! 78814
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

alert Re: Количество храна нужна на бебетата!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите