Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща

Go down

Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща Empty Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща

Писане by sa6ito Сря 21 Окт 2009, 19:26

Сигурно често ти се случва да видиш на улицата някоя секси мацка със стегнато дупе и големи гърди и страшно да ти се прииска да я свалиш, да и вземеш телефона, да си легнеш с нея (не на улицата естествено) или просто да я заговориш, но все не събираш смелост.
Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща 201009-1

Признай си, просто те е страх да заговориш непозната.

Обикновено си намираме и извинения: "Тая е грозна" "Тая фъфли" "Тая гъзът й е плосък" "Не тая, аре следващата" и така и не се престрашаваме... Или пък ни е страх да не ни отреже и затова често си помисляме наум: „Тази е твърде яка, няма да ни върже”

Какво чакаме? Хората даже са измислили дума за тези, които често забърсват някоя мацка от улицата: пикапьор (от англ. Pick up). И за да те улесним, посъбрахме и някои полезни съвети и то от момичета, които са се съгласявали да излязат на кафе с непознат от улицата.

• Първо, бъди по-учтив, а не нахален и подхождай с уважение към момичето, прави й комплименти, дори и при първата реплика.
Това прави голямо впечатление и същевременно ласкае момичето, а това води до разнежване, което пък от своя страна кара жената да изпитва по-особенни симпатии към "пикапьора". Комплиментите са цяло изкуство. Много важно е те да са различни от дежурната реплика: "имаш хубави очи/гърди" и тем подобни. Щом чуе подобна реплика, шансът момичето да те подмине е огромен, защото е твърде банална и ще те помислят за поредния сваляч. Добро впечатление прави и нестандартното представяне, но то е полезно само за истински уверени хора, иначе ще прозвучи много странно и не на място. Например: "Аз съм малък бог, а ти вероятно си богиня..." и т.н. При всички случаи не трябва да се забравя усмивката - тя е единственото средство за разсейване на неминуемото недоверие в първия миг.

• Възможните теми за разговор са три: да говориш за себе си, да говориш за нея, да говориш за общата ситуация, в която се намирате.
Не се престаравай да правиш впечатление. Колкото повече се стараеш, толкова по-изкуствено изглежда, а това отблъсква всички мацки.

• Външният вид, стойката и дрехите – повечето момичета споделят, че гледат много очите на пикапьора, защото дори и да не се усещаш, те доста издават, така че постарай се да изглеждаш добродушен, естесвен и непринуден.
Що се отнася до дрехите, мненията са много и най-различни. Някои мацки се стряскат от костюмарите, други пък ги привлича точно този бизнес стил, но едно е ясно, трябва да изглеждаш спретнат и чист и това да си личи отдалече. Стойката ти в никаъв случай не бива да издава несигурността, която изпитваш, особено ако цялото преживяване ти се случва за първи път. Просто се отпусни и не му мисли много, колкото повече не ти пука, толкова по-добре се получава.
Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща 201009-2

• Излъчването е едно от първите неща, които момичетата надушват, така че гледай да не приличаш на човек, който деликатно предлага качествен секс.
Никога не действа. А и не винаги е качествен.

• Телефонът й – Първите пъти си постави за цел не да запикапиш, а просто да си поговориш с момичето и като цел-максимум – да не бъдеш отхвърлен.
Направи го 10-20 пъти и каквото и да е опасение ще изчезне. След това можеш да смениш целта с по-сложна - да разбереш телефончето й. Ако си и направил добро впечатление, тя може сама да си го даде, или пък да вземе твоя и да ти се обади по-късно. Единственото правило е че телефонът се взима в края на целия разговор (например: За мен беше удоволствие да си поговоря с теб и аз много искам да те видя отново…На какъв телефон да ти се обадя?) Никога не започвай разговор с: „Ще ми дадеш ли телефона си?”, защото 99% от мацките няма да ти го дадат.

И няколко неща, които в никакъв случай не действат.
Никога не се опитвай да заговориш момиче, когато си пиян до козирката. Едно момиче цитира такъв случай, в който е избягала веднага надалеч, след като чула следната реплика:

"О-оо Пепи мноооооу сме убай дниеска! Дай си телифонъ да ти дрънна ина жица, кат изтрезнийъ!"...


Случайното бутване’ също не е вариант, защото се възприема като грубо и невъзпитано. Действа само в единични случаи, както разказва едно момиче: „Един „батко” от горния курс такова „случйно бутване” ми вкара, че после трябваше да ме събира от пода... и после бяхме заедно почти година.”
Изводът: не бъди като първия срещнат, а се опитай да си различен и с ясни цели
www.menbg.com
sa6ito
sa6ito
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща Empty Re: Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща

Писане by Гост Сря 21 Окт 2009, 23:40

Сашенце,хубаво ги даваш ти тези съвети,ама вземи ги посъветвай мъжете нещо и от личен опит,а!Кое става,кое не става? Как да заговориш момиче на улицата и то да излезе с теб на среща 84556
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите