Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

+10
mimi281977
Tiny
Lindzi
g-gimova
silvenaiv
ssoonniiaa
desi borisova
zornica.gencheva
styyni
Mimoza
14 posters

Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Mimoza Нед 13 Дек 2009, 22:02

Така, малко остана до празниците, решихте ли вече къде и с кого ще празнувате Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 999340
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by styyni Нед 13 Дек 2009, 22:12

Тази година се очертава да сме сами,мъжо заминава на 17.12. и с Боби оставаме точно по празниците двамката Тъжен Но най-вероятно ще бъда в сестра ми на Нова година,а на Коледа при майка и татко Голяма усмивкаПоканиха ни на няколко места,но с малкия трудна работа,по добре близо до дома Усмивка
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Mimoza Нед 13 Дек 2009, 22:30

За Коледа още нямаме планове, но най - вероятно ще се съберем голяма компания - чакаме зет ми и мъжа на една приятелка да се приберат от Белгия на 17.12 и едни приятели, които ще си дойдат за празниците от Испания.Живот и здраве да си дойдат всички ще измислим къде да празнуваме Усмивка
За Нова година сме резервирали места в един ресторант на Камчия.
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by zornica.gencheva Нед 13 Дек 2009, 22:35

За Коледа ще обиколим при майка и татко на обяд,вечерта при свекито.А за Нова година както се очертава в нас ще сме си,че с тези хлапета зананикъде.Всеки се измъква като стане дума за пазене
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by desi borisova Пон 14 Дек 2009, 08:32

На Коледа ще обиколим ,до майками и бащами ,при свекървами и свекърми.А Нова година се очертава да сме си вкъщи.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by ssoonniiaa Пон 14 Дек 2009, 10:26

На Коледа при наще ,на Нова година ще видим
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by silvenaiv Пон 14 Дек 2009, 15:51

На Коледа най вероятно у дома ще събираме гости.....Децата имат рожден ден на 22-и и мисля на Коледа да поканя роднини и приятели да го отпразнуваме на едно.....На 22-и само деца , а на Коледа и възрастните.За Нова Година още не сме решили, но най вероятно ще сме пак у дома ако не решим в последният момент нещо друго. Миналата година си бяхме у дома и ни хареса.......Други години все сме някъде и трябва да оставям децата при нашите на село, е бяха и по-малки тогава.Сега ми се иска да сме си заедно.....
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by g-gimova Пон 14 Дек 2009, 16:35

ние ще сме си у дома и на КОЛЕДА и на нова година няма на кой да оставим малкия ще сме си у нас dance
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Lindzi Пон 14 Дек 2009, 16:44

На Бъдни вечер срещу Коледа у свекърите, на самата Коледа при родителите ми, а на Нова година - на Отманли при родителите ми с много съседи и приятели.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Tiny Пон 14 Дек 2009, 16:52

И ние като Бени !
Tiny
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by mimi281977 Вто 15 Дек 2009, 20:04

вкъщи,ще сме си Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 999340
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Lindzi Сря 16 Дек 2009, 13:02

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by iletoili Сря 23 Дек 2009, 22:21

у дома със семейството ми Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 999340
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by styyni Пон 29 Ное 2010, 22:34

Я да раздвижим темата ,време е Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 84556 Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 704135


styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by pumpal21 Пон 29 Ное 2010, 23:30

Пу първа аз!
Ами мисля тази година да съм при моите "най-големи съкровища".Тоест няма да ходим никъде ще си стоим в тях/все още не е в къщи,моята къщурка си е при маминка/Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by schatz Вто 30 Ное 2010, 21:50

Коледа при свекърва ми,Бъдни вечер сме канени у майка ми
За Нова Година не сме решили още
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Lindzi Сря 01 Дек 2010, 19:07

Бъдни вечер и Коледа у дома и при родителите ми, Нова година - отново в домашна обстановка. Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? 98163
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by iletoili Сря 01 Дек 2010, 21:24

у дома със семейството ми Голяма усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Cveti789 Съб 18 Дек 2010, 19:05

Бъдни вечер и Коледа у дома
Нова година - отново в домашна обстановка
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by silvenaiv Съб 18 Дек 2010, 20:58

На Бъдни вечер -задължително у дома.
На Коледа мисля тази година да поканя родителите ми , брат ми и баба ми у нас .
За Новогодишната нощ и ние не сме решили още. Най-вероятно ще си останем у дома.
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Къде ще празнувате Коледа и Новата  Година? Empty Re: Къде ще празнувате Коледа и Новата Година?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите