Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моралните ценности на тинейджърите днес

+7
iletoili
teqnstal
Schatzе
sofito_th
Дени :)
momoni
cveti555
11 posters

Go down

Коя морална ценност е най-важна за вас?

Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_lcap20%Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_lcap0%Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_lcap60%Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_rcap 60% 
[ 6 ]
Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_lcap20%Моралните ценности на тинейджърите днес Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 10
 
 

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by cveti555 Пет 21 Мар 2008, 16:56

Мислите ли, че моралните ценности на тинейджърите днес,са като тези на родителите им?
И дали изобщо можем да говорим за ценности?
Смятате ли че за доброто възпитание на децата е отговорно единствено семейството?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by momoni Пет 21 Мар 2008, 22:58

Не съм гласувала,защото не мисля,че днешните тинейджъри имат някакви морални ценности.
От мойте наблюдения мисля,че в момента младежите се вълнуват от материалните неща.
Не може да се сравнява днешната младеж със тази отпреди 20-30г.
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by Дени :) Съб 22 Мар 2008, 06:22

momoni написа:Не съм гласувала,защото не мисля,че днешните тинейджъри имат някакви морални ценности.
От мойте наблюдения мисля,че в момента младежите се вълнуват от материалните неща.
Не може да се сравнява днешната младеж със тази отпреди 20-30г.
Тук малко грешиш... Намигане
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by sofito_th Нед 23 Мар 2008, 15:38

kaka deni 2 написа:
momoni написа:Не съм гласувала,защото не мисля,че днешните тинейджъри имат някакви морални ценности.
От мойте наблюдения мисля,че в момента младежите се вълнуват от материалните неща.
Не може да се сравнява днешната младеж със тази отпреди 20-30г.
Тук малко грешиш... Намигане


Подкрепям! Разбира се няма място за сравнения-тийн от преди 20-30г. и сега, но не сме се променили само ние, но и света около нас.. И повярвай, има такива и с морални ценности Срам ме е
sofito_th
sofito_th
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by momoni Нед 23 Мар 2008, 18:16

Всяко правило си има изключения.Говорех общо.Не отричам,че има и такива със и такива без морални ценности.
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by Schatzе Сря 04 Юни 2008, 20:13

Както казват sofito_th и DeNiTo има и такива. Но по моите наблюдения все по-радко се срещат.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by teqnstal Съб 07 Юни 2008, 08:11

alex1701 написа:Както казват sofito_th и DeNiTo има и такива. Но по моите наблюдения все по-радко се срещат.

Да за съжеление.И дори по-голямата час от подрастващите нямат никакви ценности.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by iletoili Пет 23 Окт 2009, 12:39

незнам дали имат поне едно от тези неща Моралните ценности на тинейджърите днес 595144 много деца са така но те не са виновни а родителите
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by lady sibel Нед 04 Юли 2010, 18:05

Честно казано аз лично понякога се съмнявам в това,че младото поколение има някакви морални ценности.Просто съм в шок след всичко,което виждам и чувам. Моралните ценности на тинейджърите днес 280718
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by Lindzi Пон 05 Юли 2010, 11:57

Ако в анкетата ви гласуват тинейджъри, по-скоро биха държали на чесността - най - тежко понасят предателството и някой да ги лъже.
Ако гласуват майките биха държали на отговорността и биха изписали дъъъъъълъг списък с изисквания към тинейджърите си...
Иначе, смятам, че ценностите се учат в семейството, ако родителите държат да възпитат някакви у децата си. Разбира се, поведението на децата се повлиява и от средата извън семейството, и от вродените им качества и темперамент.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by pumpal21 Пет 09 Юли 2010, 14:59

Аз мисля,че днешната младеж гледа само финансовата страна на нещата.Не носят отговорност,лъжат на поразия и в общи линии това.Не смятам обаче,че за всичко са виновни родителитеМоралните ценности на тинейджърите днес 287564
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by inside690 Чет 15 Юли 2010, 11:27

Имам наблюдения над ценностите на тинейджърите.. гарантирам ви, че доброта, честност, отговорност.. такива работи не съществуват при тях... навсякъде са едни чалгийски истории, всеки говори зад гърба на другия и всеки иска да бъде "ГОТИН" минете петък или събота през подлеза на НДК, ще се отчаяте от бъдещето поколение :/
inside690
inside690
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Моралните ценности на тинейджърите днес Empty Re: Моралните ценности на тинейджърите днес

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите