Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Удължаване на коса!

+4
Tiny
schatz
Lindzi
renima
8 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 18:29

Моля, Ани! Винаги можеш да разчиташ на мен! С каквото мога ще помогна, знаеш!
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Пет 23 Апр 2010, 18:29

Ааааааа, как така да си пусна първо малко маникюр ли ??
Слушай сега-а как стоят нещата с изкуствените нокти тогава, от това живо се интересувам. Честно казано за сега коса си имам Удължаване на коса! - Page 2 84556 , ама нокти никакви си нямам .Та кажи ми за изкуствените нокти. Искам обаче такива, дето не са много дълги.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by schatz Пет 23 Апр 2010, 19:11

Аз допреди месец бях с гел,бях си записала час за маникюристката ми преди датата за секцио да ми го махне,за да мога и лака да махна (изискване от анестезиолга,понеже бях с пълна упойка по ноктите гледат за кръвообръщение),но малката избърза и може би само Рени би могла да разбере,какво значи не маникюрист(сестрите) да ти маха гела от ноктите,не е най-приятното нещо на света,доста се измъчиха Удължаване на коса! - Page 2 84556
След това ноктите ми бяха в окаяно състояние,хубавите ми нокти (които не знам от какъв зор и суета наказах с гел) бяха станали меки и силно увредени.
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Пет 23 Апр 2010, 19:23

Ани, исках да кажа да ти пораснат малко ноктите, като имам предвид че са ти много, много късо изрязани.Трябва да надстърчат около 2 милиметра над самото ти месо , гледано откъм обратната страна на ръката. Аз ще ти покажа като се видим. А при изкуствените нокти много е важно да се ползват професионални материали, както самите нокти , така и лепилото, с което да се залепят. Много мацки си лепят такива ноктета:)от разните магазини за "1 лев", които са : първо-некачествени и слаби, и второ-лепилата са им опасни за здравето. Ако се разровите в сайта на Агенцията за защита на потребителите даже, ще видите , че тези стоки специално са забранени за продажба в магазинната мрежа. Има си професионални импланти за маникюр:)Малко са по-скъпи, но пък си заслужава. Издържат до 3 седмици.
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Вто 27 Апр 2010, 17:43

Абе Ренка, аз нещо не разбрах- ти имаш ли такива изкуствени нокти професионални?? Така и не поговорихме по тази тема, като се видяхме днес.И не ми стана нещо друго ясно- като ги слагаш тези нокти не трябва ли пак да ми пилиш моите собствени, което ще ги увреди след време. И дали ще има някаква увреда- мисля си, че ще има де.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Вто 27 Апр 2010, 22:38

Имам такива, да, Ани, но не се налага да се пилят твойте нокти, а онези се приспособяват към твойте нокти. Увреда е силно казано, лепилата са професионални и не увреждат нокътната плочка, стига да не поискаш още на втория ден да ги махнеш и тогава ще се налага да пада едно дърпане,хихих, шегувам се:)
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Сря 28 Апр 2010, 11:48

А за косата, да се върнем малко назад.
За тънка коса, това удължаване, няма ли да навреди?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Сря 28 Апр 2010, 12:53

Без значение какъв тип коса имаш, с клипси няма нищо страшно. Но решиш ли да се шиеш, да слагаш косата с капси или кичури с кератин - край!Мойто мнение е пълен крах!
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Сря 28 Апр 2010, 16:28

Ренка, ами подхвърли една коса с клипси на към мен де. Руса по възможност, за да задоволя еротичните желания на мъж ми, който вече два месеца ми пили на главата, че ме искал руса. Най-накрая ще му кажа следното - МИЛИ МОЙ, ДАЙ ПАРИТЕ И СТАВАМ РУСА. Голяма усмивка
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by schatz Сря 28 Апр 2010, 16:32

И на мен така ми казаха за постоянната коса,особено за тънката коса било просто убийство!С махането й заминавала и половината твоя.
Иначе много исках постоянна,ама сега като чета постовете на Рени и се радвам че избрах с щипките,макар и да я слагам доста рядко
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Сря 28 Апр 2010, 16:56

Хич не искам постоянна, моята си ми харесва.
Моят ме иска да съм червенокоска, а аз съм русокоска. Удължаване на коса! - Page 2 84556
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Сря 28 Апр 2010, 19:09

И сега да ви кажа на вас двечките, за това, как можете да промените изцяло цвета си без да се боядисвате, и това е възможно:) Изработва се цялостен екстеншън , с който от руса ставате червена с много лек пример на руси кичури , и съответно от черна , ани, ставаш руса. Само че с много леки черни кичури .Аз се правя така и става страхорно, правила съм го и на доста клиентки, но излиза по-скъпо.Просто се слагат 3 комплекта коса за това чудо и коса се реди и по темето отгоре:) Аз съм черна , но си слагам червен цялостен екстеншън, или рус. Всеки път когато поискам да съм различна - имам варианти.
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Сря 28 Апр 2010, 19:10

По-горе в поста думата "пример", моля да се чете ПРИМЕС, грешка,сору:)
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Сря 28 Апр 2010, 19:11

И само клипси, нищо друго !!!
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Lindzi Чет 29 Апр 2010, 16:34

Благодаря. Това е добър вариант. А цената каква е?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 29 Апр 2010, 17:37

1 брой клипс е 5 лв при мен.
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 29 Апр 2010, 17:42

А цената на един цялостен екстеншън , в която са включени 3 комплекта коса по 160 см ширина/значи общо 4 метра и 80 см всичко/, и за целта ще са нужни около 27 клипси/135 лв са те/, и като включим и труда по изработката , който е 150 лв , цената става общо - 855 лв
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Чет 29 Апр 2010, 18:26

Ренка, хич не разбирам от коса с клипси, но да питам нещо важно-каква е цената на една такава коса с клипса ??Аз предполагам, че като искам коса с клипси средна дължина, то си има някаква конкретна цена. Или нещо се обърках съвсем.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 29 Апр 2010, 18:53

Ани, цените на косите са според дължината им.Ако искаш да имаш коса дълга 70 см - само косата е 320 лв, и с клипси и труда излиза всичко 420 лв. Ако искаш коса 50-55 см дълга - цялата услуга е 290 лв, а ако косата е 40 см - 260 лв. Това са цените за права коса. За естествено чуплива или къдрава коса цените са други.Погледни в меню Цени в сайта ми . www.renikosa.com
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by schatz Чет 29 Апр 2010, 18:57

Ренка,като ги гледам и направо без пари ми се струва Удължаване на коса! - Page 2 84556
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Ani76 Чет 29 Апр 2010, 19:00

Ренка, ама нали ги гледам сигурно вече за десети път.Имам сериозен проблем с неразбирането ми,относно какво е това коса с клипса. Ужас, нали??Ти ми знаеш дължината на косата и знаеш, че си я изправям. Аз отде да знам да му се невиди Голяма усмивка Ох, трябва ми нагледен материал. АМА И МНОГО ПЪТИ ГЛЕДАХ В САЙТА ТИ И ПАК НЕ РАЗБРАХ- НАЛИ СЪМ СИ КУХА В ТАЗИ ТЕМА
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by schatz Чет 29 Апр 2010, 19:08

Ани,ще ти отговоря вместо Рени.Коса с клипси е такава,че можеш сама да си я махаш и слагаш когато си поискаш.Има едни щипчици,с които я прикрепяш за твоята коса
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 29 Апр 2010, 19:12

Клипсите са своеобразвн вид фиби тик-так тип, със силиконов участък за по-здраво захващане за косата, лесно се слагат и махат и е удобно, а на теб, ани, бих препоръчала екстеншън с размер 50-55 см , не повече
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by renima Чет 29 Апр 2010, 19:16

Съкровище, да ти кажа цените ми са наистина нормални ,но не е и без пари де...:)Но има къде-къде по-скъпи коси .Само да вметна, че за необраборвана, девствена коса се дават луди пари.По 500-600 лв е само косата на треса.Без да слагам труда за обработката и ,и косумативи като клипси и прочие...Има и по-евтини от мойте коси също, ама не мога да гарантирам за качеството им...:)
renima
renima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Удължаване на коса! - Page 2 Empty Re: Удължаване на коса!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите