Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Презервативи

+4
g-gimova
Lindzi
Cveti789
schatz
8 posters

Go down

Презервативи Empty Презервативи

Писане by schatz Нед 25 Апр 2010, 17:15

Нека обсъдим презервативите!
Какви използвате,кои най-ви допадат :)
А вие носите ли си у вас,или това е отговорност на мъжа ви?И къде ги държите попринцип?
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Cveti789 Вто 04 Май 2010, 19:05

Ние лично не използваме.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Lindzi Вто 04 Май 2010, 21:55

Държим ги в шкафче в спалнята. Шкафчето е разделено на две части - на първия рафт са дрехите на детето - блузки и анцузи, на вторият - презервативи, превръзки и кремове.
Използваме на "Дюрекс" с червено дяволче. Вътре са по 4 броя и една татуировка.
Купуваме ги ту аз, ту той, няма значение. Понякога изпитва срам, но не отказва.
Като гаджета, той винаги купваше и носеше в себе си, но и аз бях подготвена. Презервативи 84556
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by schatz Сря 05 Май 2010, 00:02

И ние главно Дюрекс ползваме,разнообразяваме ги,но любими са ни sensetion и ultra thin.Спортекс имат едни с една роза,които също не са лоши.
У мен си в чантата винаги имам,мъжа ми също а и двамата имаме и по жабките на колите си.
Иначе вкъщи си ги държа в нощтното шкафче или гардероба при бельото
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Lindzi Сря 05 Май 2010, 11:00

Е, то в мен няма смисъл да има, все пак у дома се забавляваме главно.
Пробвали сме на абсолютно всички марки, но тази ни допадна най-много. Презервативи 1881
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by schatz Сря 05 Май 2010, 13:10

Точно тези не сме ги пробвали
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Lindzi Сря 05 Май 2010, 13:42

Хайде тогава да ги пробвате и да кажеш как са, има и бонус - татуировка.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by schatz Сря 05 Май 2010, 14:18

Ще ги пробваме Презервативи 84556
Сега нямаме друг избор,ще си караме известно време на презервативи.
А татуировката за къде е ми е интересно? Презервативи 392713
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by g-gimova Сря 05 Май 2010, 16:39

и ние не сме използвали Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by bisyto Сря 19 Май 2010, 13:05

И ние не ползваме, но скоро ще ни се наложи, а после мисля пак да си мина на противозачатъчни
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Lindzi Сря 19 Май 2010, 13:32

От татоса има най-голяма полза моето детенце, слага си я на дланта и му стои повече от седмица.
Аз пък я поставям на глезена, а колежките ми на пъпа. Презервативи 84556
Но някои с повечко въображение, ще намерят и на по-трудно достъпни места, отворени само за специални хора. Презервативи 84556
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by pumpal21 Пет 25 Юни 2010, 00:05

ние не ползваме презервативи Презервативи 287564
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Lindzi Вто 13 Юли 2010, 12:44

Почнахме да експериментираме - сега сме на Дюрекс черните - за по-голяма чувствителност.
Преди това минахме "пъпчивите" с оранжев цвят.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by lady sibel Сря 14 Юли 2010, 16:51

И ние сме ползвали на Дюрекс,мисля,че бяха сенсейшан или не съм сигурна.Но ще пробвам и вашите с татуировката.Стана ми интересно.А иначе аз ги съхранявам в спалнята ни,или в нощното шкафче или в секцията. Презервативи 51320
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Презервативи за колекционери

Писане by Lindzi Пон 16 Авг 2010, 14:19

Поглеждайки към миналото, ще установите колко видове презервативи е имало. Толкова много, че ще сте способни да отворите един малък музей на презервативите. Някои колекционират старинни монети, вещи и т.н., а други – защо не презервативи.
Презервативи 13475_0
Митове и легенди за презервативите

Колекцията от презервативи, позната в днешно време, е била плод на години видоизменения на презервативите. Съществуват и не една или две легенди за появата на презервативите и тяхното усъвършенстване с времето. А наименованието на презервативите се смята, че идва от името на придворния лекар на крал Чарлс II – д-р Кондом, който препоръчвал използването на животинско черво при полов контакт като средство за предпазване от бременност. Другата версия е, че наименованието кондом произлиза от латинската дума „condus“, която означава съд или резервоар.

Първите презервативи са били направени от животинско черво. Използвали са се многократно, като след всеки полов акт са били старателно измивани.

Презервативи за колекционериЕдна от легендите гласи, че 3000 години преди Христа царят на Крит – Минос изобретил женския кондом, воден от неволята. Царят често изневерявал на жена си Пасифея. Разярена от постъпките на мъжа си, Пасифея проклела Минос. Всеки път, когато той правел любов с друга жена, спермата му се превръщала в змии и скорпиони, които убивали любовницата. Така постепенно броят на желаещите дами да преспят с царя съвсем намалял и царят прибегнал до хитрина – започнал да поставя пикочен мехур във влагалището на любовниците си (първообраз на днешния дамски презерватив) и заклинанието на Пасифея вече не действало.

Друга легенда гласи, че египтяните също използвали презервативи, но като украшение. Правели презервативи от животински черва, украсявали ги с рисунки и дори камъни, а при специални случаи ги носели и като медальони. Твърди се, че презервативът е била любима вещ на фараон Тутанкамон.

В средата на втори век след Христа италианският анатом Габриеле Фалопио описва ленен презерватив, който бил потапян в специален разтвор и сушен на слънце. Според Габриеле този презерватив предпазвал както от венерически заболявания, така и от бременност. Казанова е един от привържениците на секса с ленен презерватив.

В Азия пък се е използвал презерватив, който е покривал само главичката на пениса. Китайците пък изработвали презервативи от намаслена копринена хартия, а японците били привърженици на презервативите от коруба на костенурка, животински рог или фино обработена кожа.

За първи и най-стар презерватив, за който има реални исторически сведения, се счита този, открит в Швеция. Презервативът е направен от свински черва и се смята, че датира от 1640 година. В днешно време този презерватив се съхранява в музей с всевъзможни секс атрибути в Австрия.
Презервативи за колекционери
Какво съдържа колекцията от презервативи в днешно време?

Презервативът, познат и употребяван в днешно време, е познат едва от миналия век. През 1930 г. е изобретен латексовият презерватив, а негов предшественик е бил гуменият кондом, който датира от 1840 г. Латексовият презерватив се предлага в най-различни вариации – уребрен, тънък, дебел, цветен, с плодов вкус и т.н. А целта на огромната колекция от презервативи, които се предлагат днес, е да разнообразят секса да ви подарят нови вълнуващи усещания по време на половия контакт. Всеки един от презервативите, който се продава днес, има своето специфично предназначение. Ето някои от тях:

Презервативи за девствени момичета.Презервативи за колекционери Те са доста тънки и са снабдени с анестетици, които да намалят болката при първия сексуален контакт. Тези презервативи са способни и да удължат половия акт.

Вкусни презервативи. Обикновено са цветни и имат вкус на ягода, банан, шоколад, кокос и още много други лакомства. Заради приятния си вкус и мирис се смятат за идеални и при орална любов.

Вибриращ презерватив. В кутийката с три броя презервативи има и джаджа, която работи с батерии и вибрира (нещо подобно на секс пръстен). Преди време се водеха сериозни дебати дали това е средство за контрацепция или е секс играчка от сорта на вибраторите. Минусът на този презерватив е, че може да вибрира в продължение само на 10 мин. Не е удачна и употребата на лубрикант, защото подобни смазки повреждали презерватива.

Оребрени презервативи. Те са широко разпространени и се смята, че допринасят за по-силно усещане и стимулация по време на секс.

Презервативи с фигурки. Тези презервативи са интересни на външен вид, но лесно се късат, което ги прави идеални само за колекционери на презервативи. Тези презервативи са с формата на различни животинчета, звездички и какво ли още не.

Светещи презервативи или по-точно фосфоресциращи.

Течни презервативи. Той е във флакон и се нанася върху пениса непосредствено преди акта и, след като изсъхне и се превърне в тънък латексов слой, осигурява необходимата защита от предавани по полов път болести и бременност. Течният презерватив прилепва идеално към повърхността на пениса и е идеален за всякакви размери, а вероятността да се изхлузи е минимална.

Източник
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by schatz Нед 03 Окт 2010, 17:50

Има нови Дюрекс-и Голяма усмивка
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by cveteto Нед 03 Окт 2010, 21:39

И ние сме на дюрекс. Пробваи сме и други дори и обикновени, но теиз най ни допадат. Държим ги в нощното шкафче иса винаги на една ръка разстояние Презервативи 547351 .
Диди я кажи за новите дюрекси Презервативи 287564
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Презервативи Empty Re: Презервативи

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите