Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Заслужава ли любовта ти?

4 posters

Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Заслужава ли любовта ти?

Писане by bisyto Чет 20 Май 2010, 13:23

bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by bisyto Чет 20 Май 2010, 14:07

Добро попадение

Всеки човек има своите предимства и
недостатъци. Въпросът е да можеш да живееш с недостатъците на мъжа до
себе си, защото колкото и да се мъчиш да ги промениш едва ли ще
постигнеш небивал успех. Най-важното, което трябва да се запиташ е дали
той притежава качеството, което е най-важно за теб в човека, който искаш
до себе си? Може би искаш да споделяте еднакви ценности или
комуникацията да протича безпроблемно? Това е основата, на която можете
да започнете връзката си. А с течение на времето ще свикнете с всичките
си останали недостатъци, ще коригирате някои от тях или ще ги обикнете. На
всичкото отгоре всеки от нас има цял списък с качества, които иска
връзката му/й да притежава. Най-добре изготви своя списък с 10 от тях,
които считаш за най-важни. Ако гаджето ти отговаря на поне 5 от
критериите най-вероятно с цената на малко компромиси нещата между вас ще
потръгнат. Обърни внимание и на реакцията му, когато открие, че не
харесваш нещо у него. Да речем, че е фанатичен футболен запалянко? Дали
ще успееш да го убедиш да гледа мача заедно с приятели някъде навън, за
да можеш да си останеш вкъщи? Никога не забравяй истински важните неща. И
това, че е забравил точната дата на първата ви среща, не е сред тях!И
ако все пак той притежава качества, които не можеш да преглътнеш,
опитай се да ги промениш с положителен подход. Можеш да промениш само
мъж, който иска да се промени. Но той трябва да се вдъхнови заради
чувствата си, а не защото не спираш да го упрекваш и да му се цупиш. Ако
си маниачка на тема здравословно хранене и той изрази желание да влезе
във форма, няма причина да не го подкрепиш. Но ако след шест месеца
положението не се е променило, просто трябва да решиш дали ще можеш да
живееш с това.
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by pumpal21 Чет 24 Юни 2010, 01:41

Добро попадение


Всеки човек има своите предимства и недостатъци. Въпросът е да можеш да живееш с недостатъците на мъжа до себе си, защото колкото и да се мъчиш да ги промениш едва ли ще постигнеш небивал успех. Най-важното, което трябва да се запиташ е дали той притежава качеството, което е най-важно за теб в човека, който искаш до себе си? Може би искаш да споделяте еднакви ценности или комуникацията да протича безпроблемно? Това е основата, на която можете да започнете връзката си. А с течение на времето ще свикнете с всичките си останали недостатъци, ще коригирате някои от тях или ще ги обикнете.
На всичкото отгоре всеки от нас има цял списък с качества, които иска връзката му/й да притежава. Най-добре изготви своя списък с 10 от тях, които считаш за най-важни. Ако гаджето ти отговаря на поне 5 от критериите най-вероятно с цената на малко компромиси нещата между вас ще потръгнат. Обърни внимание и на реакцията му, когато открие, че не харесваш нещо у него. Да речем, че е фанатичен футболен запалянко? Дали ще успееш да го убедиш да гледа мача заедно с приятели някъде навън, за да можеш да си останеш вкъщи? Никога не забравяй истински важните неща. И това, че е забравил точната дата на първата ви среща, не е сред тях!
И ако все пак той притежава качества, които не можеш да преглътнеш, опитай се да ги промениш с положителен подход. Можеш да промениш само мъж, който иска да се промени. Но той трябва да се вдъхнови заради чувствата си, а не защото не спираш да го упрекваш и да му се цупиш. Ако си маниачка на тема здравословно хранене и той изрази желание да влезе във форма, няма причина да не го подкрепиш. Но ако след шест месеца положението не се е променило, просто трябва да решиш дали ще можеш да живееш с това.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by Neli Petrova Чет 24 Юни 2010, 14:17

Мисля,че да защото е направил толкова много неща за мен,че много от мъжете днес няма да ги направят.Но това е дълга история
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by Lindzi Чет 24 Юни 2010, 14:40

Neli Petrova написа:Мисля,че да защото е направил толкова много неща за мен,че много от мъжете днес няма да ги направят.Но това е дълга история

Я направи теста и да видим според него, какво ти си е паднало. И разкажи я историята.

На мен ми излезе:

Джакпот!

Мъжът, който те заслужава, е този, с когото се чувстваш добре, споделяте общи цели и интереси и си давате подкрепа, когато се сблъсквате с жестоката действителност. Той е мил, състрадателен, подкрепя те и не само теб. Ако се държи добре с майка си или дори със сервитьорите по заведенията, той ще проявява същото уважение и към теб.

Не забравяй също, че истинската любов не означава безоблачно щастие. Когато двама души прекарват много време заедно винаги се появяват конфликти. Въпросът е как се справяте, когато помежду ви изникне проблем. Чувстваш ли се по-влюбена в него и сякаш си го опознала по-добре след като сте имали несъгласия? Двойките, които не се чувстват застрашени от различията помежду си, а напротив - приемат откритието им като част от процеса на опознаване - са най-щастливи.

Вярно е!
Заслужава ли любовта ти? 704135
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by Neli Petrova Чет 24 Юни 2010, 15:40

Lindzi написа:
Neli Petrova написа:Мисля,че да защото е направил толкова много неща за мен,че много от мъжете днес няма да ги направят.Но това е дълга история

Я направи теста и да видим според него, какво ти си е паднало. И разкажи я историята.

На мен ми излезе:

Джакпот!

Мъжът, който те заслужава, е този, с когото се чувстваш добре, споделяте общи цели и интереси и си давате подкрепа, когато се сблъсквате с жестоката действителност. Той е мил, състрадателен, подкрепя те и не само теб. Ако се държи добре с майка си или дори със сервитьорите по заведенията, той ще проявява същото уважение и към теб.

Не забравяй също, че истинската любов не означава безоблачно щастие. Когато двама души прекарват много време заедно винаги се появяват конфликти. Въпросът е как се справяте, когато помежду ви изникне проблем. Чувстваш ли се по-влюбена в него и сякаш си го опознала по-добре след като сте имали несъгласия? Двойките, които не се чувстват застрашени от различията помежду си, а напротив - приемат откритието им като част от процеса на опознаване - са най-щастливи.

Вярно е!
Заслужава ли любовта ти? 704135
И на мен ми се падна това
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by Lindzi Чет 24 Юни 2010, 16:10

а историята?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Заслужава ли любовта ти? Empty Re: Заслужава ли любовта ти?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите