Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

+4
mavi
деси
mamazavinagi
Dani
8 posters

Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by Dani Нед 23 Мар 2008, 13:03

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Вероятно си попадал на разговор между жени, които разпалено обсъждат коя част от мъжкото тяло най-много харесват. Ако не си, бързам да ти разясня, че понякога нежната половина от човечеството може да бъде много по-брутална в изказа си от нас мъжете.



И дори да не забелязваш, жените оглеждат мъжете също толкова колкото ние тях, но го правят много по-дискретно. Нали все пак са дами...

Кои части от мъжкото тяло са най-привлекателни за мъжете? Какво показва избора им за тяхната сексуалност?

Дупето.
Не че ми е приятно да наричам така задните си части, но жените се изказват така. Сексолозите са единодушни - мъжкото седалище привлича преди всичко онези жени, които не желаят да имат сериозни отношения, не търсят постоянен партньор, а любовник за развлечение. Те обичат да експериментират в леглото, да пробват нестандартни пози и са импулсивни и неукротими в желанията си.

Ръце и бицепси.
За някои жени добре оформените мъжки ръце са истински афродизиак. За тези дами е характерно, че искат умел и страстен любовник, който знае как да пипа. Силните ръце асоциират мощ и мъжественост и жените си умират да се разтреперят от възбуда, обгърнати от тях.

Гърди и рамене.
Широкият гръден кош и силни рамене вдъхват сигурност на жените. Ако жената си пада по тази част от мъжкото тяло, тя иска да бъде страстно обладана и да я караш да се чувства неповторима.
Ако харесва косматите гърди, привличат я успелите мъже, с които й е приятно да се прегръща. А ако предпочита гладките неокосмени гърди, много вероятно е да си пада по-палави и нахални момчета.

Корем.
Жените, които харесват преди всичко стегнатия мъжки корем, всъщност се стремят да властват над партньора си, твърдят сексолозите. Те искат да бъдат центърът на неговото внимание и ако не са, бързо се разочароват и си търсят нов любовник.

Устните.
Ако жената харесва чувствените мъжки устни, означава, че тя иска да бъде разбрана и да общува. За нея е важно мъжът да успее да я възбуди още преди да попаднете под завивките. Или иначе казано – да я впечатлиш, да успееш да я накараш да те хареса, да те иска, да си й интересен и да разпалиш желанието за секс на психологическо ниво.

Бедрата.
Бедрата на мъжа имат мощен сексуален заряд, те са едва ли не най-еротичната част от тялото. Издадените напред тазови кости пораждат асоциации с ерекция в женското подсъзнание. Затова специалистите правят следния извод: ако именно бедрата ви я привличат, означава, че предпочита лекия, игрив секс при интимен контакт и отдава много специално значение на тази част от отношенията ви.

Най-сигурният афродизиак за жените си остава мъжкото излъчване, което всяка жена си възприема по индивидуален начин. Дори да нямаш перфектна част от тялото, която да привлича жените, пак можеш да имаш всяка жена, стига да знаеш как...
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by mamazavinagi Нед 25 Май 2008, 13:00

Аз лично си падам по- други части, не изброени тук. Имам предвид ушите. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by деси Чет 29 Май 2008, 22:23

Аз си оглеждам дупето му,очите и устните.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by Гост Пет 30 Май 2008, 10:36

деси написа:Аз си оглеждам дупето му,очите и устните.

И аз така, едно хубаво, стегнато дупе може да ме побърка!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by Гост Пет 30 Май 2008, 13:26

аз си падам по дупето и дупето,друго не може да ми хване окото Търкалям се от смях
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by mavi Пет 30 Май 2008, 14:22

Първото нещо,на което обръщам внимание са очите,
ръцете и устните ...... е,и дупето гледам де. Намигане Голяма усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by Schatzе Пет 30 Май 2008, 18:48

Очите, ръцете и дупето естествено.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by cveti555 Чет 21 Авг 2008, 14:13

Ръце и очи! Не припадам чак по дупето Голяма усмивка А, и устните,мноого важни са устните...
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by eva_79 Чет 21 Авг 2008, 14:27

очи, устни и усмивка
eva_79
eva_79
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by bambolina Чет 21 Авг 2008, 22:54

ръце и устни
Ако трябва да съм честна , требе да е чист , не смърдящ , приветлив ,не кльощаФФ, да е силен , изправен , а не изгърбен .... бе нема такива принцове ... все по някой кусур требе да има ... иначе нема да е само мой ....., все ша се намери някоя пиростийка да го засурка
heaven heaven
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by Гост Чет 28 Авг 2008, 00:21

SiMa_ написа:
деси написа:Аз си оглеждам дупето му,очите и устните.

И аз така, едно хубаво, стегнато дупе може да ме побърка!

И аз първо гледам дупето,после очите,ръцете,широките рамене също са за предпочитане Хихихи
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Коя част от мъжкото тяло възбужда жените? Empty Re: Коя част от мъжкото тяло възбужда жените?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите