Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога, как, с кого и защо правите секс?

+3
petia_18
cveti555
mavi
7 posters

Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by mavi Нед 06 Апр 2008, 02:01

- Водите ли полов живот? Ако не защо?

- Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него?

- Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс?

- Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направите? И Защо?

- Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо?

Моля отговаряйте подробно, и пишете годините си и на колко сте били когато се е служило дадено събитие.
След Вас моля. Cool
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by cveti555 Сря 09 Апр 2008, 12:38

Добре,айде аз ще се жертвам!
-

Водите ли полов живот? Ако не защо? - Да

- Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него? - на легло, чувствах че така трябва да бъде

- Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс? - много хубави неща мисля за секса! Откак се роди дребосъка,по-рядко. Рева та се късам

- Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направите? И Защо? Също хубави неща!, на 16 Срам ме е , защото ми харесва!

- Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо? - Абе не ми е слабост.Нещо не ми пасва. Защото така Razz

Моля отговаряйте подробно, и пишете годините си и на колко сте били когато се е служило дадено събитие.Бреййй . много си любопитна! По - подробно, друг път dance
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by Гост Вто 06 Окт 2009, 12:28

Секс не правите ли,че тая тема останала на 3-та страница? Кога, как, с кого и защо правите секс? 704135

Водите ли полов живот? Ако не защо?-Да.
Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него?-Направих го на легло,къде няма да кажа.БЯх на 22 и тялото ми изпитваше голяма нужда вече,но определено сбърках човека,ако можех да върна времето бих променила мястото,човека и начина.
Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс?-Мисля само хубави неща.Мисля,обаче и,че човек трябва да е физически съзрял,за да го практикува.Мисля,че за да бъде наистина удоволствие е нужен синхрон между разум и чувства,няма ли го...пълен разгром и не го мисля,ами съм убедена в това!Не толкова,колкото бих желала!
Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направихте? И Защо? -И за него мисля хубави неща!На 22...не знам защо,не съм мислила!
Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо?-Мнението ми е положително,но с много условия.Този вид секс не е за всеки,не всеки е наясно как трябва да се практикува той всъщност ,за да бъде приятно усещането и за двамата партньори.Аз лично съм опитвала,но ...точно заради некадърност сега не искам и да чуя.Направих го за първи път преди две години.Защото го исках Кога, как, с кого и защо правите секс? 704135

Хайде сега сте вие! Кога, как, с кого и защо правите секс? 235634
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by petia_18 Пон 02 Ное 2009, 15:33

- Водите ли полов живот? Ако не защо?-Да редовно

- Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него?-Бяхме отишли на рожден ден на баба ми и останахме да спим там.Защото така решихме да е тогава със сегашният ми съпруг.Голяма усмивка

- Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс?
Че е нещо хубаво и всеки човек се нуждае от него.Два-три пъти седмично.
- Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направите? И Защо?Че е нещо хубаво.На 20 год.

- Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо? Нещо много противно,на мен не ми харесва.Опитвала съм го на 20год.но не го практикувам изобщо .
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by techii76 Чет 19 Ное 2009, 22:33

- Водите ли полов живот? Ако не защо? - Да

- Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него?- На легло от любопитство

- Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс?- Бива си го Ми последната година 5-6 пъти в месеца

- Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направите? И Защо? -Нищо не мисля На 21г Не знам защо

- Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо?-Не ми допада

Моля отговаряйте подробно, и пишете годините си и на колко сте били когато се е служило дадено събитие.- ок
techii76
techii76
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by Надежда Спасова Вто 31 Авг 2010, 12:38

Водите ли полов живот? Ако не защо? ДА

- Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него? На 14, Не знам защо, просто така се случи. В леглото...

- Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс? Секса е необходимост. Поне 2-3 пъти седмично

- Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направите? И Защо? Орален секс - тук основната думичка пак е секс - без него не може и в двете посоки - и за мъжа и за жната

- Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо? Анален СЕКС - отново основната думичка е секс... Хубаво е... не помня кога го направих за първи път, но беше с първия мъж, с когото съм правила секс... Считам го за нещо нормално
Според мен : Сексът във всичките му разновидности е хубав, ако се прави по "правилния" за теб начин... просто трябва да намериш правилното темпо, правилния човек, място емоции - всичко е важно.. и тогава задръжките просто падат и можеш да се насладиш на момента.... също така мисля, че не е задължително да обичаш, човека с когото правиш секс
Надежда Спасова
Надежда Спасова
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by pumpal21 Вто 31 Авг 2010, 15:40

Водите ли полов живот? Ако не защо?
Да
- Къде го направихте за първи път? Защо го направихте точно така, тогава и с него?
На село. ученическа любов от пръв поглед,която продължи 3 години.
- Какво мислите за секса като цяло? Колко често правите секс?
необходимист.3-4 пъти седмично
- Какво мислите за оралния секс? Кога за първи път го направите? И Защо?
нещо нормално,без,което една връзка не оцелява дълго.бях на 15 с човека,когото обичах.беше фантастично.
- Какво мислите за аналния секс? Практикувате ли го и кога за първи път го направихте? Защо?
несъм привърженик.преди около 4 години със съпруга ми.заболя ме и не ми се иска да повтарям.от любопитство.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by iletoili Съб 11 Сеп 2010, 14:09

правила съм секс когато съм била с подходящия човек имала съм чувства било ми е хубаво с него...когато се омъжих правих секс от време на време„малкия беше бебе и вниманието ми бе съсредоточено към него„......но и заради друго... мислех че е подходящия човек за мен но се излъгах
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Кога, как, с кого и защо правите секс? Empty Re: Кога, как, с кого и защо правите секс?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите