Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 8 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Нед 27 Май 2012, 22:08

Привет,момичета! flower
Ето ме и мен,чета Ви редовно но си имахме тати за 2 седмици,а преди това използвах хубавото време за разходки и задачки Намигане
Днес отлетя пак за 3 месеца и на есен пак ще си е за 2 седмици ваканцияГоляма усмивка
Иначе сме добре,Боби си ходи на градина аз си се заминамавам с мои неща и си ходя на гимнастика и така ми минават дните Razz
И тука е дъждовно тея дни,но ....няма как лятото е пред нас баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 704135
Радвам се,че всички сте добре,ще пиша пак обешавам... баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 849864
Лека и спокойна нощ баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 765840
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Сря 30 Май 2012, 07:34

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 DSC06278

Добро утро,

снощи изкарахме в семейна обстановка празника, а на работа колегите се радваха на пита, руло и други вкуснотии.

Земетръсната зона не се усети в Бургас.

Честито за завършването на малчуганите Силв, и за хубавите думи и грамоти, нека се учат децата и да се гордееш с тях по всякакви поводи.

Цветенце, прекрасни поводи се очертават още.

И Стънката е тук, Бобсъна как е, а Рая? Откри ли сезона вече на морето?


Дани, а вие как отпразнувахте рождения ден?



Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Нед 03 Юни 2012, 08:32

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 Good-morning-100 Добро утро момичета,радвам се че денят вече е топъл и слънчев.Lindzi рожденния ден на Никол беше ужас,такъв дъжд се изсипа през целия ден че и настроението ни беше Съжалявам ,бяхме в къщи,не дойдоха всички деца,но поне малката дивя на воля....Както и да е изкарахме го, вече сме ваканция и по цял ден сме на разходки из града.Сега почти няма да имам време за компа Намигане .Желая ви хубав и весел ден!
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by danita05 Пон 11 Юни 2012, 16:23

здравейте момичета как сте в тези жеги баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 280718
ние сме си вкъщи с детето изписаха ги от предучилищна
да ви попитам вашите дечица имаха ли подготовка за 1 клас можеха ли да четат на нас ни е много трудно и тя не иска никак, ама никак не
danita05
danita05
любител
любител


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Вто 26 Юни 2012, 10:09

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 459b022fc9813a0fb2379150d64e92fa

Здравейте,

вече съм на място, където съм по цял ден от сутрин до вечер на компютър и има работа за цял народ. Вечер съм толкова уморена, че като приключа с домакинските задължения и то най-основните - храна, пране, гладене, миене на чинийки, не ми остават сили, освен за ушето да послушам някоя разтоварваща музика.

Лазар се радва на ваканцията, днес вече приключваме "Пипи дългото чорапче" и ще започнем приказки. Вечер ходим на плаж, че водата е най-топла, и очакваме с нетърпение пясъчните фигури, които ще бъдат на приказна тематика, смърфове, Красавицата и Звярът и др.

Лазар вече е с жълт колан от айкидото, аз с бял, а скоро ще започне да тренира и мъжлето. Мислим да запишем Лазар и на плуване, да развие малко мускултура.

Хубав слънчев про
хла
ден ден.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Вто 26 Юни 2012, 10:12

danita05 написа:здравейте момичета как сте в тези жеги баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 280718
ние сме си вкъщи с детето изписаха ги от предучилищна
да ви попитам вашите дечица имаха ли подготовка за 1 клас можеха ли да четат на нас ни е много трудно и тя не иска никак, ама никак не

Имаха подготовка, но за писане. Лазар лично, не можеше да чете, там в училище започна да срича и сега сричаме, четем книжки, но още не може гладко да чете. Моят съвет е, да започнете малко по малко да се упражнявате у дома. Има методика, която е хубаво да се купи, ако не знаеш как да учиш детето да чете, защото в началото се учат звуците, после сричките и по натам да слива срички и то с изговаряне и удължаване, че да чува детето.
Но предучилищната - задачата е не да научат детето да чете, а да научи звуците и да ги разграничава. Другото е домашни упражнения, без тях няма как.
Ние сега учим таблицата за умножение, която е предвидена за втори срок на втори клас, но имаме за задачка от учителите да помогнем на децата по този начин и книжки разбира се.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Вто 26 Юни 2012, 10:15

Щом детето не желае да чете, не го насилвай, защото в училище ще му е безинтересно, но поне правете упражнения, да пише по 3 реда ръкописни букви. Това много ще й помогне. До страница, но хайде да не се претоварва, от 3 до пет реда ще се научи да пише красиво, а краснописът влезе от тази година като задължителен при първолаците и въобще учениците. Ще ви морят много да изписвате красиво думите.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by danita05 Сря 11 Юли 2012, 18:10

благодаря за отговора линдзи пише по малко но по лесните ръкописните са и трудни излиза от редовете Голяма усмивка ама ще свикне няма къде да иде Намигане вие как сте Намигане как са другите момичета не са се разписвали скоро
danita05
danita05
любител
любител


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Съб 14 Юли 2012, 13:57

Здравейте, момичета....баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 999340
Как сте къде се губите??баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 999340 Отдавна и аз не съм се вясвала тука, но виждам , че повечето мами също не се отбиват...
Вероятно в тези топли и приятни дни все по-рядко се задържате и вие вкъщи?
То в тези жеги напоследък въобще не и за навън , но....
Как я карате, как са децата? На моренце бяхте ли вече или тепърва предстои?
Стъни, липсваш във форума....Плажуваш ли? Как е Боби?
Бени, Маги, Цветета..как сте и вие? Как са сладурковците...Гого, Зоро, Никитата...?
Вас от време на време ви засичам във фейса...но толказ..
При мен нещата са си все така...
Аз на работа, децата са на село...Отпуска се очертава да излизам в края на август...
От другата седмица започваме голям ремонт в къщи...Ще строим още един етаж на къщата, ще сменяме покрива и така....
Море при нас , не се очертава за сегабаба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 704135 ....ако остане време до края на лятото и средства най-вечебаба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 34184 ...
Приятно лято ви пожелавам и при възможност пак ще надниквам....
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Сря 18 Юли 2012, 21:39

Привет дами!
баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRhvZmRmKkkwXJwQ32lNOFmtZEpUYMC-9_GZ8Xx053eWKbB4X_V
От кога не съм ви чела чак срам ме хвана срам ме е .
Но напоследък ми е натоварено доста удлжиха ни работното време до 17:30 че и става 18:00-18:30 докато се прибера и като се прибера ме чакат двама гладни мъже Ами, ко да направя И почти нямам време за нищо друго.
Иначе Ники е добре ходи на градина аз на работа а мъжо подготвя дипломна работа.
Аз приключих диетата със страшен разултат-10кг dance
миналото лято
баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 559268_4290534311460_1263687541_n
сега
баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 306518_4290538471564_1708997251_n

Миналата седмица ходихме до Албена за един ден да се разпишем. Тази година няма време за повече но пак е нещо.
Никола от две седмици насам почти всяка вечер ходи да спи във свеки така е решил. Поне имам малко спокойствие.
От мен сладки сънища !
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Нед 12 Авг 2012, 00:00

Здравейте,


Цветиии, ЧЕСТИТО!!!!

Голяма промяна, браво, а сега ти трябват малко упражнения за стягане и ще станеш муцка! Много се радвам че си се повталила - така ще ти е по-прохладно.

Честитя Албенска баня.

....

Аз бях си пуснала 8 дни отпуска и хоооп на Отманли в къщата на родителите ми. Тук по цял ден плаж, разходки с кучето, два пъти ходихме до Приморско да се видя първо с Туци, а по-късно и в Черноморец да се видя с Весито. Отбихме се отново в замъка на Равадиново, има още много много промени, но снимки по-късничко, че тук имам само флашка нет и трудно става със снимките.

...

Този понеделник съм отново на работа.

...

От мен много усмивки момичета, а Лазар се научи да плува, скача от кея, гмурка се, въобще плувец. Сега го уча да се храни правилно с нож и вилица - трудноо, иначе заниманията продължават. Чете всеки ден по една глава за Патиланско царство от Ран Босилек. Много му е смешна, а на мен ми е любимата книжка.

Сладки сънища
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Чет 23 Авг 2012, 18:44

Олеее муцки много сме оредели тук като гледам за 2 месеца само аз и Бени сме писали Хихихи , но на зима ще сме по редовни ми се струва Намигане .
Да Бени и вече месец след края на диетата задържам постигнатото но не за дълго понеже живот и здраве април ще ставаме четирима.
Всичко при нас си е по старо му жегата е пълна Никсъна е ваканция и го пипна пневмония в понеделник ще го водя на преглед пак. Пие клацид 250 изопринозин и еуреспал мисля че беше сиропа няма го в момента тук.
Това е от мен целувки на всички!
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Съб 25 Авг 2012, 16:43

Здравейте, момичета....

Цвети, хубава новина.....Браво на вас...с мъжлето. А Ники ще си има другарче..,браво...Това от опит го разбрах и аз самата...няма нищо по-хубаво детенцето да си има другар в живота.
Бени, поздравления и на Зоро...Плувец значи. Хубав спорт е това, дори отличен. И аз бях запланувала това лято да ги записвам мойте на плуване, но така и не стана. За другото лято ще остане.
Аз сега съм в отпуск, от миналата седмица та почти до средата и повече от септември..Да приготвя учениците, пък и аз да се стягам за втората ми година-студентка...баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 84556
Ние приключихме с ремонта. Вдигнахме още един етаж от къщата- трети, сменихме и покрива с нов, сега чакаме и дограмата и приключваме напълно...
Обикаляме с децата по цял ден с колелета по улиците и така...
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 25 Авг 2012, 18:29

Туцки как сте,ние сме добре.Ваканция сме,но от трети мисля даго пращам на градина.Готвим се за рд иска да е в детски клуб.Иначе всичко е едно и също.Свекърва ми получи много тежък исулт преди два месеца,много са зле нещата,жив труп си е.Исулта го получи на вилата,с Ники бяха самички.Легнали на спят на обед и Ники станала да си играе с едно момиченце съседче и вечерата вижда че баба му не се събужда и търси помощ,а ние сме във вилтата зона,поне има хора около нас.И после линеики едно друго и така времето минава а нещата не са добре.Радвам се че сте добре,бъдете живи и здрави.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Нед 26 Авг 2012, 17:03

Привет дами!
Силве големи ремонти мацко браво на вас.
Цвети кофти на няма как кой се грижи сега за свекърва ти?
Днес тук голяма жега заранта излизахме на разходка с Ники и в 11:00 вече беше непоносим задух навън. Прибрахме се хапнахме поспахме и си стоим на хладничко. Пуснах 2 перални гладих дрехи за утре сега хапвам диня а Ники гледа картон-а.
От петък вечер бяхме на село и снощи се прибрахме доста късно в 23:30 надявах се Ники да спи днес до късно но уви скочи в 07:00 Ти ма преби .
Стънката и Маги ми се губят нещо?
От мен приятен следобед!
баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 Framar%252520-%252520Liatnomeniuzazdrave
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Чет 27 Сеп 2012, 07:03



Добро утро приятели,

отново на линия, вече второкласници!

Трудно е, но ще се справим. Пожелавам на всички ви много хубава и здрава година, че ние я открихме с Лазар вече с есенна настинка.

Но се борим, седмицата е дълга, а вчера загубихме домашният си любимец. Стана малко ангелче.

Много усмивки


Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Чет 27 Сеп 2012, 07:07

Цвети, как върви бремеността?


баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 422882_343007565792368_908441236_n

А Силв, учениците?


баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 155108_494574350553259_10997743_n

Ники, на Цвети, как е в градинката, вече трета група? Предучилищна кара?


баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 17050858930164872912853079560hh4a4rCiFnol9P5APbo
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Пет 28 Сеп 2012, 07:57


баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 Hik7kbwpu9r

Усмихнат слънчев ден момичетаааааааа баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 58058
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Съб 29 Сеп 2012, 07:42

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 Coffee

Добро утро,

взехме си нови пернатковци - вълнисти папагалчета. баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 58058
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Чет 04 Окт 2012, 06:50

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 Vector-86300094

Здравейте,

Мариела, голям сладур си имаш. А кака му е много щастлива сигурно. баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 58058

Пожелавам ви прекрасен четвъртък.

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Вто 23 Окт 2012, 18:45

Здравейте дами!
Бени е най - активна май Срам ме е .
Добре върви всичко за сега Бени в края на седмицата съм на консултация и ще споделя.Иначе се чувствам отлично ходя на работа че и колело карам още... Намигане .
Ники втора седмица е вкъщи с ларингит Ами, ко да направя утре трябва да излязат резилтатите от носния и гърления секрет, но въпреки всичко ме достраша много че се усложни доста и дадох АБ пради да е излязал резултата. А за капак на всичко нашето пади го няма и го водих при друг. Луда работа...
Хайде от мен лека отивам да готвя леща по желание на синковеца Дим да ме няма
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Вто 25 Дек 2012, 15:01

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 1915145

Весела Коледа!!!

Бъдете живи,здрави и нека всички ваши желания бъдат мои най-сърдечни пожеланиябаба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 699287
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Пет 11 Яну 2013, 20:14


баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 0002043B

ЗА МНОГО ГОДИНИ,МОМИЧЕТА!






ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Пет 11 Яну 2013, 23:40

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 03

Здравейте,

за много години, много здраве, много усмивки, и само хубави мигове с любими приятели и семейство.

Как сте народе?

Цветето сигурно е родила баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 400822

Ние сме добре, разсеяна работа е ученика но дава каквото може от себе си, а вечер сме на тренировки по айкидо, записахме се цялото семейство и сега ходим общо 4-ма човека баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 101311

Сладки сънища

баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 04 баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 8 118457
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Пет 08 Фев 2013, 11:52

Привет дами!
Много слабо присъствие /включително и моето/ защо така?
Не не съм родила Бени има още време за началото на април съм определена.
Вече съм в болничен и актина почивка, но откакто съм си вкъщи съм позанемарила задълженията си понее нали имам вече мнооооооооооооооооого свободно време и не мога да се организирам.
Доктора каза че очакваме момиченце момиченце и дано да е така но вкрайна сметка само да мине всичко леко и по живо по здраво.
Ники е добре ходи на детска градина, там върлува варицела но още нищо при нас. Така или иначе трябва да си минава от реда ако лепне добре ако не здраве да е. Попитах доктора относно варицелата но ми каза че няма да ми навреди, а и аз съм я прекарала преди 20години.
Мъжо завърши и вече си ходи на работа редовна смяна край с пожарите.
Това е от мен !
Хубав ден и целувки!
cuni cuni cuni
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите