Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други...

3 posters

Go down

question Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други...

Писане by zori Сря 16 Мар 2011, 22:27

здравейте на всички много бих искала да ви попитам нещо дано някой успее да ми помогне.ще започна отначало миналата година ме оперираха от извънматочна бременност вследствие на която ми беше премахната лявата тръба от тогава не съм забременявала това става на 12/02/10 обаче този месец ми закъснява вече 7 дни правих си 2 теста отрицателни,имам много болезнени гърди и сам станала много раздразнителна,може ли да имам киста на яйчника и да ме болят гърдите,благодаря на всички предварително дано сте ме разбрали . Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други... 446871
zori
zori
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

question Re: Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други...

Писане by styyni Сря 16 Мар 2011, 22:32

Гинеколог ще Ви даде най-верният отговор! Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други... 58058

styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

question Re: Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други...

Писане by Lindzi Чет 17 Мар 2011, 14:12

Направете си кръвен тест, ако искате да отхвърлите бременност, но защо мислите за киста, според колежката която е мед. лице, вие си въобразявате.
За всякакви съмнения посетете специалист.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

question Re: Моля за Съвет - Тема за Споделяне, притеснения, вълнения и други...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите