Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

По колко пъти в месеца правите секс?

+18
Alqska85
g-gimova
petia_18
n.n.24
lusien
matsata
mimi_dani
styyni
Lindzi
Dani
Xandria
teqnstal
bambolina
Cveti789
mavi
Schatzе
mamazavinagi
cveti555
22 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

По колко пъти в месеца правите секс?

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_lcap19%По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_lcap53%По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_rcap 53% 
[ 17 ]
По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_lcap25%По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_rcap 25% 
[ 8 ]
По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_lcap3%По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 32
 
 

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Alqska85 Пон 25 Яну 2010, 13:36

при нас също е всеки ден с много редки излючения но защото се опитвам да забременея иначе.средно3-4 пъти седмично
Alqska85
Alqska85
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Гост Вто 15 Юни 2010, 00:28

Като беше мъничък синът ни през няколко дена,но сега вече вски ден някой път и по два пъти.А се чудя как съм издържала преди по 4пъти на ден. По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 51320
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by schatz Вто 15 Юни 2010, 09:19

Различно,не си водя статистика
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Lindzi Вто 15 Юни 2010, 12:26

Трябва да започнем да водим, че да видим как се движим. По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 101311
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by schatz Вто 15 Юни 2010, 17:18

Аз имам едно менструално календарче,на моето пише мензис а под него секс,попълвам само горната графа явно и с долната трябва да се заема По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 392713
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by bisyto Сря 16 Юни 2010, 11:57

два пъти в седмицата,но това ни е средното положение от преди (сега вече по 2 пъти в месеца максимум, нали съм пред раждане) . Има седмици, в които изобщо не ни е до това от работа и проблеми. А имаше време когато, ако пропуснехме, после си се нахвърляхме като обезумели и с часове си наваксвахме. След първото раждане, което беше секцио, до 4 месец дори мъж не исках да видя.Чудя се сега, ако родя нормално кога ли ще съм готова?!
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by schatz Сря 16 Юни 2010, 15:11

Аз след моето секцио започнах след 40-тия ден,изчистила се бях хубаво,ама първия път всичко добре мина,но към 5-6 сутринта такива болки получих,чак на доктора звънях по никое време.
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Lindzi Сря 16 Юни 2010, 15:11

След раждането късно - може би след 3-4ят месец, защото имах проблеми от шевовете.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by pumpal21 Чет 24 Юни 2010, 23:48

3-4 пъти седмично
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by lady sibel Съб 17 Юли 2010, 16:38

Ами откак се роди малкия нещата се промениха много.Толкова съм изморена ,че почти нямам сили за мъжо,за което съм много притеснена.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По колко пъти в месеца правите секс? - Page 2 Empty Re: По колко пъти в месеца правите секс?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите