Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моето семейство

+8
gerito_81
malkashtaslivaMAMA
Dani
momoni
Дени :)
nellyyy
деси
cveti555
12 posters

Go down

Моето семейство Empty Моето семейство

Писане by cveti555 Нед 02 Мар 2008, 11:35

Ето сега ще ви запозная с моите хора. Аз съм Цвети.Щастливо омъжена от 13 години(кога станаха!) Съпругът ми прави мебели,а иначе е много надъхан рибар.(като се стопли, денонощно висим по водоемите) Имам две момичета:на 11 г. и на 9месеца. Живея в къща с голям двор. А,имам и куче. Мъжко,защото жените у дома,взимаме превес! За зега е това,като се сетя друго ще пиша.Пък и вие питайте,отговарям и на неудобни въпроси. Моето семейство 400822 Момичетата ми се казват: Деница и Християна.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by деси Чет 06 Мар 2008, 23:16

Здравей те и от мен!Аз се казвам Деси,не съм омъжена, живеем на семейни начела.Имам дете-момиче Габриела се казва.Мъжат ми работи охрана на известен бизнесмен във Варна.А аз си гледам звяра. Razz Голяма усмивка
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by nellyyy Пет 07 Мар 2008, 09:34

Хайде и аз.Казвам се Нели.Имам две момчета - Константин на 6г и Радосвет на 1г7м.Живея на семейнии начела с моя любим Румен.Той е автомонтьор.Живеем в триетажна къща с малък двор,в малък град.Всеки си има собствена стая,а това означава достатъчно работа за мен Голяма усмивка Всички сме щастливи и се радваме на живота. Моето семейство 153381
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Гост Пет 07 Мар 2008, 13:14

Здравейте,аз съм Биляна от Радомир. Живея в малък апартамент със съпруга ми. Съвсем скоро 4акаме да се появи нашето бебче на бял свят! Моето семейство 153381
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Гост Съб 08 Мар 2008, 11:52

Аз съм Теди.Живеем във Варна.Омъжена съм от почти 3г.,през които създадохме нашето съкровище Виктория,чакаме и новото попълнение-Борислава.И моя мъж се занимава с мебели,обича и риболова(Цвети,давай да ги пратим някъде Усмивка ).В момента при нас е и овчарката ни Дона с нейните 7малки.Весело е,няма как! Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Дени :) Нед 09 Мар 2008, 19:00

Аз имам една сестра, която е на 9мес. и няколко дни.Майка ми е на 32 год., тати на 36 год.,а аз на 11.
Ние сме от Варна, но живеем, вече 5 години в Аксаково (град) Голяма усмивка .Бягаме от големия град! Усмивка Търкалям се от смях Cool
Аз:
Моето семейство Az_i_m10
Сестра ми:
[url=https://servimg.com/view/12086337/7]Моето семейство Mama_e10
[/url]


Последната промяна е направена от kaka deni 2 на Пон 10 Мар 2008, 07:26; мнението е било променяно общо 1 път
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Гост Нед 09 Мар 2008, 22:55

Эдравейте и от мен аз съм Галя от Монтана с мъжът ми Божидар сме женени от 7 години имаме една принцеса Беатрис на 5 и половина и един малък разбойник на 6 месеца Кристиян,мъжът ми работи като эаварчик в една фабрика са олио а аз си гледам дечицата Плаче ми се много е изморително понякога но пак е весело няма скука
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by momoni Вто 11 Мар 2008, 00:55

Аз се казвам Симона,на 20г.Имам момиченце на 4м.,казва се Доника.Не съм омъжена(за сега).
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Dani Сря 12 Мар 2008, 00:57

Привет! :3dsmile_1418:
Аз съм Дани.С мъжа ми(Владислав) сме заедно от 5г и 2м(нямаме брак).Имаме син-Валентин,на 2г 9м.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by malkashtaslivaMAMA Съб 15 Мар 2008, 11:47

на6ето семеиство е все о6те доста младо нямаме брак живеем си заедно от 3 г. не4акахме много само докато завар6им и веднага ре6ихме да си имаме бебе4е сега тои е на 1 и 4 м. и се казва тони живеем в малко град4е и сме много 6тасливи млада мама и млад тати с едно прекрасно малко ''ангел4е'' Не реви сърчица
malkashtaslivaMAMA
malkashtaslivaMAMA
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by gerito_81 Пет 21 Мар 2008, 17:21

здравейте и от мен
Аз се казвам Гергана, мъж ми-Пламен, а бебката-Натали
Познаваме се от 9 години, живеем заедно от 8, от почти 2 години сме щастливо женени, а от 4 месеца имаме дъщеричка.
Живеем в малък апартамент с моите родители
При нас винаги е весело и пълно с хора, но много се обичаме
ето го новото ни щустливо семейство:

Моето семейство 13388_122_m
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by mavi Пет 02 Май 2008, 01:11

Привет и от мен!Аз съм Мария,щастливо омъжена
от 2 години (от 9 сме заедно).И моят мъж прави мебели
и е много запален рибар (взех да се чудя от професията ли е Чеша се по главата ),
така че ме включвайте в отбора Търкалям се от смях .Имаме прекрасен
син на година и почти 9 месеца.Живеем в Габрово. Усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by mamazavinagi Съб 03 Май 2008, 09:36

Аз съм Тодорка(Туци) на 28г, мъжът ми е Пламен на 29години ,малката принцеска Александра е на 9 месеца.
познаваме се със съпругът ми от 2002г, живеем заедно от 2003г, а брака сключихме през 2006г. Живеем си отделно от родителите- на квартира. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Гост Чет 29 Май 2008, 17:10

Здравейте аз съм Соня, съпругът ми се казва Елин, а малкият ни син Ивелин. Аз съм от Добрич, мъжът ми от Варна и сега си живеем във Варна на квартира. Омъжена съм от 1 година и 1 месец, а се познаваме с мъжа ми от около 2 години. Преди да се оженим и двамата работехме по дискотеки - аз като барманка, а съпругът ми като управител. Сега си имаме собствен бар, с който се занимава мъжът ми, а аз гледам малкия.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Гост Съб 31 Май 2008, 12:34

Здравейте,аз се казвам Ивелина,живея с мъжа ми на семеини начала от почти 4 години,казва се Борислав работи като началник а аз си гледам диването,имаме и куче на име Сара което ни прави компания Моето семейство 10571010
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by teqnstal Чет 17 Юли 2008, 20:11

Здравейте и от мен аз се казвам Теодора.Съпруга ми се казва Янко имаме две невероятни деца.
Момче на 9 години Станислав и момиче на 2 години Александра.Със моя преди да се задомим
ходихме три години.Това лято направихме 11 години семеен живот.Съпругът ми е военен а аз
съм във майчинство но скоро ще почвам работа.Винаги съм работила във сферата на
хлебо-пройзводството.Ако се сетя нещо друго ще допълвам.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Lindzi Пет 05 Ное 2010, 17:40

Хаааай, всички ме наричат Бени.Съпруга ми се казва Драгомир и имаме прекрасен син, момче на 5 години - Лазар.
Заедно сме от 7 години, семеен живот и отделно 2 гаджелък. Мъжлето е граничен полицай и работи на Летище Бургас, а аз
съм във майчинство но скоро ще почвам работа.Винаги съм работила във сферата на
държавен служител в администрация.

Кой друг не се е представил??? Моето семейство 235634
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Моето семейство Empty Re: Моето семейство

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите