Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Издънка в кухнята

+6
teqnstal
Schatzе
cveti555
Dani
desimon
mamazavinagi
10 posters

Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by mamazavinagi Чет 27 Мар 2008, 14:06

Загорих една тенджерка на котлона, в която имаше яйце за малката за обед. Миришеше ужасно и едвам отмирисах апартамента. Срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by desimon Чет 27 Мар 2008, 14:21

а аз ушава за бъдни вечер го сложих предишната вечер нали става бързо и си казах преди да си легна ще го изключа та така го изключих че никой не видя забравих го и се събуждам в три часа през ноща от пушилка само като станах и изтръпнах що да видя един червен котлон и една прзна тенджера с въглени тръгнах да дигам тенджерата дъното и остана на котлона Шокиран а една миризма..................
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Dani Чет 27 Мар 2008, 17:37

Последната е от днес. 3 пъти слагам вода за чай,и все я забравям.Като се сетя тя вече се е изпарила. Срам ме еДобре ,че печката е с таймер,та не стана беля.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by cveti555 Вто 01 Апр 2008, 11:09

Аз много издънки в кухнята нямам,обаче една издънка всички я помнят!
Правих картофени кюфтете и вместо брашно използвах....прах за пране! Голямо пенене падна! Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Dani Вто 01 Апр 2008, 11:22

cveti555 написа:Аз много издънки в кухнята нямам,обаче една издънка всички я помнят!
Правих картофени кюфтете и вместо брашно използвах....прах за пране! Голямо пенене падна! Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях ,от къде я намери тая прах.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by cveti555 Вто 01 Апр 2008, 16:46

Ами на времето,като имаше криза97година, прах имаше насипен в чували за по евтино! Боже каква мизерия беше! А в същото време раздаваха и брашно,на хора,които си бяха дали нивите под аренда.В едни и същи черни чувалчета! ииииииииии.....
Аз обаче още се чудя,кой идиот,сложи чувала с праха в шкафа с подправки? Хммм Хммм Хммм
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Schatzе Нед 20 Апр 2008, 22:54

cveti555 написа:Ами на времето,като имаше криза97година, прах имаше насипен в чували за по евтино! Боже каква мизерия беше! А в същото време раздаваха и брашно,на хора,които си бяха дали нивите под аренда.В едни и същи черни чувалчета! ииииииииии.....
Аз обаче още се чудя,кой идиот,сложи чувала с праха в шкафа с подправки? Хммм Хммм Хммм
Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Ама наистина ли? И какво сготви?


Ооооооооооооооооо, мойте са много Голяма усмивка . Ама ще ви кажа семо една. Реших да правя супа топчета като млада булка. Ама кой да ти обясни, че тия топчета се правят `нюню`??? Резултата беше супа с кюфтенца и фиде...
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by teqnstal Пон 21 Апр 2008, 01:05

Усмивка
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Lindzi Сря 01 Окт 2008, 12:36

Dani написа:
cveti555 написа:Аз много издънки в кухнята нямам,обаче една издънка всички я помнят!
Правих картофени кюфтете и вместо брашно използвах....прах за пране! Голямо пенене падна! Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях ,от къде я намери тая прах.
Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Издънка в кухнята 280718 Издънка в кухнята 153381

Това много ми хареса - чак такива издънки съм нямала.

Иначе често загарям тенджерите, а яденетата извират, че ги забравям. А един път в салатата сложих и захар, и баща ми опитва и той сложи захар, че после и сестра ми, а все недокарваме на вкус. Но какво сме виновни - като захарта - ситна, ситна, прилича на СОЛ! Издънка в кухнята 280718
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by maggi Вто 06 Окт 2009, 14:59

И аз имам издънки - последно загорих тенджера с боб - забравих че топля нещо на газовия котлон. Малкия гледаше нещо по ТВ, а аз тук на компа Срам ме е и милят вече не може да вижда от пушек, ама присвил очи и гледа ли гледа...

Иначе ако не стане сполучлива някоя рецепта, веднага я променям и става съвсем нова.
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Lindzi Вто 06 Окт 2009, 16:29

Вчера забравих водата за чая, но добре че беше моя любим да я види, че кипи...а Маги, който може, го може, ама на мен като не ми е в кръвта да готвя и измислям.
Един път имах карък ден на готвене, но въпреки това реших да завърша делото до край - стана вкусно, но във формата в която беше.
Първо маслото трябваше да е разтопено и къде къде, в микровълновата, на малко градуси добре си, увеличих ги и то като започна да пръска - ужас. После пък забравих едно станиолче вътре на пилето, че като се подпали, изключих бързо всичко и потуших огъня.
След това се разля вода и ме намокри, оттам ориза се пръсна по пода, Зоро целият в брашно и си казах, бе майната му, като неможе, неможе, ама каквото ще да става, ще довърша това проклето ястие. И млякото се пресече, и формата се разпадна, та така - ядохме една бърканица, но пък вкуснааааааааааа, облизахме си пръстите...
Издънка в кухнята 644976
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by styyni Нед 20 Дек 2009, 08:46

И аз имам издънки,разбира се Голяма усмивка Оня ден като правих кекса вместо канела сложих куркума(подправка за ориз)Срам ме е и кекса пожълтя Хихихи Изхвърлих го и направих нов със широко отворени очи -къде,какво слагам Голяма усмивка Хихихи
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Mimoza Нед 20 Дек 2009, 09:07

Аз пък редовно забравям да сложа сол в яденето heaven , а веднъж имах гости и сервирах кюфтета без грам сол Срам ме е
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Издънка в кухнята Empty Re: Издънка в кухнята

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите