Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?...

+20
zornica.gencheva
natali 29
blueflower
уляляя
vilijov
stela 777
mimka
cveti555
bebe6o4e
lenig
Lindzi
dvaseva
desa_84
aallyy
Cveti789
деси
nellyyy
mamazavinagi
teqnstal
momoni
24 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 Empty Re: Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?...

Писане by tram4eto Пон 24 Авг 2009, 14:13

Аз откакто съм бременна имам усещане, че ще е момиче. Миналата седмица бях на 4Д и ми казаха, че ще е момиче -да видим накрая дали са познали! Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 90386
tram4eto
tram4eto
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 Empty Re: Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?...

Писане by lusien Вто 25 Авг 2009, 10:04

Мъжо беше убеден, че ще е момче, а за мен беше все едно. Бях в четвъртия месец, когато АГ го видя и ме попита: "Какво искаш да е бебето?", казвам й "Здраво"... Тя се засмя и не ми каза пола, защото не била напълно сигурна... На следващия преглед вече разбрахме, че ще е момче :)
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 Empty Re: Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?...

Писане by Далия Чет 27 Авг 2009, 00:22

И аз бях любопитка. И когато се роди голямата ми дъщеря, за мен не беше изненада. Бях твърдо решила вторият път да не бързам, а да си изчакам изненадката. Но пак не се стърпях.
Надявам се един ден да чакам трето детенце. Ще подходя по друг начин. Често си мисля, какво ли е било усещането на нашите родители, когато не е имало ехографи. Със сигурност са изпитвали истинско вълнение при думите: "Честито! Имате момиче/момче!" Усмивка
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 Empty Re: Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?...

Писане by iletoili Пет 23 Окт 2009, 12:08

ЗА МЕН БЕШЕ ТРЪПКА НО АЗ ВИНАГИ СЪМ ИСКАЛА СИН ДА ИМАМ И БОГ МЕ ДАРИ СЪС ПРЕКРАСЕН СИН Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 84556
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?... - Page 2 Empty Re: Полът на детето - тръпка или разбулена тайна?...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите