Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обичате ли и вие да ходите за риба?

+16
Mimoza
lady sibel
desi borisova
iordanka21
деси
Тати на дами :)
Lindzi
ralito
gerito_81
Cveti789
iva
Дени :)
gti
Dani
mavi
cveti555
20 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Гост Съб 08 Мар 2008, 11:57

С мъжа ми често ходим за риба,за да си починем(защото и двамата не ядем риба:)).Вие обичате ли да ходите или ви е скучно?Когато ми върви риболова се забавлявам най-много от всички Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by cveti555 Нед 09 Мар 2008, 11:03

Аз обичам да ходя за риба.И понеже по принцип,в нашето семейство мъжът ми е рибаря,като ми кълве на мен,се пука през гърба. Обичате ли и вие да ходите за риба? 836190 И аз,нали съм "калитко",винаги ми кълве повече. Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by mavi Вто 11 Мар 2008, 00:00

Моят мъж е запален рибар.Понякога и аз ходя с него,
но обичам да ловя,а не само да стоя и да гледам в една
точка.Случи ли се да няма риба ставам едно мрънкало... :evil:
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Dani Вто 11 Мар 2008, 05:38

Не сме ходили никога Срам ме е
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Гост Вто 11 Мар 2008, 16:59

Цвети,хайде събота и неделя за риба,а мъжете ще гледат децата!Ако има и други мами от Варна-заповядайте! Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by gti Вто 11 Мар 2008, 17:11

Моят мъж е запален рибар.Понякога и аз ходя с него
gti
gti
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Дени :) Вто 11 Мар 2008, 20:36

Много обичам да ходя за риба Супер
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Гост Вто 11 Мар 2008, 20:49

много обичам да ходя за риба,преди да родя с мъжа ми всеки месец ходехме но след като родих просто няма как да стане,иначе си омирам за един ден до някое езерце да се излежавам и да се чудя калве ли некалве ли. Razz
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by cveti555 Сря 12 Мар 2008, 13:35

tedi_ip написа:Цвети,хайде събота и неделя за риба,а мъжете ще гледат децата!Ако има и други мами от Варна-заповядайте! Усмивка


Абе ти за война говориш Хихихи Хихихи Хихихи
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by iva Пон 31 Мар 2008, 16:18

И аз си имам рибар в къщи. Обичам да ходя с него но да си почивам на тишина а не толкова да ловя .А вижке нещо смешно тук Търкалям се от смях Обичате ли и вие да ходите за риба? 90386 Обичате ли и вие да ходите за риба? 90386 Обичате ли и вие да ходите за риба? 90386
iva
iva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by mavi Пон 31 Мар 2008, 16:25

Вчера ходих с моя мъж за риба,ама много духаше.
Не се оплаквам де,поне си починах от малкия. Усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by cveti555 Сря 09 Апр 2008, 08:20

Много обичам да ходя за риба! И сега времето се стопля и става супер за риболов!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Cveti789 Сря 09 Апр 2008, 09:44

Dani написа:Не сме ходили никога Срам ме е
а и мъжо не е рибар така,че. . .
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by gerito_81 Сря 09 Апр 2008, 12:17

обожавам да ходя за риба, не съм рибарка, ама самото стоене до язовира е много приятно и разтоварващо, но незнам дали ще се престрашя да ида с бебка
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by ralito Вто 17 Юни 2008, 16:16

ами ако ме заведат да защо не забавно ще е
ralito
ralito
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Lindzi Пет 23 Яну 2009, 20:48

Аз обичам да ходя за риба, обожавам и наред с рибата и пикник да си направим.
Напоследък не ми понася лодката, че ми става лошо, но от брега - няма проблем.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Гост Сря 11 Фев 2009, 13:46

Здравейте , аз също съм запалена по риболова , дори мога и да се похваля с това че съм доста добър рибар Срам ме е.Разбирам от куки,корди, рибите ги познавам и т.н.т.Да не се хваля повече. Та и ние с моя обичаме да ходим за риба и същевременно си правим и пикник. Ние не сме мобилни- не разполагаме с автомобил, но винаги намираме начин да отидем за риба.Добре че река Янтра минава през Търново,винаги можеш да хванеш такси или автобус. Наздраве
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Тати на дами :) Пет 10 Апр 2009, 20:25

Това ми е хоби! Ходя, когато имам време, най-много през лятото.
Тати на дами :)
Тати на дами :)
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by деси Съб 11 Апр 2009, 10:16

А и мойто мъжле е запален рибар.От скоро обожава и да се гмурка,с харпунчето да си лови риба.А аз обожавам да ходя с него само ако има скаричка тиха музика весела компания,мммммммм на язовирче.Имам някъде снимки трябва да ги изровя и да ви покажа. Голяма усмивка
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by iordanka21 Съб 11 Апр 2009, 11:03

и аз обичам да ходя за риба ,но когато не ми калве ми омръзва и давам зор да си ходим и затова моя мъж понякога не ме вземаТъжен
iordanka21
iordanka21
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by desi borisova Сря 29 Юли 2009, 14:13

Обажавам да ловя риба , като ходим на палатки първата ми работа е да опъна въдицата и да почна да ловя.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by lady sibel Вто 30 Мар 2010, 08:54

Да,но не всеки път.Понякога ми доскучава.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Mimoza Вто 30 Мар 2010, 11:17

Ооо, обожавам да ходя за риба. Трудно ми беше докато свикна с червеите, но после станах по - добра и от мъжо Голяма усмивка
Обаче от както се пръкна малкия не сме ходили, все не остава време Тъжен , а и бавачи трябват, че той като види вода и веднага е вътре. Ядосан съм
Сега мъжо ходи сам за рибка и тази снимка е от вчерашния улов
Обичате ли и вие да ходите за риба? 451o
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by g-gimova Вто 30 Мар 2010, 15:55

и аз обичам да ходя с моя мъж,много е забавно,това лято ще ходим тримата с малкия да видим,дали ще хванем някоя рибка Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by styyni Вто 30 Мар 2010, 16:21

Обичам,най-вече когато сме на пикник Обичате ли и вие да ходите за риба? 84556
Не изтърваме това удоволствие Обичате ли и вие да ходите за риба? 84556
Ето и снимки Обичате ли и вие да ходите за риба? 58058
Обичате ли и вие да ходите за риба? B49137bd4f29Обичате ли и вие да ходите за риба? 107480be284a
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Обичате ли и вие да ходите за риба? Empty Re: Обичате ли и вие да ходите за риба?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите