Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коректен работодател ли е българина ?

+14
petia_18
iletoili
fionna_sv
Далия
mimi_dani
Ванчето
Ani76
Lindzi
cama
cveti555
teqnstal
mamazavinagi
Dani
gti
18 posters

Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Коректен работодател ли е българина ?

Писане by gti Нед 20 Апр 2008, 10:18

Питат Иван и Андрей и аз реших да ви питам и вас
gti
gti
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Dani Нед 20 Апр 2008, 18:00

По скоро не,но да не слагам всички под общ знаменател.Аз съм имала страхотни шефове,и до ден днешен си поддържаме връзка.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by mamazavinagi Нед 20 Апр 2008, 20:21

Dani написа:По скоро не,но да не слагам всички под общ знаменател.Аз съм имала страхотни шефове,и до ден днешен си поддържаме връзка.
Точно това и аз бих казала. Не съм се карала с нито един от работодателите си- дори поддържаме приятелски отношения. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by teqnstal Чет 24 Апр 2008, 09:12

Admin написа:
Dani написа:По скоро не,но да не слагам всички под общ знаменател.Аз съм имала страхотни шефове,и до ден днешен си поддържаме връзка.
Точно това и аз бих казала. Не съм се карала с нито един от работодателите си- дори поддържаме приятелски отношения. Намигане


Да аз съм на същото мнение.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by cveti555 Сря 10 Дек 2008, 14:08

Спокойно мога да се присламча към горните мнения. Но все пак искам да кажа,че въпреки добрите ми отношения,има нередности за които не мога да си затворя очите!
На първо място осигуровката на нереалната заплата.
После извънредните часове работа+ и работа в празнични дни,които се заплащат както обикновено.
И това,което най много ме дразни:
- Този месец(обикновено) зимата,ще понамаля заплатите ,че видите ли няма работа. Аз работя само за да не останете безработни,нищо не печеля Шокиран

Ами то май излезе че не съм доволна от работодателя си,ама трябваше да се изкажа
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by cama Пон 09 Фев 2009, 11:03

Здравейте, и аз ще споделя мнение, съдейки по сегашния си работодател , направо самата коректност .По негова вина майчинство няма да получа и този месец , и не му е за първи път.Та човека хич не го е грижа , че се случва така , че няма къкво да сложа на масата , а и имам три момченца , който едва ли разбират защо няма достатъчно храна.Надявам се да са единици такива като него.
cama
cama
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Lindzi Съб 21 Фев 2009, 16:31

Какво да ви кажа - зависи от човека само! Както има коректни, така има и некоректни - началникът на моя съченичка, не я осигуряваше, но после тя трябваше да излезе в майчинство и той я осигури изцяло - сега тя работи при него и не е имала проблем със заплати и др. Но са малко такива като него.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Ani76 Пон 23 Мар 2009, 17:05

Не,абсолютно не.Моят съпруг работи в частна фирма без ТД.Колко пъти само повдига въпроса,а резултат няма.Медицинско си вади,трудова книжка си купи и шефът ми все не му прави ТД.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Ванчето Вто 05 Май 2009, 13:24

И според мен НЕ!Поне в по-глемият процент.Почти всички осигуряват на 4 часа,а работиш 8-10 часа на ден.Както аз,така и почти всичките ми познати са в същото положение,като се замисля нямам познат,на който всичко да му е изрядно.За съжаление така е почти навсякъде в България,дано скоро се оправят нещата.
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by mimi_dani Сря 06 Май 2009, 22:54

И според мен Не.Ако има коректни работодатели те са еденични случай.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Далия Чет 07 Май 2009, 14:05

Не, ако трябва да дам обобщаващ отговор.
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by fionna_sv Сря 20 Май 2009, 13:08

Според мен и по отношение на работодателите, е както и при всички останали хора. Както ими коректни хора във всяко едно отношение, така има и коректни работодатели. Но има и много некоректни, досега съм попадала и на коректни и на некоректни. За щастие при мен болшнството са били коректни. Това поне за мен е въпрос на възпитание, или го имаш или го нямаш.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by iletoili Сря 03 Юни 2009, 13:33

не  е
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by petia_18 Пет 12 Юни 2009, 14:49

И според мен почти няма такива работодатели.Ако има това ще е 1 на 1000.
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by mimi281977 Сря 01 Юли 2009, 10:56

не всеки
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Беата Симеонова Чет 09 Юли 2009, 01:23

Ами,ЗАВИСИ.Бившият ми шеф по отношение на осигуровки,майчинство и точност в датите и сумите на заплащане нямаше грешка.Но,както при повечето българи работодатели,все не се работи достатъчно и както трябва,все са му малко оборотите,и мисля,че парите се превръщат в основна мания на повечето от тях,а не се обръща внимание на качествения персонал,който им ги осигурява!Колко е"ДА"или "НЕ" всеки да прецени сам.
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by natali 29 Чет 09 Юли 2009, 09:49

мисля ,че все по-рядко се срещат такива хора ,но ги има
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by pumpal21 Вто 29 Юни 2010, 03:44

Моят бивш работодател е много коректен,но едва ли са всички като него. Коректен работодател ли е българина ? 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Коректен работодател ли е българина ? Empty Re: Коректен работодател ли е българина ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите