Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На кого е кръстено вашето дете/деца?

+72
mama_stefi
feniks
Rumito_2
mama123
petia.uzunova
nina style
vilijov
Not_Responding
m_moni
karo35
dalila
ZVEZDA
pumpal21
bonbon09
ренич
dimitra.sashi
borqnahitova
talasam
eli-tina
Mery2105
g-gimova
n.n.24
depiem
techii76
blueflower
gerito_81
silvenaiv
natali 29
desi borisova
maggi
petqvk
tanqpetrova
ili_8i
fionna_sv
iletoili
Тони-Рая
*poli*
ssoonniiaa
descata
ment
nessa
styyni
iordanka21
Ani76
Tiny
mimi_dani
*zdravka*
gala 81
liliana29
mimka
malkata_v87
lusien
lenig
mimi281977
galce
didoni 27
Виолета Милчева Стоянова
doba2006
petia_18
Далия
mariela82
Dani
bobeto
jani85
Lindzi
momoni
Дени :)
Pisanka
rockmama
Cveti789
деси
mamazavinagi
76 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by maggi Чет 28 Май 2009, 14:53

Симона е кръстена на дядо си Стефан - май само буквата му взела Хммм , а Гого е на баща си Георги dance dance dance
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 12:42

На никой не е кръстен. На себе си е. Просто си харесахме това име Мартин и така решихме да е. Аз първоначално мислех за Марио, но не намирах галено обръщение и затова останахме на вариянт Мартин.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by desi borisova Вто 30 Юни 2009, 22:25

голямия ми син се казва Станислав и е кръстен на дядо си а малкия Християн на никого баткото измисли името и така решихме да го кръстим
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by natali 29 Вто 30 Юни 2009, 23:59

Големият е кръстен на свекър ми Валентин ,а малкият Йоан не е на никой
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Гост Пон 17 Авг 2009, 10:39

и двете ми деца са кръстени на родителите на съпруга ми момченце момченце
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Гост Сря 23 Сеп 2009, 09:23

Моето момченце е кръстено на свекър ми.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by silvenaiv Сря 23 Сеп 2009, 10:46

Не съм ги кръщавала на никой. Те са близнаци и са Карина и Кристиян. Много преди да имам деца , а дори още в детските си години съм си мечтала като имам някога деца да са за момиче Карина а ако е момче Кристиян. И Господ ми даде и двете. Да са ми живи и здрави ,още малко и ще станат на 5 годинки. На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 999340 На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 999340


Последната промяна е направена от silvenaiv на Пон 26 Окт 2009, 10:12; мнението е било променяно общо 1 път
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by gerito_81 Сря 23 Сеп 2009, 16:46

взехме първата буква на свекървата-Н
Натали, а ппък и желанието на съпруга ми беше такова
аз нямах нищо против
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty на кого е кръстено вашето дете

Писане by Гост Чет 01 Окт 2009, 15:08

Баткото се казва КРИСТИЯН и екръстен на дядо си КРЪСТЬО,а малчо се казва ЛЮБОСЛАВ и името му е комбинация от това на дядо му ЛЮБО и татко му СТАНИСЛАВНа кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Dsci2498.th
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by blueflower Чет 01 Окт 2009, 15:25

Големия на свекър ми - Димитър, малкия Антон, на баща ми, а Кати е Екатерина на майка ми. На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 999340
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by techii76 Съб 03 Окт 2009, 00:09

Кръстих ми ги на мойте родители
Мартин - баща ми се казва Марко
Анита - майка ми е Анка
techii76
techii76
любител
любител


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by depiem Чет 08 Окт 2009, 12:31

За мое голямо съжаление е кръстен на дядо си йоско,а малкия е йоан!Аз исках Александър илиМихаил,но след ужасни перипетии склоних на ЙОан!Ако питате свекърва ми и на нея кръстен,защото тя е Иванка,а Йоан означавало Иван!Не бях доволна,но тогава бя хамлка и глупава!Живот и здраве ,когато имам второ дете,ще го кръстя както си искам!!!
depiem
depiem
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by petia_18 Вто 13 Окт 2009, 14:49

Виктория е кръстена на свекъра и свекървата-Владимир и Ваня. Евала
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by depiem Вто 20 Окт 2009, 11:55

Скоро четох интервю с Алена,която прави хороскопите,по повод имената на децата!Значи ,тя твърдеше,че не е хубаво да се кръщават на дядо и баби,та както и на роднини,защото приемат от тяхната енергия,а всеки човек ,принципно има и лоша енергия!Ставаше на въпрос,че е най-добре детето да дойде с името си или да се направи изчисление с данните му,та да се прецени,кое име би му било носило късмет!Какво мислите за това?
depiem
depiem
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Lindzi Вто 20 Окт 2009, 12:56

И аз го четох - интересно ще бъде да се направи изчисление и да се види какво носи името.
Но това за мен е отново на основата на вярата.
Защо да не кръстя примерно детето си на свекър ми, ако името много ми хареса, както е в нашия случай. Ако например се казваше Стефан, щеше да е друго име, но на мен ми дойде от вътре, така да се казва.
Може да има нещо вярно, но лично аз не се влияя от такива неща.
А вие?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by n.n.24 Чет 29 Окт 2009, 16:59

Моите момчета се родиха с имената си. Бях измисляла много имена преди да се родят, но нито едно от тях не им пасна. За щастие имената им съвпаднаха с първите букви на много хора от родата. Големият на баща ми, а малкият на майка ми, мъжа ми, неговата майка, леля му, моята леля, братовчедка ми и със сигурност има още някой за когото не се сещам в момента! На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 58058
n.n.24
n.n.24
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Гост Пет 30 Окт 2009, 09:32

Ивана е кръстена на свекарва ми На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 999340
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by g-gimova Вто 10 Ное 2009, 17:32

на никого не е кръстен Усмивка така решехме и съм много доволна да няма сърдити Намигане
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Mery2105 Вто 10 Ное 2009, 20:49

дъщеря ми я кръстихме на майка ми На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 999340
Mery2105
Mery2105
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by eli-tina Сря 11 Ное 2009, 11:04

Кръстена е Тина на свекърва ми.която се казва Тинка.
eli-tina
eli-tina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by talasam Чет 12 Ное 2009, 10:46

Моите деца са кръстени :
Александър на свекър ми Атанас
Никола на баща ми Кольо
talasam
talasam
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by borqnahitova Чет 12 Ное 2009, 19:25

Ние кръстихме дъщеря ни Християна , на свекър ми -Хитко, но ако имам друго дете ще го кръстя на моите родители.
borqnahitova
borqnahitova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Гост Съб 20 Фев 2010, 15:08

На баща си.Сега си имам двама Йордановци!!!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by dimitra.sashi Пон 01 Мар 2010, 13:31

На никой.
Просто си написахме с татето имената които ни харесват на листчета и си изтеглихме по едно На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 547351
Паднаха се Александър и Михаил.
Последната дума я казах аз в родилното и го кръстих Александър
dimitra.sashi
dimitra.sashi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by ренич Вто 09 Мар 2010, 23:41

Синът ми е Валентин- на майка ми е кръстен,макар че носи само първата буквичка,а дъщеря ми на свекито-Мария-тя пък не искаше на нея да кръщаваме малката ,защото според нея хората ,които носели това име не били щастливи-врели -некипели ,аз пък я кръстих точно така и казах че Мими ще опревергае това и мнение и ще бъде най-щастливото дете!Да я видите сега каква е лъчезарна На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 999340
ренич
ренич
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

На кого е кръстено вашето дете/деца? - Page 3 Empty Re: На кого е кръстено вашето дете/деца?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите