Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

+15
pumpal21
Беата Симеонова
natali 29
Далия
Lindzi
qna_georgieva
gabigabi 3399
radivdani
Bubsi
nellyyy
mamazavinagi
cveti555
bambolina
Cveti789
Dani
19 posters

Go down

От мнението на кой мъжът ви се влияе най-много?

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Vote_lcap15%От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Vote_lcap42%От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Vote_rcap 42% 
[ 11 ]
От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Vote_lcap42%От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Vote_rcap 42% 
[ 11 ]
 
Общо гласове : 26
 
 

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Dani Нед 27 Апр 2008, 15:19

От чие мнение се влияе мъжът ви?

Моя се влияе от моето.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Cveti789 Нед 27 Апр 2008, 16:17

mavi написа:Като се замисля май от никое...от мойто,ама от време на време.
И МОЯ Е ТАКА
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by bambolina Нед 27 Апр 2008, 22:50

От мнение не се влияе. По -скоро осъвместяваме заедно едно общо мнение, когато се налага.
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by cveti555 Пон 28 Апр 2008, 21:40

Не се влияе от абсолютно никое мнение! Прави това ,което реши че е правилно и толкоз! Никой не е в състояние да му повлияе на мнението! Дори аз Шокиран
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by mamazavinagi Пон 28 Апр 2008, 21:46

cveti555 написа:Не се влияе от абсолютно никое мнение! Прави това ,което реши че е правилно и толкоз! Никой не е в състояние да му повлияе на мнението! Дори аз Шокиран
И при нас е такова положението. Мъча се някой път да дам тон, ама рядко се вслушва в това което му кажа, после разбира, че съм била права ама.....
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by nellyyy Сря 30 Апр 2008, 15:31

ох,много ми се иска да можех да гласувам по друг начин,но за съжаление,много слуша мама какво му говори.и аз успявам да го прилъжа,но обикновено изразходвам страшно много усилия и енергия и доста често се отказвам
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Bubsi Пет 12 Сеп 2008, 09:46

Зависи от ситуацията, по принцип може да с еповлияе от всеки, особено от хора които познава или на които държи...от мен се влияе много, надявам се повече от колкото от другите Усмивка
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by radivdani Пет 12 Сеп 2008, 10:17

Наистина зависи от ситуацията, но що се касае за въпроси касаещи нашето семейство - разбира се , че от моето Тъжен / Смее ли да не се, а? По тиквата /
radivdani
radivdani
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by gabigabi 3399 Пон 06 Окт 2008, 14:22

МАЙ ВСЕ ОЩЕ НА МАЙКА СИ heaven
gabigabi 3399
gabigabi 3399
любител
любител


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by qna_georgieva Пет 20 Фев 2009, 21:35

От начало от мнението на баща си ама сега от моето!
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Lindzi Съб 21 Фев 2009, 23:25

Повече от моето, но понякога и от майка си, но след разговор с мен, в крайна сметка май аз наде dance лявам.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Далия Сря 11 Мар 2009, 17:48

Идеалният вариант е да се влияе от моето, но за съжаление при нас не винаги е така. Май най-много натежава това на прителите му. От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? 515974
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by natali 29 Съб 15 Авг 2009, 15:06

Зависи от ситуацията
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Беата Симеонова Вто 18 Авг 2009, 00:12

Ами като,че мама най-много ни влияе Ядосан съм ,освен в случаите,когато не си е навъртял нещо на пръста и тогава никой и за нищо не може да му влияе... Усмивка
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by pumpal21 Сря 30 Юни 2010, 00:44

зависи от ситуацията.понякога от моето,други път на родителите си,а по-честичко от своето
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by lady sibel Нед 04 Юли 2010, 16:35

По принцип сам решава,но има и ситуации в който влияят много родителите му. От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? 81492
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by ekaterrrina Чет 11 Ное 2010, 16:31

По принцип сам решава,но има и ситуации в който влияят много родителите му. От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? 81492От което много се дразна и ми е много мъчно,че не е на моя страна
ekaterrrina
ekaterrrina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by nina style Пон 06 Дек 2010, 13:37

От мнението на преуспели хора около него .
nina style
nina style
любител
любител


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Рени Пон 03 Окт 2011, 10:11

Зависи от ситуацията.Когато се отнася за отглеждането на голямата дъщеря/която му е от първия брак/ от мнението на майка му , което не винаги е правилното и в началото се дразнех но вече вдигнах ръце.За това пък за малката аз надделявам.За всичко останало от своето.
Рени
Рени
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много? Empty Re: От мнението на кой, мъжът ви се влияе най-много?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите