Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

паролата ви не може да е по дълга от 32 символа

2 posters

Go down

паролата ви не може да е по дълга от 32 символа Empty паролата ви не може да е по дълга от 32 символа

Писане by Гост Пон 10 Мар 2008, 23:23

a moiata e samo 4 ,molia da mi pomognete ,izviniavaite,che ne sum prochela pravilata ,no zadulgitelnno li e pisaneto na kirilica Razz

а моиата е само 4 ,молиа да ми помогнете ,извиниаваите,че не сум прочела правилата ,но задулгителнно ли е писането на кирилица



Мнението е редактирано от Модератор - tuci_iv
Писането на кирилица е задължително - точка 1.9 от ПРАВИЛАТА
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

паролата ви не може да е по дълга от 32 символа Empty Re: паролата ви не може да е по дълга от 32 символа

Писане by mamazavinagi Пон 10 Мар 2008, 23:25

Здравей. Значи измисли си поне още два символа моля те- явно ти е много къса паролата. И да писането на Кирилица е задължително. Знаеш как е. Срам ме е Пробвай сега. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

паролата ви не може да е по дълга от 32 символа Empty Re: паролата ви не може да е по дълга от 32 символа

Писане by mamazavinagi Пон 10 Мар 2008, 23:44

Сега само трябва да потвърдиш регистрацията си от пощата си.Имаш пратен мейл от тук. хайде че те чакаме. Голяма усмивка прегръдка прегръдка прегръдка прегръдка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

паролата ви не може да е по дълга от 32 символа Empty Re: паролата ви не може да е по дълга от 32 символа

Писане by kami_nikolova Нед 18 Яну 2009, 12:55

и аз имах този проблем
kami_nikolova
kami_nikolova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

паролата ви не може да е по дълга от 32 символа Empty Re: паролата ви не може да е по дълга от 32 символа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите