Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Посягал ли ви е мъж?

+8
KALI
Lindzi
desimon
Dani
bambolina
Bubsi
mamazavinagi
cveti555
12 posters

Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Посягал ли ви е мъж?

Писане by cveti555 Съб 03 Май 2008, 07:22

Посягал ли ви е мъж?На мен никога.И не дай си боже да ми се случи! Никога не бих търпяла подобно отношение,даже и минута! Ако някой се осмели,ще му стъжня живота по всички параграфи! Много мразя комплексарите,дето по този начин избиват комплекси! Направо ги ненавиждам Посягал ли ви е мъж? 359537
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by mamazavinagi Съб 03 Май 2008, 09:33

Не и никога не бих го позволила. Не ми се мисли какво ще стане, ако някой си го позволи. Ааааама ха Ааааама ха Ааааама ха Ааааама ха
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Bubsi Чет 29 Май 2008, 09:35

Като не броим детинските побоища...не. Аз съм дребно и вредно и общо взето изглеждам прекалено малка (1.55м. Хихихи ) Но пък мъжа ми колкото и да сме се карали и да съм го предизвиквала ( щото съм Изперках понякога) та никога не си е позволил. Ако по някаква случайност си изпусне нервите и го направи еднократно и не да ми разбие лицето, а просто инстинктивно ме плесне..е мога да го преживея...но ако са си побоища от някакъв си льольо дето си мисли че ще ме сломи с един бой..хахаха Майка ми не ме е родила и гледала , за да дойде после след 20г. някакъв сопол да ме пребива щото не може да контактува по друг начин, а аз да си го обичам ли обичам..... Мамка му малееее....
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by bambolina Чет 29 Май 2008, 11:02

До сега никой не е посмял ... до 8 клас нямаше кой да ми се опре , аз се биех кат'момче, бях отличничка побойничка. Имам случки с дразнители и дразнителки , които са си го получавали .. ама то не е за разправяне.... Срам ме е (още ме помнят)
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Dani Чет 29 Май 2008, 11:49

tuci_iv написа:Не и никога не бих го позволила. Не ми се мисли какво ще стане, ако някой си го позволи. Ааааама ха Ааааама ха Ааааама ха Ааааама ха
И аз така.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by desimon Чет 29 Май 2008, 15:07

НЕ освен баща ми като дете а опа щях да излъжа и свекарми
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by mamazavinagi Чет 29 Май 2008, 15:10

desimon написа:НЕ освен баща ми като дете а опа щях да излъжа и свекарми
как така свекър ти????????????????? Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by desimon Чет 29 Май 2008, 15:16

еми пребирам се една вечер и той от вратата ме почна сем. недорозомения та се изпотепах ме и аз с бях седни нокти........... тогава нямах деца та тогава той ме изгони отяхната къща ама синът му тръгна след мене и той се изяде ..........много съм доволна отогава живееме сами Търкалям се от смях
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by mamazavinagi Чет 29 Май 2008, 15:18

Това е добре- щом всичко е завършило с прекрасен край за Вас двамата, но се учудвам, че може да се случи. Ами, ко да направя
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by desimon Чет 29 Май 2008, 15:20

и аз така Ами, ко да направя
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Гост Чет 29 Май 2008, 16:48

Аз да си призная честно съм отнасяла някой и друг шамар. Не от съпруга ми естествено! Преди да се омъжа работех като барманка по дискотеките и огромната ми, нетактична уста ми е спечелвала по някой шамар! Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Как да разпознаем насилника до себе си?

Писане by Lindzi Вто 01 Юни 2010, 14:43

Как можем да разпознаем насилника до себе във връзката си - днес ти казва, че си единствената и най прекрасната жена..а утре…наранява!!!

Често жената приема ролята на жертва неусетно, не разбира как се е превърнала от принцеса в разбито сърце и наранена жена.
Посягал ли ви е мъж? 12865_0
Защо се е получило така - една връзка, която започва като всяка друга, дори още по хубаво? В началото той е положил толкова много усилия да я спечели, да я впечатли и очарова. Това същият човек ли е- пита през сълзи наранената жена в кабинета на психолога, пред приятелката си или когато остане за малко насаме със себе си.

Ролите на насилници или жертви в една връзка между жената и мъжа са еднакво разрушителни за самата връзка. Намирането на път един към друг в емоционално отношение винаги има опасност при такива личности да се пречупва през призмата на собствената вътрешна несигурност. Защото - КОГАТО НЯКОЙ ЗАЕМА ЕДНА ОТ ДВЕТЕ РОЛИ НА ЖЕРТВА ИЛИ НА НАСИЛНИК – ТОЙ НОСИ ДРАМАТА У СЕБЕ СИ. Естествено е рано или късно тази драма да се прояви и нанесе своите последици върху връзката между двамата.

Ако склонността към заемане на съответната роля не е превъзмогната, за да бъде постигнат вътрешен баланс и личността да може да превъзмогва различията във двойката- неизбежно е назряването на кризисни моменти в отношенията.

Нека приемем, че жената, като осъзната личност, е приела, че в лицето на мъжа до себе си е видяла този, който ще я закриля, подкрепя и ще бъде баща на децата й. Ако приемем, че тя е готова да му посвети себе си като емоционалност, съпричастност, тогава би било подходящо да е наистина готова за осъзната връзка и осъзнат подбор на мъжа.

Как да разпознаем насилника до себе си?Извинете за думата “подбор”, но това е съдържателната страна на естествения инстинкт на жената за сигурност, Именно този инстинкт я води при припознаването на партньора до себе си за житейски път заедно.

В много случаи обаче съвсем различни фактори отвеждат жената при един или друг представител на силния пол. При такива обстоятелства тя се оказва съвсем неподготвена за една връзка, в която има непреодолими препятствия в общия път.

Емоционалната небрежност на мъжкия индивид може да бъде източник на конфликти, породени от неговата слабост. Липсата на увереност в собствените сили у мъжа е дълбока лична драма за него. Осъзната или не - тази драма е източник на кризи, когато до него застане една жена, която очаква от него проява на стабилност, самоувереност и закрила. Тогава може да се прояви скритата агресивност и така този мъж да извърши насилие. И като имаме предвид златното правило, че най- добрият начин да се защитим от насилието е да го избегнем, ако във връзка има признаци, които говорят, че мъжът има склонност към насилие – най-добре е те да бъдат “уловени” навреме.

Ето и някои от най-лесно доловимите признаци на мъжа-насилник:

* В отношението си към жената се опитва по различни начини и по всевъзможни поводи да внушава у нея чувство за вина и непълноценност.

* В случаите, когато е ядосан проявява агресивност и винаги след това упреква обстоятелствата, че са го предизвикали; Той не умее да се контролира.

* Отношението към жената е собственическо, като към принадлежаща му територия.

* “Любовта” му е въпрос на време и често се изразява в сцени на ревност и манипулация.

* Когато жената има успехи в кариерата, много често той се държи като хленчещо хлапе, което се жалва, че е пренебрегван, че самолюбието му е потискано, а самочувствието -мачкано.

* Има проявления на контрол върху парите, които изкарва жената. Държи се раздразнено, когато тя успява да реализира целите и плановете си.

* Този мъж има ниска степен на самооценка и поради липсата на достатъчно самоуважение е склонен да нарушава дадените обещания.

* Той не предприема действия, за да спазва уговорки или не поема равен дял от отговорностите. Често в негово присъствие жената се чувства изнудвана да даде това, което той иска от нея…...
Посягал ли ви е мъж? 12865_2
Тогава, съвсем вероятно е жената, която е попаднала във връзка с такъв индивид да заживее в постоянен стрес и напрежение. Връзката ще бъде източник на постоянно напрежение и дори насилникът да не прояви физическа агресия, животът с него ще е един низ от кризи. Те ще подхранват чувството на несигурност от страна на жената, ще я изправят периодично пред избора - да остане ли с него или да потърси нови възможности. Проблемът е, че колкото повече време минава в съжителство с насилника, толкова по-трудно е изпълнението на решението за различно начало.

Ако разпознаването на страни от характера на насилника е налице, а той не осъзнава и не търси начин да се справи с ниската самооценка - единствено решението на жената да сложи край на връзката, е сигурният вариант да не преживее нова болка и разочарование.
Източник
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by KALI Чет 17 Юни 2010, 00:42

Не
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by pumpal21 Нед 20 Юни 2010, 17:40

да,но аз не останах по-назад
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Lindzi Пон 21 Юни 2010, 14:06

Браво, няма да се даваш.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by bonbon09 Вто 27 Юли 2010, 00:33

Не....чак да ме удари Посягал ли ви е мъж? 78814
Неразбирам мъжете,които си сравняват силата с ЖЕНА СИ.
bonbon09
bonbon09
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by mamanatrima Чет 02 Сеп 2010, 14:50

Да, за съжаление. Някои и друг шамар и един побой имам преди 3-4 години...разминах се със спукана глава и синини...
mamanatrima
mamanatrima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Lindzi Чет 02 Сеп 2010, 15:29

Мила, още ли си при него?
Това не го оправдавам.
Как те гледа след това, имаше ли извинение? И защо? За мен това е човек, който вижда че не може да постигне нещо с думи, че е безсилен и намесва мускулите си.
На такива - трябва да им се отвърне, я някой познат и бой, бой, да види с по-силен, как е!!!
Как се ядосах само... Посягал ли ви е мъж? 850656
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by mamanatrima Чет 02 Сеп 2010, 16:00

Да, при него съм. На сутринта каза,че не помнел....уж съжалява. Големият ми син стана свидетел на побоя за съжаление...Не ме тресе щастие, искам само спокойствие, за да си изгледам децата...това е...
mamanatrima
mamanatrima
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Звезделина Вто 07 Сеп 2010, 12:01

не
Звезделина
Звезделина
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Посягал ли ви е мъж? Empty Re: Посягал ли ви е мъж?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите