Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слугиня ли е българската жена?

+13
iletoili
Тони-Рая
styyni
fionna_sv
Dani
Raleto
Cveti789
Lindzi
Далия
Bubsi
jul4e
mamazavinagi
cveti555
17 posters

Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Слугиня ли е българската жена?

Писане by cveti555 Съб 03 Май 2008, 08:00

Според мен кой както си го направи. При нас слава богу,не е така! Всеки върши всичко,няма женска и мъжка работа.
Освен това днешната жена,не само се грижи за дома и семейството,ами и работи и изкарва пари. Затова мъжа трябва да се научи ,че жената му е равностоен партньор в живота! А от своя страна жената,не трябва сама да се превръща в слугиня! Нека да е добра домакиня и любяща майка,но преди всичко да помни че е ЖЕНА! Красива,чаровна и сексапилна! Да гледа на себе си така,като иска партньорът й да гледа на нея!

Ей,цяла лекция изнесох Голяма усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by mamazavinagi Съб 03 Май 2008, 08:51

cveti555 написа:Кой както си го направи. При нас слава богу,не е така! Всеки върши всичко,няма женска и мъжка работа.
Освен това днешната жена,не само се грижи за дома и семейството,ами и работи и изкарва пари. Затова мъжа трябва да се научи ,че жената му е равностоен партньор в живота! А от своя страна жената,не трябва сама да се превръща в слугиня! Нека да е добра домакиня и любяща майка,но преди всичко да помни че е ЖЕНА! Красива,чаровна и сексапилна! Да гледа на себе си така,като иска партньорът й да гледа на нея!

Ей,цяла лекция изнесох Голяма усмивка
Е НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. Ако щеш вярвай вчера не можах да отговоря, защото ме изгониха от компа, ама си викам утре сутринта ще си напиша задължително. Първата ми мисъл беше- КОЙ КАКТО СИ ГО НАПРАВИ. И за останалото съм напълно съгласна с теб.
П.П. Аз май няма да пиша след теб, че все едно и също правя. Копирам те и казвам, че и аз мисля така- ама като е истина какво да направя. Срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by jul4e Пет 09 Май 2008, 10:21

има нещо такова, то си е заложено с времето, на българската жена работа и грижи винаги са й малко, колкото повече ги има толкова по-добре се чувства тя, по-полезна да кажем, такива са моите наблюдения, та и рекламите това говорят Razz
jul4e
jul4e
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Bubsi Сря 28 Май 2008, 09:37

Ми да! Аз обаче май пълния отговор го дадох в друга тема....Семейството или кариерата.. Срам ме е
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Гост Чет 29 Май 2008, 16:57

Напълно съм съгласна с cveti555, мисля че в семейството всеки е равен и няма конкретни задължения, с които да се натоварва жената или мъжът. Аз например не обичам да готвя, за сметка на това пък мъжът ми обожава, прибира се от работа и въпреки, че аз цял ден съм стояла в къщи, той се залавя с готвенето. Аз пък върша нещо, което на него му е неприятно. А бе, общо взето не си делим работата, правим това, което е необходимо за семейството - заедно!!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Гост Пон 10 Ное 2008, 22:39

Ще се съглася,че е който както си го направи.Ако научиш мъжа си така,ще си слугиня и сама си си виновна и нямаш право да се оплакваш,ако поставиш условията още от началото,за равноправие в семейните задължения нещата ще са добре.
Като цяло мисля,че българските сме жени с характер и не позволяване да се държат с нас като със слугини,знаем как да се справяме с мъжете.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Гост Нед 15 Фев 2009, 12:41

Който както си го направи
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Далия Пет 13 Мар 2009, 19:28

Слугиня е! Сигурно има редки изключения...
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Lindzi Пет 13 Мар 2009, 19:59

Кой как - ама жената главно чисти и готви. Немога да се оплача, че моят мъж не ми помага и почти винаги той готви, но все пак - пране, простиране, прахосмукачка и прах, а и чинии, та и гладене....
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Cveti789 Пет 13 Мар 2009, 20:41

който както си го направи-моя винаги ми помага и не го е срам че си признава-само не глади Голяма усмивка
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Далия Съб 14 Мар 2009, 16:56

И на мен ми помага, но това не му пречи да мрънка, че било женска работа. Голяма усмивка
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by mamazavinagi Съб 14 Мар 2009, 18:00

Далия написа:И на мен ми помага, но това не му пречи да мрънка, че било женска работа. Голяма усмивка
Май е всеобщо явление. Търкалям се от смях И моят помага, ама и много мрънка Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Raleto Сря 13 Май 2009, 19:05

Както си го научиш мъжлето така ще е! Ако от самото начало си го научиш да ти помага във всичко няма да имате проблем. Моя всичко прави, мие чинии, чисти даже повече от мен, но за гладенето само веднъж се случи и мисля, че повече няма да се повтори Търкалям се от смях За готвенето, само някои неща може да готви, аз си готвя.
Raleto
Raleto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Dani Сря 13 Май 2009, 19:13

Що се отнася за домакинска работа,аз върша всичко!
Случвало се някой път да го накарам да направи нещо,но аз само ходя по него и викам това не там...това не е така... Хихихи ,и само се изнервяме взаимно,затова аз предпочитам да си върша домашната работа сама.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by fionna_sv Сря 27 Май 2009, 12:48

В нашата държава доста от съпругите, все още живея в подчинение и слугинстване. За щастие аз съм възпитана от свободолюбиви, образовани и културни хора, който са ме научили и са ми показали на практика, какви трябва да са отношенията не само в семейството, а и извън него. А именно равноправни. Моят мъж много рядко мрънка, че нещо било мое задължение. Аз в такива случаи, го пращам да отива там където това е наистина така. Има си майка да си го дондурка, аз съм майка и се грижа за децата. Чуждите деца не са моя отговорност, а домакинската работа или ще си я поделяме или аз ще си я върша сама, а той да си стои при маминка.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by styyni Сря 27 Май 2009, 15:04

Всяка една жена е слугиня донякъде.Тя е тази която се грижи за дома подържа го и го прави уютен.В къщи аз чистя и готвя,мъжът ми ми помага и си делиме домакинската работа. Намигане
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Тони-Рая Сря 27 Май 2009, 15:05

В къщи аз върша домакинската работа,готвене,чистене,миене на прозорци,пране,простиране,гладене.
Случвало се е и мъжът ми да ми помага особенно ако сме решили да правиме основно почистване.Немога да се оплача от него в това отношение,винаги когато съм го карала да ми помага не ми е отказвал,никога не ми е казвал че това е женска работа.Чесно казано понякога предпочитам сама да си свърша и изчистя,малко съм мърморана ако нещо не е свършено както трябва и за това. Ами, ко да направя
Не бих казала,че Българската жена е слугиня тя просто се грижи за дома си и семейството си,мисля че това не я прави такава.
А и все пак кой както си го направи,ако мъжът ти е някой който не пипва нищо само цапа тогава май нещата ще ги погледна от другата страна. Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by iletoili Чет 04 Юни 2009, 13:37

определено   да  така  е  от  години   слугиня  в  пълния  смисъл на  думата
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by dimitra.sashi Пет 30 Апр 2010, 01:42

знаете ли,че понякога се улавям как му ходя по г..а без даже да се замислям Слугиня ли е българската жена? 176466
,,донеси това,дай онова...,,
никога не съм се мислила за перфектна домакиня,опитвам се да е чисто и приятно,
и готвачка не съм кой знае каква...
но когато се осъзная в тези моменти,в които наистина приличам на слугиня,му тегля по едно конско и го пращам сам да си вземе нещото там
dimitra.sashi
dimitra.sashi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Ani76 Съб 01 Май 2010, 22:36

Аз определено не съм в тази категория- заедно готвим, мием съдовете, чистим. За съжаление обаче това е тогава, когато сме си заедно. Като бях при него на гости , този един месец, в който бяхме заедно ми се видя най-хубавият в семейният ни живот. Всичко заедно правехме и най-важното- докато правехме вечерята, например, си споделяхме всичко- как ни е минал деня, какво сме правили, какво съм напазарувала и така нататък. Честно да Ви кажа- много ми липсват тези дни.
Някоя беше споменала, че всичко си зависи от нас , както в крайна сметка си научим мъжлетата в първите години, така ще е и после в семейният живот.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by pumpal21 Чет 02 Сеп 2010, 00:26


by Далия on Съб 14 Мар 2009, 17:56И на мен ми помага, но това не му пречи да мрънка, че било женска работа. Голяма усмивка

Слугиня ли е българската жена? 153381 Слугиня ли е българската жена? 153381 Слугиня ли е българската жена? 153381
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by iiotova Чет 29 Сеп 2011, 12:24

Слугиня ли е българската жена? 287564 Като се замисля,реално погледнато жената е;

-отлична домакиня;

-перфектна майка;

-домашна прислужница;

-смел работник;

-и перфектна любовница на мъжа си!

Обаче все повече дами, започнаха да обръщат внимание

на себе си-като личност,като човек.Което от своя страна

е идеално.Не позволявайте,мъжете да ви тъпчат с претенций

и капризи.
iiotova
iiotova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Слугиня ли е българската жена? Empty Re: Слугиня ли е българската жена?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите