Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

+26
petia_18
natali 29
blueflower
desi borisova
zornica.gencheva
fionna_sv
ment
styyni
elinor
mimka
iordanka21
iananeshkova
lenig
Ванчето
mariela82
Tery76
деси
Дени :)
Фифито
bambolina
Schatzе
Dani
Cveti789
vilijov
mavi
mamazavinagi
30 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by mamazavinagi Нед 04 Май 2008, 16:43

Питам Ви това, защото моят мъж все ми твърди, че където кажел, че ми помагал, другите не можели да повярват и леко като, че ли му се смеят, че това си е женска работа и не знам си какво. Вашите мъже(спътници), сменят ли памперси, преобличат ли децата,могат ли да нахранят детето вместо Вас участват ли в банята и там за каквото друго се сетите.
Не на последно място. Мислите ли, че действително това са само женски задължения, защото аз смятам, че и двамата родители трябва да могат еднакво добре да се грижат за децата. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by mavi Нед 04 Май 2008, 17:40

Мисля,че двамата родители трябва да си поделят грижите
по отглеждането на детето.Няма нищо срамно в това един
баща да сменя памперси,ама не всеки го прави.Ето например
моят мъж може,ама не го прави.Ако искам нещо все трябва да
го подканям Ядосан съм .И да го преоблича може и да го къпе може,ама на..... Участват ли татковците в грижите за малчуганите? 515974
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Гост Нед 04 Май 2008, 18:58

Татко му го храни,сменя му памперсите и го приспива на ръце heaven .Според мен няма мъжка,няма женска работа-и двамата са родители в крайна сметка.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by vilijov Съб 10 Май 2008, 11:23

Нашият тати ми помага като го храни и когато го къпя. Няма нищо лошо в това да помага във всяка една работа в дома и за бебето.
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Cveti789 Съб 10 Май 2008, 11:44

и нащия тати помага
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Dani Съб 10 Май 2008, 12:13

Колкото и да ми е неприятно да си призная,моя мъж не е от помагащите,но аз го отдавам на това,че работата му е такава ,че постоянно отсъства и затова няма възможност да ми помага.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Гост Сря 28 Май 2008, 09:30

разбира се че участва и то доста активо Търкалям се от смях
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Schatzе Сря 04 Юни 2008, 23:12

И нашия тати помага. Макар, че му е малко времето. Единственото което не мога да го накарам е да мие чинии или да пусне пералнята. Иначи друго нищо не му е чуждо...
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by bambolina Сря 04 Юни 2008, 23:52

ПОмага много и чете доста. Пълно ангажиране с децата- до колкото може и с едното и с другото.
Само за памперсите се дърпа, ама аз и не го тормозя, но ако се наложи- безотказно !!!
Татенце душица Участват ли татковците в грижите за малчуганите? 387731 Участват ли татковците в грижите за малчуганите? 387731
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Фифито Пон 09 Юни 2008, 17:14

Помага, но все чака да му кажа какво да прави,а и е с правото си!
Най-много се забавлявам, когато сменя памперса на малката "как да почистя тук сега ....","страх ме е да не я нараня..."и такива разни!
Иначе се стремя да му я оставям колкото може повече!
Фифито
Фифито
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Дени :) Чет 24 Юли 2008, 11:47

Тати помага, ходят на разходки двамата.
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by деси Чет 24 Юли 2008, 16:32

Помага когато си е вкъщи(което се случва рядко),но иначе не мога да се оплача.Щом почива малката много го търси.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Tery76 Чет 05 Мар 2009, 13:00

Всяка вечер го къпе и му прави млякото. С това се изчерпва помощта-не че е малко.
Tery76
Tery76
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by mariela82 Пет 13 Мар 2009, 09:34

Като беше малка Жакито,тогава само ми поливаше при къпането,но сега вече и памперси сменя и я храни.Даже вечер след баня тоя я облича в повечето случай,масажира я и си играят преди лягане.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Ванчето Пет 03 Апр 2009, 17:23

И нашият тати помага вечер като се прибере от работа,и той сменя памперси,преоблича го и помага в къпането,абе и аз не мога да се оплача.
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by lenig Съб 04 Апр 2009, 15:26

Да таткото помага, ама малко трябва да го ръчкаш Тъжен
lenig
lenig
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by iananeshkova Съб 04 Апр 2009, 18:54

Да,нашия татко участва в грижите за бебка.Пражи го с голямо удоволствие.
iananeshkova
iananeshkova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by iordanka21 Съб 04 Апр 2009, 20:03

да ,помага колкото може
iordanka21
iordanka21
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Гост Пон 06 Апр 2009, 18:08

И аз немога да се оплача от нашия татко Ами не знам . Къпе я,храни я , преспива я ,само от шоколадовите памперси се мръщи и бяга в другата стая Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by mimka Чет 09 Апр 2009, 22:53

Нашия тати къпе Тео,сменя памперси и прави гимнастика.С баткото се ослушваше.Сега обаче сам реши,че ще помага. Свиркам си
mimka
mimka
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by elinor Вто 05 Май 2009, 17:14

да,когато няма други задължения
elinor
elinor
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Гост Сря 03 Юни 2009, 13:01

Нашият тати ми помага когато я къпя,прави гимнастика
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by styyni Сря 03 Юни 2009, 14:09

Помага ми страшно много-къпе го,храни го,преспива го,сменя памперси,разхожда го.Не мога да се оплача целувчица
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by ment Сря 03 Юни 2009, 14:21

На 100% може да се справи с всичко свързано с детето- от сутрешния тоалет до гасенето на лампата вечер. Винаги, когато е имал време ми е помагал в грижите с детето. Напоследък, понеже се виждат с баща си само вечер, малкият отказва когато сме тримата аз да го мия, обличам, къпя...Всичко трябва да е татко, което пък за мен е добре дошло dance
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by fionna_sv Чет 04 Юни 2009, 09:37

В това отношение мога многа да хваля нашият татко. Той много обича да играе с момичетата. Те предпочитат той да им реше косите, а аз да им правя плитки и опашки. За къпането не ми помага, но и аз нямам нужда от помощ за това. Когато Алекс беше новородено с голямо желание участваше в къпането й. Ходят заедно на разходки и по магазините. Когато бях с Алекс извън града няколко дена за операцията, той се грежеше сам за Дарина. И се справи повече от чудесно. Поживели са си царски без нас. Готвили са си заедно, забавлявали са се и ни посрещнаха с балони и вкусна вечеря. Както казват момичетата: "Тати е най добрият на света!".
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Участват ли татковците в грижите за малчуганите? Empty Re: Участват ли татковците в грижите за малчуганите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите