Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Цвета на дрехите- има ли значение?

+22
ayselll
g-gimova
lusien
stanchova
bobeto
bebe6o4e
gabigabi 3399
galq_861
Lindzi
dvaseva
desa_84
bambolina
Schatzе
vilijov
Дени :)
Dani
momoni
деси
Cveti789
cveti555
mavi
mamazavinagi
26 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by lusien Сря 30 Дек 2009, 11:09

Аз обличам на нашето момченце предимно синьо, зелено, светло и тъмно кафяво. Струва ми се, че тези цветове му стоят най- добре на русата косица и сините очета. Обличала съм го и в оранжево, но е много беличък и не ми хареса как му стои цвета, а за червеното - таткото ни е забранил, защото съм щяла да объркам футболната ориентация на детето /шегичка/Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 101311 Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 101311 Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 101311 Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 849864 Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 849864 Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 849864
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by g-gimova Сря 30 Дек 2009, 16:30

да има Усмивка аз на мойто момченце му слагам синьо светло и тъмно червено и оранжево му стои страхотно и кафяво бежаво
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by ayselll Съб 02 Яну 2010, 11:20

Аз имам момченце и предпочитам да го обличам в цветове като залено, оранжево и жълто Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 84556
ayselll
ayselll
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by Далия Пон 04 Яну 2010, 14:48

Понеже имах голям мерак да си имам момиченце, много обличах първородната си дъщеря в розово. Някакси исках целият свят да разбере моето щастие.
Сега имам две мадами, които обличам в различни цветове, предимно розово, бяло, лилаво, резида, светло синьо...
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by iletoili Пон 04 Яну 2010, 22:19

by [b]g-gimova on Сря 30 Дек 2009, 16:30

да има Усмивка аз на мойто момченце му слагам синьо светло и тъмно червено и оранжево му стои страхотно и кафяво бежаво
Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 704135
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by Lindzi Вто 05 Яну 2010, 12:04

Преди го обличах със зелено, оранжево, червено и синьо.

Сега съм забелязала, че иска да носи РОЗОВО, защото от филмите гледа че много артисти ги обличат с този цвят.
Иначе за момента, той е влюбен в червения цвят.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by Гост Съб 09 Яну 2010, 18:39

Няма значение цвета на дрехите,но аз съм от Разград в повечето магазини има само розови дрехи за момичета и сини дрехи за момчета!Няма голям избор!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by Pisanka Вто 02 Мар 2010, 20:08

Обличам я предимно с оранжеви, зелени, сини, бежови, кафяви и розови дрехи. Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 862565
Pisanka
Pisanka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by lady sibel Нед 04 Апр 2010, 18:19

Опитвам се да обличам сина си с вкус,а не както ми падне.Старая се да съчетавам в хармония цветовата гама,а не в безразборен вид.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Цвета на дрехите- има ли значение? - Page 2 Empty Re: Цвета на дрехите- има ли значение?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите