Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обичта към учител...!?

+4
momoni
mamazavinagi
деси
Дени :)
8 posters

Go down

heart Обичта към учител...!?

Писане by Дени :) Нед 25 Май 2008, 18:55

Е...к'во мислите...!? Ами, ко да направя Ами, ко да направя Ами, ко да направя
К'во значи "Харесвам учителя си по физика", или нещо такова...!? Ами, ко да направя
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by Гост Пон 02 Юни 2008, 16:39

Хи-хи мойта бивша учителка по математика ми е свеки сега-как да не я обичкам Голяма усмивка Сега сериозно има учители,които никога няма да забравя.Страшно готини и като даскали и като хора.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by деси Пон 02 Юни 2008, 19:53

Никога не съм изпитвала чувство че обичам някой учител,просто съм ги уважавала,защото са ме научи ли на нещо.Били са ми симпатични/някой от тях/.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by Гост Вто 03 Юни 2008, 09:10

PПрез целия ми ученически живот съм изпитвала обич само към една учителка - по литература. Тя ме готвеше за кандидатстудентските изпити, но освен това вярваше страшно в моите възможности и винаги ми даваше кураж. В един мой много труден период в училище (когато всички и всичко беше срещу мен и искаха дори да ме изключат), тя беше единствената, която се застъпи за мен и каза, че аз не съм труден характер, а просто другите учители нямат подходящ подход за моето поведение. Благодаря й много, винаги ще се сещам за нея с много топли чувства!

За Руска Генчева ( Езикова Гимназия "Гео Милев"- гр. Добрич)
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by mamazavinagi Пет 06 Юни 2008, 22:35

Много си обичах класната от средното- Дарина Стефанова, преподаваше ми по Финанси и Счетоводство. Наистина обич, не просто харесване.
Тя беше наша приятелка, а не просто поредната даскалица. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by momoni Пет 06 Юни 2008, 23:36

Уважение-да,ама чак пък обич?...
Макар,че имах един съученик,дето беше влюбен в госпожицата ни по биология.... Изненадан
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by Schatzе Съб 07 Юни 2008, 00:01

Моите класни съм ги запознала дори със съпруга ми. Наистина много ги уважавам. Ако не всяка година през година се виждаме. За всеки по-голям празник им пращам картички. То това ще им остане на хорицата. Курсовата ми и сега ми казва все Алексина. Така и не ми научи името тая жена. Хихихи Но не и се сърдя.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by lady sibel Нед 15 Авг 2010, 12:45

Да винаги съм обичала и уважавала своите учители.От тях научих толкова много неща,за което съм им безкрайно благодарна.Е,имало е и моменти на яд,но те при мен са били винаги моментно изживяване. Обичта към учител...!? 704135
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by iletoili Вто 02 Ное 2010, 13:50

хахахаха не ми се е случвало но може.....
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

heart По-сладка ли е забранената любов?

Писане by Lindzi Пон 15 Ное 2010, 13:55

По неписан закон всичко забранено е някак по-сладко, включително и любовта. Затова и Ева е откъснала забранения плод, затова съществуват понятия като любовник и извънбрачна връзка, затова са и изневерите.

Е, относно изневярата, причините са много, а понякога и строго индивидуални, но самият факт, че е забранена, според общественото мнение, я прави още по-сладка.
Обичта към учител...!? 13927_0
Всъщност нека първо уточним какво е забранена любов. Под „забранена“ може да се разбира любовта, която не може да бъде изживява и е останала неосъществена поради ред причини - поради несподелени чувства, неодобрение на родителите (особено в миналото, когато сватбите са се уреждали от родителите, това е била една съществена причина за превръщането на любовта между двама души в забранена). Според много хора неизживяната любов е особено силна и трудно се забравя заради често спохождащите ви мисли какво би се случило, ако тази любов се беше случила.

Забранената любов може да бъде и само в мечтите ви, когато мислите ви водят към един идеализиран образ на вашия любовник, с когото искате да сте само миг поне. Въображението ви рисува красиви сцени с този човек, но разсъдъкът ви казва, че е по-добре всичко да си остане мечта. Някои жени са родени мечтателки, бягат в мечтите си, когато имат конфликт с половинката си, в мечтите намират утеха, но после отново се връщат в реалността при мъжа, когото обичат и с когото съвсем нормално понякога спорят, но все пак обичат.

Не всички жени обаче успяват да устоят на изкушението и предпочитат да превърнат мечтите си в реалност. Изневярата е най-болезненият вид забранена любов, но и най-сладкия според много хора.

Под забранена любов може да се разбира и любовта към семеен мъж. Не пожелавай жената на ближния си“ гласи една от десетте Божи заповеди. Но сякаш точно защото обектът на желанията ви е нечие друго притежание, го прави още по-привлекателен за вас.

Коя забранена любов обаче е по-сладка и всъщност по-сладка ли е забранената любов? Сякаш повечето хора са устроени така, че да искат това, което нямат и да не могат да оценят това, което имат. Така е и в любовта за някои хора – приемат половинката си за даденост, която им е в кърпа вързана. Той не представлява предизвикателство, а е нещо сигурно, а сигурното е скучно. Забраненото според обществените разбирания обаче е интересно и привлекателно. Така разсъждават много хора и именно този начин на мислене ги водят към забранената любов.
Обичта към учител...!? 13927_1
Източник
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Обичта към учител...!?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите