Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бягате ли от даскало

3 posters

Go down

Бягате ли от даскало Empty Бягате ли от даскало

Писане by Дени :) Пет 06 Юни 2008, 20:37

Я кажете тука Голяма усмивка
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by mamazavinagi Пон 09 Юни 2008, 20:42

Да Срам ме е Срам ме е Срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by Гост Нед 20 Юли 2008, 19:13

Не Бягате ли от даскало 153381
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by Гост Пон 21 Юли 2008, 01:49

Ха - експерт бях! Голяма усмивка Започнах в четвърти клас. Бягах от даскало и ходех да гледам Междузвездни войни и Индиана Джоунс. След издънки от неопитност и близки срещи с тежките шамари на баща ми се наложи да захитрея и да се науча да лъжа. Правех се на болен. Научих се да симулирам висока температура. После да подправям медицински бележки. Особено лесно беше ако успеех да задигна готови кочани а някои доктори ги подписваха и подпечатваха предварително - т.е. нямаше нужда да се мъча да фалшифицирам подписа им или да оформян ръба с друг гумен печат, а после с варено яйце да докарвам в кръга надписите на МНЗ от печата. А и печат успях да задигна - но това беше чак в шести клас. Имаш няколко стандартни и любими диагнози които си поставях - но сега вече не помня точно - спомням си че все слагах Acuta нещо си Голяма усмивка . В гимназията вече не се занимавах с такива простотии - сприятелих се с няколко лекари и срещу взаимоизгодни услуги те ми издаваха абсолютно редовни бележки и даже вписани в главната книга. И така съвсем зарязвах даскалото - ходех само да си видя гаджетата и приятелчетата, но не влизах в часовете защото съм болен по документи. Досущ като Маргините Голяма усмивка . Стоях в кръчмата до училището и там се лекувах. Навремето имаше лекари ли фелдшери ли точно не помня във всяко училище, и нашата докторица много ме мразеше защото очевидно се гаврех с нея. Обаче бележките ми редовни. И се бъзикаме с един френд доктор дерматолог който ми издаваше бележки за нещо като усложнен трипер Голяма усмивка с мнение за домашно лечение а докторката в гимназията не вярваше. А той/моя френд - доктора дерматолог - завеждащ отделение/ ми вика - смъкни си гащите, и кажи на докторката да ти лапне х*я и сама да прецени дали ми е вярна диагнозата или не Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by bambolina Пон 21 Юли 2008, 09:44

На пръсти се броят тези моменти Голяма усмивка
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by Гост Пон 21 Юли 2008, 10:23

Я да си признавате! Само аз ли съм лошото момче тук?!? Голяма усмивка

п.п. Е то си е точно така Голяма усмивка - само аз съм лошото момче - Вие сте Дами срам ме е
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by mamazavinagi Пон 21 Юли 2008, 11:04

АЗ лично съм си признала. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Бягате ли от даскало Empty Re: Бягате ли от даскало

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите