Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Преглед при гинеколог - с мама или без?

+6
Lindzi
g-gimova
iletoili
деси
Dani
mamazavinagi
10 posters

Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by mamazavinagi Съб 14 Юни 2008, 11:30

Ако някой ден имате притеснения и Ви се налага да отидете на преглед при гинеколог сами ли ще отидете или ще споделите с майка си и ще идете двете? Чеша се по главата
би трябвало да посетите гинеколога заедно, най- малкото, защото сте непълнолетни, но и защото би следвало в тази си възраст да се доверите на родителите си, а не да търсите начин да се справите сами с проблеми от този характер. това поне е моето мнение по въпроса.
Вие сте на ход.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by Dani Пет 27 Юни 2008, 02:14

Аз също мисля,че по-добрия вариянт е с майката.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by деси Пет 04 Юли 2008, 15:42

По добрият вариянт найстина е с мама,по дъбър приятел от ня няма(е зависи майката как ще предражположи своето дете)Но доста често младите тинейджерки предпочитат някоя приятелка да им прави компания при генеколога.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by iletoili Вто 13 Апр 2010, 22:21

с майката.....според мен Хммм
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by g-gimova Сря 14 Апр 2010, 16:09

и аз мисля с майка да е,но аз винаги ходя сама и ми е много болно и тежко за това,дори когато раждах пак не беше до мен, Плаче ми се
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by Lindzi Сря 14 Апр 2010, 16:50

ААаа, аз ходя сама вече.
По-спокойно ми е.
Иначе и моята майка не беше до мен на раждането, а моят мъж и свекърва. Гинче не си сама.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by Cveti789 Вто 18 Май 2010, 11:04

Преди ходих сама,но сега чат пат сме заедно защото сме при една гинеколожка Преглед при гинеколог - с мама или без? 999340
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by lady sibel Вто 18 Май 2010, 11:25

Мисля,че с майката е най-доброто решение.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by sklassa Нед 19 Дек 2010, 22:04

Малко е неудобно с мама, аз мисля така - ако нямаш някакви конкретни оплаквания и проблеми, може и без нея, но иначе - 100 % със!

Новият дамски шопинг център е с най-ниските Гривни с камъни! Бижута с кристали Сваровски http://margicrystal.bg/. Самолетни билети на ниски цени http://mmtravel.bg/.
Седмичен хороскоп за всички зодии http://napred.bg/%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF.html


Последната промяна е направена от sklassa на Пет 01 Фев 2013, 09:20; мнението е било променяно общо 2 пъти
sklassa
sklassa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by Health Пет 28 Яну 2011, 07:20

И аз смятам, че с мама е най-добре, особено първия път
Health
Health
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Преглед при гинеколог - с мама или без? Empty Re: Преглед при гинеколог - с мама или без?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите