Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моля четете си личните съобщения!

Go down

14062008

Писане 

Моля четете си личните съобщения! Empty Моля четете си личните съобщения!




Моля всеки да си провери ЛС, защото има хора, които не са ги прочели. Благодаря на всички, които ще го направят.


Последната промяна е направена от tuci_iv на Чет 03 Юли 2008, 20:27; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Моля четете си личните съобщения! :: Comments

mamazavinagi

Писане Съб 28 Юни 2008, 08:20 by mamazavinagi

Отново ще помоля всички да си проверят ЛС- има такива, които са активни потребители, а не са ги чели. Моля Ви се, че ми се задръства пощата. Срам ме е

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Пет 04 Юли 2008, 13:28 by mamazavinagi

Сигурно вече е нахално от моя страна, но Ви моля наистина да си погледнете ЛС, защото нямам място в пощата си вече. Да не цитирам имената на тези, дето не са си ги прочели. Razz

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Пет 03 Окт 2008, 15:10 by mamazavinagi

Отново ще помоля да си прегледате ЛС, дали имате непрочетени такива, МОЛЯ ВИ СЕ! Намигане

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Пон 17 Ное 2008, 12:28 by mamazavinagi

МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Сря 14 Яну 2009, 14:33 by mamazavinagi

tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Сря 28 Яну 2009, 15:35 by mamazavinagi

tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Нед 15 Фев 2009, 18:35 by mamazavinagi

tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Сря 04 Мар 2009, 10:02 by mamazavinagi

mamazavinagi написа:
tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка
Усмивка

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Пет 13 Мар 2009, 14:50 by mamazavinagi

mamazavinagi написа:
mamazavinagi написа:
tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка
Усмивка
Ааааа не така, да ги

Върнете се в началото Go down

cveti555

Писане Пет 13 Мар 2009, 16:28 by cveti555

Мисля че Админа на форума е прекалено търпелив и изчаквателен! Голяма усмивка

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Съб 14 Мар 2009, 12:42 by mamazavinagi

mamazavinagi написа:
mamazavinagi написа:
mamazavinagi написа:
tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка
Усмивка
Ааааа не така, да ги
Ами, ко да направя

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Чет 19 Мар 2009, 15:51 by mamazavinagi

mamazavinagi написа:
mamazavinagi написа:
mamazavinagi написа:
mamazavinagi написа:
tuci_iv написа:МОЛЯ ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ ПОТРЕБИТЕЛИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ И АКО ИМАТ НЕПРОЧЕТЕНИ ТАКИВА, ДА ГИ ПРОЧЕТАТ, ЗА ДА МОЖЕ ДА МИ СЕ ИЗПРАЗНИ ПОЩАТА. ОТНАСЯ СЕ НЕ САМО ЗА НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ, А И ЗА СТАРИ ТАКИВА.
Голяма усмивка
Усмивка
Ааааа не така, да ги
Ами, ко да направя
Вече ми се изчерпва търпението обаче ТИ! Прочете ли прави

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Сря 25 Мар 2009, 22:58 by mamazavinagi

достоен си достоен си достоен си достоен си достоен си
МОЛЯ ВИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите