Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

От къде черпите кулинарна информация?

+9
bozlyo
desi borisova
natali 29
styyni
Lindzi
mavi
Bubsi
Dani
mamazavinagi
13 posters

Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty От къде черпите кулинарна информация?

Писане by mamazavinagi Пон 16 Юни 2008, 11:28

От близки и роднини(баби, майки), от нета, от книги или от телевизията. Ако има друг източник и него кажете. Cool
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by Dani Пон 16 Юни 2008, 11:50

От всякъде! От майка ми ,от нета ,от тв,от книги и списания.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by Гост Чет 26 Юни 2008, 16:20

И аз така. Макар че една съседка често ми готви по нещо и ме учи, но от всичко - от приятелки, от телевизия, от нет, готварски книги. Понякога писва от полу-готовата храна и пици Ами, ко да направя . Понаучих се за някои неща, къде ще ходя Усмивка. Но по-голям проблем ми е пералнята Тъжен /нищо че само за един човек пера-за себе си/ - по-сложна от компютъра ми се вижда, все обърквам дрехите и настройките, затова приятелки изрично са ми наредили и забранили да не пипам нищо което те са настроили, и само в краен случай да си пускам пералнята сам.

Друг източник от който да се учим да готвим - ами само за "неволята" и глада идващ от желанието за нещо прясно сготвено, за друго не се сещам освен общоизвестните Ами, ко да направя Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by Bubsi Чет 26 Юни 2008, 16:31

CrocodileDundee написа:И аз така. Макар че една съседка често ми готви по нещо и ме учи, но от всичко - от приятелки, от телевизия, от нет, готварски книги. Понякога писва от полу-готовата храна и пици Ами, ко да направя . Понаучих се за някои неща, къде ще ходя Усмивка. Но по-голям проблем ми е пералнята Тъжен /нищо че само за един човек пера-за себе си/ - по-сложна от компютъра ми се вижда, все обърквам дрехите и настройките, затова приятелки изрично са ми наредили и забранили да не пипам нищо което те са настроили, и само в краен случай да си пускам пералнята сам.

Друг източник от който да се учим да готвим - ами само за "неволята" и глада идващ от желанието за нещо прясно сготвено, за друго не се сещам освен общоизвестните Ами, ко да направя Усмивка
ХАХАХА аз тип редлагам като ми се развали копма да те викам да го оправяш, а аз ще идвам да пускам пералнята Много смешно Но да ти кажа, че тука сме се събрали отбор маниачки по простирането на пране и може до бой да се стигне Много смешно Много смешно Много смешно
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by mavi Чет 26 Юни 2008, 17:08

Имам доста готварски книги,но много рядко ги ползвам вече.Майка ми ме е учила навремето да готвя,ама все ми беше другаде акъла. срам ме е И като си събра багажчето и замина при баша ми в чужбина нямаше как трябваше да готвя,щото живеехме заедно с брат ми,а той един капризен....и така...от колежки,от приятелки,от книжки...научих се.

(bubsi,ще се договорим така : ти ще переш,аз ще простирам,а zizana ще глади) Свиркам си
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by Гост Чет 26 Юни 2008, 18:40

Прекрасни сте!!! срам ме е От къде черпите кулинарна информация? 387219 Аз отдавам чест и изкрещявам "Слушам!" и се занимавам с комповете, може за разнообразие да забия някой пирон или да наклада огън на открито...и такива неща...НО не се бъркам в прането и простирането - абсурд! От къде черпите кулинарна информация? 153381 От къде черпите кулинарна информация? 991530
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by Lindzi Чет 22 Яну 2009, 16:19

От всякъде - от нета, от приятелки, от свекървата, от майка ми, където видя нещо интересно го пазя и след това го експериментирам, не винаги успешно, но...обичам новите и непознати неща.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by styyni Сря 03 Юни 2009, 09:36

И аз от всякъде Razz
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by natali 29 Вто 28 Юли 2009, 13:45

От различни места
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by desi borisova Вто 28 Юли 2009, 14:03

От всякъде.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by bozlyo Нед 09 Авг 2009, 19:54

най вече от приятели много добри готвачи и от телевизията
bozlyo
bozlyo
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by vilijov Съб 09 Яну 2010, 21:06

От всякъде - от списанията,изрезките,тетрадките,книгите,които имам от години.
От нета,от приятелки,от телевизията,или просто си измислям рецептата.
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by g-gimova Нед 10 Яну 2010, 12:47

от всякаде,нета приятелки,баба ми и мъжо,той е готвач и винаги се допитвам и до него Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by maggi Сря 13 Яну 2010, 13:55

От приятелки, и от нета. Но и доста си съчинявам или променям оригинална рецепта, доре се получва съсвем нова понякога Голяма усмивка

Може да погледнете и ТУК, има какво да се види!
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by rusanka Чет 11 Мар 2010, 18:27

От баба, майка, свекърва, он нета, приятелки.
http://rusanka-kulinaria.blogspot.com/
rusanka
rusanka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

От къде черпите кулинарна информация? Empty Re: От къде черпите кулинарна информация?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите