Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Първата любов-незабравима

+4
Neli Petrova
bisyto
iletoili
Дени :)
8 posters

Go down

heart Първата любов-незабравима

Писане by Дени :) Нед 22 Юни 2008, 21:18



Последната промяна е направена от DeNiTo на Нед 31 Авг 2008, 15:40; мнението е било променяно общо 2 пъти
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by Гост Съб 28 Юни 2008, 10:58

Аз се влюбих за първи път в една съученичка в 5 клас като бяхме. Дори още не ми ставаше съответният инструмент, малко по късно захапа да става и стреля както трябва, но мисля че си бях влюбен. Абе направо си бях. И понеже не съм стеснителен - не ми пукаше да и го показвам по всякакъв начин, включително и крайно неподходящ, породен от естествената ми неопитност тогава - все пак говорим за 11 годишни деца. То при момчетата нали сме си по-тъпички и малко по късно ни идва сексуалното съзряване, но пак си идва, за разлика от акъла Търкалям се от смях . Сега ми е едновременно и смешно и тъжно като се сетя...колко неловък но затова пък естествен съм бил...Били сме......Ходехме на кино, криехме се като се натискахме без нищо сериозно да правим и трогателно несръчно сме се целували............ срам ме е

Първата любов срам ме е срам ме е срам ме е ........Единствена и незабравима
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by iletoili Сря 15 Юли 2009, 08:57

Първата любов срам ме е срам ме е срам ме е ........Единствена и незабравима юхуууууууу
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by bisyto Пон 17 Май 2010, 11:39

Първата любов ...Едно прекрасно изживяванеПървата любов-незабравима 153381Първата любов-незабравима 285470
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by Neli Petrova Пон 17 Май 2010, 14:14

Моята първа любов е моят съпруг Първата любов-незабравима 72741
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by Cveti789 Вто 18 Май 2010, 11:01

Да спомням си я с много хубави спомени съм останала.Мн кофти ми стана като се разделихме,момчето замина за Канада.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by lady sibel Съб 14 Авг 2010, 23:07

Смятам,че има истина в тези думи.Може би човек никога не би могъл да забрави първата си любов...Знам ли?За всеки си е различно.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Как срещнахте любовта?

Писане by Lindzi Сря 06 Окт 2010, 15:31

Първата среща с любовта на живота ви трудно се забравя, а много хора с удоволствие разказват за срещата им с голяма любов и настоящия им партньор, тъй като тя е била повече от екзотична, нетипична и романтична. И при вас ли беше така?
Първата любов-незабравима 13780_0
Надеждата, че един ден ще срещнете любовта, осмисля живота, защото хората са устроени (с някои изключения) така – да се влюбят, да създадат семейство и поколение. Любовта е едно от най-силните чувства, което ви окрилява и ви кара да се чувствате уникални и значими. И същото това чувство, ако се тревожите, че още не сте го изпитали или безвъзвратно сте го изгубили, може да травмира някои хора за цял живот.
Първата любов-незабравима 13780_1
Ето защо хората искат да вярват вКак срещнахте любовта? твърдението, че всеки си има половинка в живота, въпросът е кога ще я намерите или кога тя ще намери вас. Някои любовчии по природа са в непрестанно и неуморно търсене на голямата любов. Срещата с нея е целта, която изпълва със смисъл живота им. Така тези любовчии се превръщат в същински дегустатори – опитват по малко от всяко възможно ястие докато не попаднат на идеалните вкусови качества. Сменят партньорите по-често от носни кърпички, хвърлят се с главата напред в нови и нови връзки с надеждата да срещнат половинката на живота си и голямата любовта, но нещо все не им достига. Емоционалните хора, посветили живота си на любовта, като че ли преживяват огромно разочарование дори от самата мисъл, че може и да не срещнат идеалния спътник в живота си.

За жалост наистина някои хора така и не успяват да срещнат любовта или неусетно са се разминали с нея. Понякога се случва така, че в непрестанното търсене на половинката в живота ви, оставате слепи за любовта, която е точно пред очите ви. Ето защо някои хора са предприели друга стратегия, за да срещнат любовта – оставили са се по течението на живота с надеждата, че любовта сама ще ги намери. И наистина има такива късметлии, които съвсем случайно се оказват на точното място, в точния час, за да се запознаят с бъдещия си съпруг/а.
Първата любов-незабравима 13780_2
Но чували ли сте приказката, че случайни неща няма? Така че колкото и случайна да ви се е струвала срещата с любовта на живота ви, може би е просто дело на съдбата . Всяка дългогодишна двойка си има своята прекрасна, странна, романтична история. Някои срещат голямата любов още в ученическите си години и остават заедно до дълбоки старини, други се влюбват от пръв поглед докато са в автобуса, дискотеката, на разходка в парка, трети намират половинката в живота си на работното място, четвърти се увличат по съседа и неусетно се преместват да живеят при него до края на живота си, а пети намират любовта онлайн чрез социални мрежи и чат канали. А вие как срещнахте половинката си?

Източник
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by pumpal21 Чет 07 Окт 2010, 15:35

Първата любов е истинска ,втората е отмъщение ,третата е навик ,а четвъртата забавление. Първата любов-незабравима 704135
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Първата любов...

Писане by pumpal21 Чет 21 Окт 2010, 17:33

Първата любов-незабравима 2760_1277874712_m
Никой не забравя първата си любов. Въпросът е какви са спомените - радостни или горчиви и как да стане така, че тя да не стане причина за провала на един живот?

16-годишното момиче е влюбено! Тийнейджърката е готова да прегръща всеки, говори само за един и същи човек, колко той е умен, добър, весел...Тя не може да мисли за нищо друго.Така девойките се превръщат в жени. Когато любовта е прекрасна, момичетата се превръщат в прекрасни, спокойни и дълбоки натури.

Има обаче и други случаи. Способността да се обича чисто и искрено се губи заради разочарование от първата любов. Ако тя е нещастна, остават тъмни петна. Човек се затваря в себе си, става мнителен, пропилява възможността да се влюби отново и е нащрек заради този първи отрицателен опит.

Винаги трябва да сте наясно, че любовта никога не е напразна, независимо как ще завърши - дали ще се превърне в дълга и сериозна връзка, или безследно ще изчезне.
Първо, това е здравословно. Трябва да благодарим за тези безценни човешки уроци. Хубаво е, че любовта се е появила в живота ви. Освен това, не обобщавайте и не пренасяйте чужди недостатъци на новите си възлюбени. Не правете сравнения.

Ако не можете да забравите старите разочарования, благодарете на живота, че ви е позволил да разберете кой трябва да бъде до вас, защото положителният опит вдъхва увереност, а отрицателният помага да се разберат истинските потребности.

Първото чувство може да повлияе на човек и да се отрази на неговото бъдеще. Въпросът е в това, какво той предпочита да си спомня и дали умее да се поучи от опита.

Любовта при тийнейджърите много често прилича на търсене на отсъстващо звено. Липсата на любов и топлота в семейството, на внимание и доверие в отношенията с родителите, нестабилността в емоционалното състояние заради бушуващите хормони, провокират желание за любов, която всички подрастващи смятат за панацея.

Тийнейджърите смятат за задължително да симулират страстна любов, да моделират идеални отношения, които или са си измислили, или са взели назаем от някой филм или книга. Когато обаче се получи разминаване, влюбените често изпадат в депресия, като смятат, че са преживели най-страшното фиаско в живота си. А това се случва не защото двамата влюбени не са искали да запазят любовта, а защото просто човек се изкачва на ново ниво в живота, ценностите му се променят, кръгозорът се разширява.

За щастие, не при всички първата любов завършва с разочарование и раздяла. При някои двойки тя се съхранява за цял живот. Това обаче зависи от готовността на младежите за сериозни отношения. Има случаи, когато хора, разделили се като тийнейджъри, се срещат отново и чувствата им пламват с нова сила.

Междувременно помислете какво не ви достига и какво искате от живота. Не се разстройвайте, ако първата любов си отиде. Не мислете, че на всяка цена трябва да я задържите, защото до нищо добро няма да доведе изкуственото поддържане на връзката.
Ако обаче можете да преминете от етапа на влюбеност към нови отношения, като станете предани приятели, вие ще имате шанса да обичате с друга, зряла любов, да се опознаете по-добре и да станете наистина близки хора.

Именно такава любов ще се отличава от първата и ще се превърне в потребност.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Първата любов-незабравима

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите