Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съществува ли според Вас задгробен живот?

+14
lana
Bebs
Теодора
mimka
lusien
Ani76
iordanka21
Lindzi
raz72
Xandria
bambolina
Dani
cveti555
mamazavinagi
18 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by mamazavinagi Чет 17 Юли 2008, 12:17

Хммм
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by cveti555 Чет 17 Юли 2008, 12:25

Ами не знам? Тъжен Би било хубаво да има нещо такова: Зелена градина,ангели небесни и добри и хрисими душици! Но как да разберем има ли го или не?
Никой не се е върнал да разкаже! А щом не се е върнал,значи го има,може би?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Dani Сря 23 Юли 2008, 01:28

Иска ми се да вярвам ,че има задгробен живот.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by bambolina Сря 23 Юли 2008, 22:16

За мен съществува живот след смъртта ...
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Xandria Съб 06 Сеп 2008, 15:52

Сигурна съм , че не всичко свършва тук и сега, душата е безсмъртна, но не знам дали точно в това тяло живеем пак...
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Гост Пон 10 Ное 2008, 22:29

Мисля,че съществува или поне ми се ще да е така
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by raz72 Нед 11 Яну 2009, 11:32

Да съществува и съм обедена в това
raz72
raz72
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Lindzi Пон 12 Яну 2009, 13:56

И според мен има нещо вярно - защото духът остава жив, а тялото се износва и умира.
А и когато ми спря сърцето, аз се носех в стаята и ги гледах всички как се опитват да ме съживят, това не е ли доказателство?
А и всичките филми, като "Шепот от отвъдното", "Докоснат от ангел" показват, че има живот след смъртта. А всеки филм е 50% истина!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by cveti555 Съб 21 Фев 2009, 16:17

Lindzi написа:И според мен има нещо вярно - защото духът остава жив, а тялото се износва и умира.
А и когато ми спря сърцето, аз се носех в стаята и ги гледах всички как се опитват да ме съживят, това не е ли доказателство?
А и всичките филми, като "Шепот от отвъдното", "Докоснат от ангел" показват, че има живот след смъртта. А всеки филм е 50% истина!

Ей,миличка аз много се вълнувам от тези неща. Разкажи малко повече за това ,което ти се е случило,какво е усещането?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Lindzi Съб 21 Фев 2009, 17:03

Изживяването е наистина страхотно - в началото като губя съзнание, виждам как всички тревожно се опитват да ме събудят, после всичко потъва в мъгла и аз се издигам на криле - ако си скачала с бънджи, нещо такова е усещането - аз не съм скачала, но като политаш, всичко ти е на тръпки. След това ги гледах малко и отлетях на някъде - тях не ги виждах известно време, а се реях из някакво протранство, докато не се видя една граница - пред мен беше черна стена - не ме допускаха още, а зад мен - сиво-кафяв тунел - където в далечина се виждаха всички, които ме викаха. И после - изведнъж някой те дърпа, не по-скоро черната стена те избутва да се върнеш назад и отваряш очи в реалността!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by cveti555 Нед 22 Фев 2009, 20:04

Боже,не мога да повярвам че наистина има с кого да говоря. В смисъл че някой наистина го е преживял!
Слушала съм много версии,но не съм била сигурна дали е истина.
Благода ря ти че сподели Съществува ли според Вас задгробен живот? 465484
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by iordanka21 Сря 01 Апр 2009, 17:28

незнам дали е така, но би било хубаво
iordanka21
iordanka21
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Ani76 Чет 02 Апр 2009, 11:30

Твърдо вярвам,че има.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by lusien Пон 01 Юни 2009, 10:47

Дано да има. Не искам да надживявам обаче никой от любимите си хора.
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Ani76 Пон 01 Юни 2009, 11:37

По повод твоите думи Лусиен-само да кажа,че искам някога да умра заедно с Жори.Не мога да си представя,че някой от нас,ще си иде по-рано от другия.А също така дано на всички ни децата ни надживеят.Но в задгробен живот вярвам,че има,аз и по-горе го казах.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Гост Пон 01 Юни 2009, 16:24

НЕ мога да приема,че всичко е тук и сега.Вярвам,че животът продължава,но дали в същото тяло или не...не знам.Вярвам и в паралелните светове,даже математик е доказал теоретично съществуването им.Като малка съм имала сънища дори,които не са били следствие от гледането на филми или четенето на приказки. Чеша се по главата
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by mimka Нед 07 Юни 2009, 00:49

Има разбира се!Убедена съм дори.Често сънувам и много мисля по тази тема.
mimka
mimka
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Теодора Пон 03 Авг 2009, 19:52

Аз също вярвам че има,или вярвах до скоро,когато загубих баща си!От тогава искам да го видя или да знам че е добре,ипадала съм в много беди и не съм го усещала до мен,а съм сигурна че ако можеше щеше да дойде и да ми помогне.Не искам да си мисля че живота ни свършва като умрем,вярвам в духове и по принцип в задгробния живот,но когато на мен лично ми се случи да не виждам любимите си хора когато имам нужда от тях,а знам че биха направили всичко за мен,вече не вярвам особедно! Съжалявам
Теодора
Теодора
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Lindzi Пон 03 Авг 2009, 22:25

Теди, една от основните причини е че не сънуваш, е защото все още не си преодоляла болката по изгубения човек, а именно баща си - не искаш да го пуснеш да си отиде и затова и той не може да ти се яви в съня ти. Аз вярвам, че когато си имала нужда от него, той е бил до теб, но ти не си го почувствала по тази причина. Трябва да го освободиш, да освободиш душата си от неговата липса, да приемеш че е на друго място, където се чувства щастлив, а първата крачка за да го направиш е или да отидеш сама в параклис и да останеш с мислите си или на неговият гроб, където да поговориш с него за всичко което те вълнува и мъчи. А защо не и да му напишеш писмо, което да занесеш там и да му го оставиш, можеш и да му го прочетеш, така по лесно се изливат чувствата, а съм сигурна че той ще те разбере. Приятели
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Bebs Вто 29 Юни 2010, 15:06

Незнам дали има.На моменти вярвам и ми се случват неща които ме карат да вярвам ,че има нещо някъде.В други моменти се плаша и се страхувам от това ,че може би няма нищо.
Bebs
Bebs
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Lindzi Вто 29 Юни 2010, 15:22

Какви сте били в предишния си живот?

Аз съм била:

ДЕВА/
РИБИ – 6



Какви
сте били:
Свръхестествената любов ви е
направила известни посредници между хората и духовете. Пророкували сте
съдбата
на хората, но голямото сърце често ви е поставяло в положение да
зависите от
хора, които само са ви използвали.



Какво
сте наследили:
Вие сте особено чувствителни и
емоционални. Не сте борбени и съзнателно разрешавате на другите да ви
обиждат.
Трябва да знаете, че притежавате дарбата да лекувате!


Обърнете
внимание на:
Запазете своето добро сърце и
помагайте на приятелите си. Наистина можете много да направите за тях,
но не
забравяйте – помагайте само ако и вие сте добре, защото и днес има хора,
които
са в състояние да ви навредят.

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by lana Нед 01 Авг 2010, 22:06

За мен задгробния живот съществува. Най-лесният начин да се докоснем до отвъдното е чрез сънищата.
lana
lana
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by pumpal21 Сря 04 Авг 2010, 01:30

Ако сте родени от 22 до 31 януари и от 8 до 22 септември, вие сте били странстващ артист.
Човек с много буйна фантазия вие сте притежавали таланта да забавлявате хората. Успявали сте да покорите сърцата им и сте ги накарали да ви обожават и обичат. Не сте се задържали дълго на едно място - вечно сте търсили нещо ново и никога не сте се обвързвали само с една личност. В любовта сте давали толкова, колкото е било необходимо, а голямото ви желание за нови любовни авантюри непрекъснато е унищожавало всяка предишна връзка.
В края на предишния си живот успявате да срещнете своята идеална любов и с нея преживявате хубави години на разбирателство и хармония. Най-голямото ви богатство са били децата и техните големи успехи.
В сегашния си живот сте чувствителни, но не откривате лесно чувствата и сърцето си държите се на дистанция от заобикалящите ви. Продължават да ви привличат авантюрите, но сега сте вързани за едно място и с една личност. Хората около себе си цените по делата им, а не по думите. И в този живот притежавате остър и проницателен ум и няма проблем, който да не можете да разрешите.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by lady sibel Пет 06 Авг 2010, 12:30

Да,за мен също съществува задгробния живот.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Nada Сря 11 Авг 2010, 00:46

Около мен има много хора с повишена сетивност и способности повече от другите,което ме кара да вярвам в прераждането!!Сега довършвам и книгата на Беа Нади "Приказка за боговете"Чудесна езотерична фантастика.Препоръчвам ви я!! Съществува ли според Вас задгробен живот? 285470
Nada
Nada
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Съществува ли според Вас задгробен живот? Empty Re: Съществува ли според Вас задгробен живот?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите