Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко компютъра сте сменили до сега?

+7
nellyyy
Cveti789
momoni
GOG
bambolina
Дени :)
SVETULKA
11 posters

Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by SVETULKA Сря 12 Мар 2008, 17:01

Досега съм сменила 3 компютъра.Четвъртият реших да е лаптоп Усмивка
Но и четирите са в пълна изправност и си работим на тях.

А за хардуера не коментирам - 2 принтера,5-6 мишки,2-3 клавиатури,2 чифта тонколонки....
Нищо не е вечно Голяма усмивка


Последната промяна е направена от SVETULKA на Вто 08 Апр 2008, 10:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
SVETULKA
SVETULKA
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by Дени :) Сря 12 Мар 2008, 19:56

Ние не сме сменяли компютър.Нашият все още е добре. Намигане
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by bambolina Сря 12 Мар 2008, 23:49

Какво разбирате "да смениш компютъра " незнам, защото от както съм с моя мъж (почти 7 години) поне 4 монитора, 3-4 кутии, 4 клавиатури , 5-6 мишки, а за конфигурациите и ъпгрейтите ....срам ме е да напиша , не че мога ги изброя ... Срам ме е , ама всеки с манийките си .....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by GOG Чет 13 Мар 2008, 12:26

IBM XT 8088 - 4Mhz (Правец 16 с COM порт и мишка)
486 DX4 120
486 DX5 133
Pentium 90
AMD K5 133MHz
Pentium 133
Pentium 233 MMX
AMD K6-2 300 (2 броя)
Celeron 333
Celeron 733
Pentium II 533
Pentium III 800

Сигурно съм пропуснал нещо. Тук не включвам смяна на HDD, RAM или видеокарти както и на няколко процесора.

Ако някой търси нещо архаично като: I/O карта, HDD 20MB, EDO RAM, VGA карти (512kB), CPU Celeron 300Mhz slot1 цял компютър 286 или XT или дъно К6-2 ..... да се обади .... все някога трябва да разчистя мазата ....
GOG
GOG
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by momoni Чет 13 Мар 2008, 14:06

Ние имаме лаптоп.Преди няколко дни го сменихме и си взехме пак лаптоп.
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by Cveti789 Пет 14 Мар 2008, 16:12

не съм сменяла нищо до сега ние имаме 2 лаптопа един за мен и един за мъжлето за да не се караме,предпочитам лаптоп пред компютър. Cool
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by nellyyy Пет 14 Мар 2008, 16:51

GOG написа:

Ако някой търси нещо архаично като: I/O карта, HDD 20MB, EDO RAM, VGA карти (512kB), CPU Celeron 300Mhz slot1 цял компютър 286 или XT или дъно К6-2 ..... да се обади .... все някога трябва да разчистя мазата ....

Моля да предлагате непотребни вещи на съответното място във форум TUCI.ОБЯВВИ
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by mamazavinagi Вто 08 Апр 2008, 10:02

Този, от който Ви пиша сега е вторият подред, предният изкара 5години в оригиналният си вариянт и все още държи(ще го дам на моите родители, след като си купя и монитор).Единствено една мишка сме сменяли за този период, но нищо по платките и чарковете в самият компютър. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by BoBa Чет 28 Авг 2008, 21:57

source - > Правец 16, 20 МB HDD, 640k RAM,  монохромен монитор ( зелен екран); DOS ................now -> laptop , Microsoft Windows Vista ULTIMATE x64 SP1 Integrated August 2008 OEM 
BoBa
BoBa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by teqnstal Чет 28 Авг 2008, 22:03

Ами поппинцип всичко му е подновено.Без изключение само кутията е старата.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by pumpal21 Сря 20 Окт 2010, 18:45

ние сменихме два,а този ни е трети Колко компютъра сте сменили до сега? 34184 ама като гледам и неговото време дошло Колко компютъра сте сменили до сега? 704135
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко компютъра сте сменили до сега? Empty Re: Колко компютъра сте сменили до сега?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите