Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой от двамата родители глези повече детето?

+14
KALI
g-gimova
petia_18
Ruseva
didoni 27
natali 29
desi borisova
Cveti789
Dani
Schatzе
teqnstal
Bubsi
cveti555
mamazavinagi
18 posters

Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by mamazavinagi Пет 25 Юли 2008, 14:29

При нас май това е моят мъж, аз съм малко по- строга по отношение на Алекс.
А бабите и дядовците глезят ли ги? Чеша се по главата
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by cveti555 Пет 25 Юли 2008, 16:32

Вкъщи аз съм змея-горянин фокус Всички останали ги лигондрят а аз съм лошата!
Много се ядосвам! Защото ги виждат за кратко и ги гевезят а аз съм по-цял ден с тях и трябва да има дисциплина!
Иначе ще ми се качат на главата блъскам се в стената
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Bubsi Пет 25 Юли 2008, 20:56

cveti555 написа:Вкъщи аз съм змея-горянин фокус Всички останали ги лигондрят а аз съм лошата!
Много се ядосвам! Защото ги виждат за кратко и ги гевезят а аз съм по-цял ден с тях и трябва да има дисциплина!
Иначе ще ми се качат на главата блъскам се в стената
А така де, добре го каза!!! Ама ако е послушна и аз какво я правя....мани мани....
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by teqnstal Пет 25 Юли 2008, 23:11

Ами при нас аз ги глезя.Но и двамата имат респект от мен особенно баткото че е по-голям.Когато се забавляваме се забавляваме до дупка но кажа ли че няма да стане значи край никой не си прави тънки сметки.Е не че няма исключения но аз им угаждам и от мен имат респет.Децата трябва да знаят границата до къде може и докъде е позволено,иначе найстина се качват на главата.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Schatzе Пет 25 Юли 2008, 23:18

Оф. Ми то освен мен всички други го гевезят. Лоша работа. Такъв глезанин е станал... Тъжен
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Dani Пет 25 Юли 2008, 23:57

Мъжо го глези повече.Аз като му се скарам и той ми вика-Аз ще кажа на тати Шокиран и направо полудявам .Все аз излизам лошата.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Cveti789 Съб 11 Окт 2008, 23:08

мъж ми по глези повече от мен,но малкия направо умира за баба си-майка ми само за нея реве. . .аз съм все лоша
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by desi borisova Сря 29 Юли 2009, 14:04

И двамата ги глезим ,но таткото май повече ги глези.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by natali 29 Сря 29 Юли 2009, 14:06

Определено таткото ги глези повече
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by didoni 27 Чет 10 Сеп 2009, 23:15

Татииии,а също и бабите и дядо.
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Ruseva Съб 19 Сеп 2009, 21:27

При нас Баба и Дядо най-много я глезят.И най-малкато нещо и се угажда и после аз да му мисля Хммм
Ruseva
Ruseva
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by petia_18 Пон 19 Окт 2009, 12:33

Бабите и дядовците,съпруга ми казва ,че аз също съм я глезила много.
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Гост Пон 19 Окт 2009, 12:36

Аз пък искам да знам какво означава да глезиш едно малко дете?"Глезене" е равносилно на липса на търпение в родителите...това поне виждам вече 4 години ,когато контактувам с други мами и татковци!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by g-gimova Пон 28 Дек 2009, 16:53

при нас съм АЗ май много го глезя Кой от двамата родители глези повече детето? 235634
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by KALI Пет 04 Юни 2010, 11:43

АЗ Я ГЛЕЗЯ МНОГО Усмивка
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by mimi_dani Пет 04 Юни 2010, 20:34

И двамата я глезим,но нали е слабост на баща си той повече и угажда.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Гост Сря 23 Юни 2010, 00:06

Мисля, че аз повече си го глезя ама го и пляскам когато си е заслужил.Моят също го глези,а после го бие като приказва глупости.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by pumpal21 Сря 23 Юни 2010, 00:41

ако не се броят бабите и дядовците Кой от двамата родители глези повече детето? 34184 мисля ,4е аз
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by bonbon09 Вто 27 Юли 2010, 00:26

При нас май аз глезя повече,но когато трябва стягам.
Ама при бабите минават всички глезотии Кой от двамата родители глези повече детето? 84556
bonbon09
bonbon09
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by ZVEZDA Вто 27 Юли 2010, 07:47

Аз ги глезя.Голямата не съм я лишавала от нищо .
По цял ден мачкане Кой от двамата родители глези повече детето? 84556 , целуване , играчки , лакомства .
С мъника , пак е същото .
avatar
ZVEZDA
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Кой от двамата родители глези повече детето? Empty Re: Кой от двамата родители глези повече детето?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите