Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

+3
lady sibel
bambolina
mamazavinagi
7 posters

Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by mamazavinagi Пон 04 Авг 2008, 13:41

Cool
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by bambolina Пон 04 Авг 2008, 15:20

Български и литература бях една от най добрите във випуска , математиката я обичах много Срам ме е Срам ме е , а химията .......... имах висока оценка ама зубрашка работа - мразих я и още я мразя ...
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by Гост Пон 04 Авг 2008, 20:01

Най-силния ми беше БИОЛОГИЯ,а най-слабия МАТЕМАТИКА/с клизма връзвах тройка/ Срам ме е
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by lady sibel Нед 27 Юни 2010, 12:47

Силна съм била винаги по БЕЛ,а слаба математиката,а и химията-зубрашка работа.Може би затова завърших Българска филология.Обожавам книгите,чета винаги когато имам възможност.Е,сега с малкия не успявам,но занапред дано. По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? 999340
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by pumpal21 Нед 27 Юни 2010, 17:12

аз честно да ви кажа не бях от най-силните ученички.успеха ми е добър,но и живота много ме теглеше По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by schatz Нед 27 Юни 2010, 19:03

И аз като пумпалчето,срам ме е да ви кажа колко ми е дипломата за средно образование ... 4.70,бях си по живота аз,ама в 12 клас си седнах на задника на изпитите в УНСС изкарах 5.80 та ме приеха каквото си искам без да ме прецака дипломата
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by iletoili Нед 27 Юни 2010, 23:08

по литература и бъл.език бях с 6 ,биологията също ,не обичах химия и математика
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by mimi_dani Пон 28 Юни 2010, 01:30

Обичах математиката и българския език,но химията много ми куцаше.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище? Empty Re: По кой предмет сте най- силни, съответно най- слаби в училище?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите